thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πως ξεχωριζουμε στο Menu την αποσυνδεση και να εχει και το αβαταρ σε μικρουλι εικονιτσα ?

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    user θα σε παρακαλεσω πολυ να ανοιγεις ενα θεμα ανα ημερα ο Παυλος κανει και αλλη δουλεια στο φορουμ εκτος τη βοηθεια,βοηθεια ταυτοχρονα 10 σελιδες και εχει να φτιαξει και δικα του πραγματα.Ριξε μια ματια το φορουμ μπορεις να συμμετεχεις σε κανενα θεμα δεν ειμαστε μονο για βοηθεια.Ευχαριστω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμ αυτο με το αβαταρ θελει επισης να δουλευτει σε javascript για να δουλεψει σε phpBB3 κατι που δεν το εχω δουλεψει..

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ο Παυλος μου ειπε να ανοιξω θεμα για να μου πει...συγνωμη αν εκανα κατι που σας ενοχλησε.

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:user θα σε παρακαλεσω πολυ να ανοιγεις ενα θεμα ανα ημερα ο Παυλος κανει και αλλη δουλεια στο φορουμ εκτος τη βοηθεια,βοηθεια ταυτοχρονα 10 σελιδες και εχει να φτιαξει και δικα του πραγματα.Ριξε μια ματια το φορουμ μπορεις να συμμετεχεις σε κανενα θεμα δεν ειμαστε μονο για βοηθεια.Ευχαριστω.

    mercy bocou... :D

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν σου ειναι ευκολο πως το ξεχωριζω?

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κώδικας:
    #logout{....}

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    use44x έγραψε:Ο Παυλος μου ειπε να ανοιξω θεμα για να μου πει...συγνωμη αν εκανα κατι που σας ενοχλησε.

    Δεν ειπαμε οτι μας ενοχλησε απλα κανε λιγο υπομονη στο να προσπαθησει να σου φτιαξει αυτο που ζητησες με τα μηνυματα οταν υπαρχουν θεματα δεν προλαβαινει να φτιαξει κατι που ζητανε.Καλο ειναι να μη ζηταμε πολλα οταν λυθει ενα θεμα που ζητησατε μετα ανοιξτε αλλο απλα να λυθει πρωτα ενα θεμα.Οσα θεματα υπαρχουν στη βοηθεια που ζητανε συνεχεια νεους κωδικες και βοηθεια δεν εχει χρονο μετα ο Παυλος να φτιαξει αυτα που ζητατε.Ελπιζω να καταλαβαινεις.Το λεω φιλικα γιατι ειναι ο μονος που βοηθεια τοσες πολλες σελιδες,μεταφραζει θεματα,φτιαχνει κωδικους για τη σελιδα και τα κανει ολα αυτα μονος του και οταν ζητατε ταυτοχρονα τοσα θεματα δεν προλαβαινει να τα κανει.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Eχεισ δικιο θαλεια ...

    Παυλο δεν μου ξεχωριζει την αποσυνδεση να μου το παει δεξια ξεχωριστα απο το μενου εβαλα τον κωδικα αλλα τιποτα,κανω κατι λαθος?

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμ πρεπει να το προσαρμοσεις μονο σου τωρα διοτι ολα δεν μπορεις με απλη αντιγραφη να τα προσαρμοσεις στην σελιδα σου..Γνωριζεις απο css??

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι δυστηχως

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ειναι πολυ ευκολο δυστηχως πρεπει να μαθεις καποια βασικα πραγματα..Θα σε βοηθησω στην τυχη να το προσαρμοσεις..Δοκιμασε αυτο που ειναι πιο απλο..

    Κώδικας:
    #logout{float:right!important;}

    PAOKD

    PAOKD
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Είσαι ο μόνος που έχω δει να παρέχει τόση πολύ βοήθεια σε τόσες πολλές σελίδες.

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    PAOKD έγραψε:Είσαι ο μόνος που έχω δει να παρέχει τόση πολύ βοήθεια σε τόσες πολλές σελίδες.

    Συμφωνο...!!!

    Παυλο το εβαλα ολα οκ,απλα πωσ το φερνω λιγο πιο μεσα εχει παει τερμα αριστερα ,και το φορουμ το πρωτο δηλαδη πως το φερνω λιγο ελαχιστα πιο μεσα δες μια το σαιτ μου χιλια ευχαριστω!!!

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κώδικας:
    #logout {float: right !important;margin-right: 10px !important;position: relative;}

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ και αυτο το κουμπι φορουμ στην αρχη πςσ μεταφερο και αυτο λιγο πιο μεσα ειναι τερμα δεξια

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δοκιμασε αυτο

    Κώδικας:
    ul.linklist li {margin-left: 5px;}

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Φιλαρακι εισαι πολυ μπροστα πραγματικα Wink
    να περιμενω οταν μπορεσεις και το σεαρτσ να το κολλησω δεξια?
    σε ευχαριστω ρε φιλε που ασχοληθηκες για το δικο μου φορουμ.

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τιποτα απλα να σου κανω μια επισημανση λογο οτι ο σερβερ που βρισκεσαι ειναι free δεν σου παρεχει καποιες ετοιμες δυνατοτητες οπως με καποια που πληρωνεις...Αρα αν θελεις να παραμεινεις σε αυτο θα πρεπει να αποκτησεις καποιες αρχαριες γνωσεις αν καποια που ζητας ειναι και πιο προχωρημενες γνωσεις...

    use44x

    use44x
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ok BRO ! Wink


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης