thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Κολλαει το Netbook

    +3
    jdm
    Mix4lis
    Warrior7
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Κολλαει το Netbook Παρ 9 Νοε - 13:50

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπερα!
    Τελευταια το Netbook μου κολλαει παρα πολυ! Αν θυμαμε καλα αρχισε να κολλαει οταν εβαλα το αντιβαιρους...

    Μπορει καποιος να με βοηθισει να το κανω να μην κολλαει τοσο;;;;

    και δεν κολλαει μονο στο ιντερνετ αλλα γενικως!


    Δημοσίευση: 26 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλαει το Netbook Παρ 9 Νοε - 16:55

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι ... με τιποτα... στο pc υπαρχει το smart [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    οπου η τιμες του δισκου ειναι παρα πολυ χαμηλες .. ετσι καταλαβενει οτι ο δικσος τα εχει παιξει ...
    οτι και να κανεις δεν φτιαχνετε.. απλα παρε οτι αρχεια εχεις γιατι θα τα χασεις ολα.. και αλλαξε δισκο..

    με το checkdisk η οτιδιποτε αλλο δεν κανεις κατι .. απο την στιγμη που πεταχτει το smart ο δισκος συνηθως μετραει ωρες.. και αν οχι ωρες ποοοολλα κοληματα μεχρι σπασιμο νευρων .. ασε που ειναι αργος...

    Δημοσίευση: 27 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλαει το Netbook Παρ 9 Νοε - 17:09

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ετσι και αλλιως ειχα κανει φορματ οποτε ειναι αδιος .... τοτε θα παρω εναν καινουργιο

    Δημοσίευση: 28 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλαει το Netbook Παρ 9 Νοε - 18:31

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν εισαι οκ με το θεμα ενημερωσε μας να το κλειδωσουμε.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλαει το Netbook Παρ 9 Νοε - 18:34

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι δυστηχως δεν ειμαι οκ ακομα....

    Δημοσίευση: 30 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλαει το Netbook Τετ 24 Απρ - 23:00

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπον, εγω σου προτεινω να κανεις ενα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (για να αναβαθμισεις του drivers σου.) , [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] , μετα ενα smart defrag 2 , αν δεν εχεις αντιικό προτεινω το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (δωρεαν)! Εκτος απο αυτα κατεβασε και το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].

    Αρχικα διεγραψε ολα τα αλλα περιττα προγραμματα για καθαρισμο και τα λοιπα. Επισης διεγραψε αχρηστες εκκινησεις μαζι με τα windows ! Λοιπον, ξεκινα τωρα με ενα ccleaner. Καθαρισμο των αρχειων αλλα και του μητρωου ! Τωρα κανε ενα ελεγχο για drivers με το slimware drivers. Συνεχισε με advanced system car χωρις ομως να εχεις επιλεγμενη την ανασυγκροτηση. Μετα κανε μια ανασυγκροτηση και τελος επανεκινηση ! Θελω να σε ρωτησω, κανεις κανονικα το windows update ?

    Και να προσθεσω πως καποτε πρεπει να πας στα 7. Ειναι πιο γρηγορα και κανουν καλυτερη χρηση του hardware. Ακομα και σε νετβοοκ θα δεις διαφορα. Και εγω ετσι ειμαι ! Razz

    ΥΓ. Αυτη ειναι η πρωσοπικη μου γνωμη και χρηση.

    Δημοσίευση: 31 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλαει το Netbook Δευ 20 Μάης - 18:47

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΚαράπας έγραψε:Λοιπον, εγω σου προτεινω να κανεις ενα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (για να αναβαθμισεις του drivers σου.) , [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] , μετα ενα smart defrag 2 , αν δεν εχεις αντιικό προτεινω το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (δωρεαν)! Εκτος απο αυτα κατεβασε και το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].

    Αρχικα διεγραψε ολα τα αλλα περιττα προγραμματα για καθαρισμο και τα λοιπα. Επισης διεγραψε αχρηστες εκκινησεις μαζι με τα windows ! Λοιπον, ξεκινα τωρα με ενα ccleaner. Καθαρισμο των αρχειων αλλα και του μητρωου ! Τωρα κανε ενα ελεγχο για drivers με το slimware drivers. Συνεχισε με advanced system car χωρις ομως να εχεις επιλεγμενη την ανασυγκροτηση. Μετα κανε μια ανασυγκροτηση και τελος επανεκινηση ! Θελω να σε ρωτησω, κανεις κανονικα το windows update ?

    Και να προσθεσω πως καποτε πρεπει να πας στα 7. Ειναι πιο γρηγορα και κανουν καλυτερη χρηση του hardware. Ακομα και σε νετβοοκ θα δεις διαφορα. Και εγω ετσι ειμαι ! Razz

    ΥΓ. Αυτη ειναι η πρωσοπικη μου γνωμη και χρηση.

    Ευχαριστω πολυ! με βοηθισες.....
    Αλλα οκ φταιω και εγω γιατι εχω γεμισει την μνημη και δεν εχω που να τα βαλω,,,,,,,,
    Τωρα που θα φτιαξω τον επιτραπεζιο θα ακολουθησω τις οδηγιες σου και θα εχω το λεπτοπ μονο για ιντερνετ


    Να κλειδωσει

    Δημοσίευση: 32 Κολλαει το Netbook - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλαει το Netbook Δευ 20 Μάης - 18:50

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης