thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +2
    Θάλεια
    Warrior7
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Παρ 9 Νοε - 19:42

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Ενω εχω κατεβαση την εφαρμογη του παιχνιδιου δεν ξεκιναει η διαδικασια της εγκαταστασης μπορει καποιος να με βοηθισει να το κανω να παρει μπρος;;;;


    Δημοσίευση: 26 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 15:32

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τελικα και τα δυο τα εχω....

    Δημοσίευση: 27 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 15:36

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δοκιμασε το τελευταιο? απο οτι ειδα το κανει ινσταλλ και μετα το κανει Update...

    Δημοσίευση: 28 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 15:37

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το τελευταιο δουλευεειιιιιιιιιιιι!!!

    Αλλα το θελω στα ελληνικα στα αγγλικα ειδικα σε παινχιδι δεν θα καταλαβω τιποτα!!

    Δημοσίευση: 29 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 15:39

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμμ νομιζω το παιχνιδι ειναι στα agglika το menu αν ειναι ελληνικα.. και αν .. και λογικα θα εχει να το γυριζεις...

    δεν ξερω δεν το εχω παιξει ποτε...

    Δημοσίευση: 30 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 15:42

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βρηκα μια επιλογη και το εκανα ελληνικα...

    τι μαγικα εκανες και παιζει;;

    ουτε και εγω δεν το εχω παιξει πρωτη φορα το βαζω ελπιζω μην ειναι τσαμπα κοπος ( και εχω ξεχασει και τα στοιχεια μου και τους κωδικους που πριν ενα μηνα εκανα εγγραφη και παλευω να το βαλω)

    Δημοσίευση: 31 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 16:31

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Warrior7 έγραψε:Βρηκα μια επιλογη και το εκανα ελληνικα...

    τι μαγικα εκανες και παιζει;;

    ουτε και εγω δεν το εχω παιξει πρωτη φορα το βαζω ελπιζω μην ειναι τσαμπα κοπος ( και εχω ξεχασει και τα στοιχεια μου και τους κωδικους που πριν ενα μηνα εκανα εγγραφη και παλευω να το βαλω)

    τιποτα .. απλα νομιζω κατι παιζει με τους σερβερσ και δεν κατεβενει σωστα.. ενω με αυτο τον τροπο βαζει την βαση ... και μετα το κανει update και οσα αρχεια λειπουν τα κατεβαζει ..

    Δημοσίευση: 32 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 16:41

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το κανονικο ειναι 3.3 mb και αυτο που μου εδωσες ειναι 21 mb τοσο πολυ διαφορα εχουν;;

    Δημοσίευση: 33 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 16:55

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το 3.3 ειναι αρχειο που κατεβαζει απο τους install σερβερσ το παιχνιδι ... ολο...

    το αλλο ειναι το παιχνιδι ( η βαση ) οπου αφου δει οτι δεν εχει την εκδοση την ιδια με τον σερβερ( αφου δεν εχει τιποτα τι να δδει.. ¨/) κατεβαζει την καινουργια εκδοση ... οπου στην περιπτωση σου ειναι ολο το παιχνιδι .. ασυμπιεστο ομως.. κτλ κτλ..

    Δημοσίευση: 34 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 17:15

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτο το παιχνιδι με τις ενημερωσεις παει στα 4 gb! ελεος

    Ο δεικτης του ποντικιου μου ψιλο κολλαει

    Δημοσίευση: 35 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 17:17

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι .. χωρις νομιζω ειναι 2,3 καπου εκει .. τι να κανεις.. :/

    Δημοσίευση: 36 Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: Δεν γινεται εγκατασταση το League of Legends Τρι 13 Νοε - 17:20

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το netbook σηκωνει τα χερια ψηλα! χαχχα

    Οκ φιλε ευχαριστω πολυ που με βοηθισες ας κλειδωσει αμα χρειαστω τιποτα αλλο θα ανοιξω νεο θεμα.......


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης