thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • καλός ήρθα

    +5
    jdm
    Θάλεια
    Mix4lis
    constantinos
    Anonymos
    9 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty καλός ήρθα Σαβ 16 Μαρ - 19:33

    Anonymos

    Anonymos
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλός ήρθα.Μπαίνω αμέσως στο θέμα.Είμαι ο -Snaouts- και σας παρακαλώ θα ήθελα να μου αφαιρέσετε το ban από τον παλιό μου λογαριασμό και να κρατήσω αυτόν.Ξέρω ότι δεν επιτρέπεται το διπλό account αλλά την ημέρα που πήρα ban επικοινώνησα μαζί σας από το κουμπί επικοινωνία αλλά καμία απάντηση.Εξάλλου τα "βρήκαμε" και με τον Mix4lis.Πριν αποφασίσετε οτιδήποτε αφήστε λίγο το θέμα ανοιχτό για να συζητήσουμε.

    Υ.Γ Η απόφαση δική σας. Wink


    Δημοσίευση: 26 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Κυρ 17 Μαρ - 20:09

    Anonymos

    Anonymos
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπορείτε να μου πείτε αν θα με αφήσετε να παραμείνω μέλος ή αν θα με κάνετε ban?

    Δημοσίευση: 27 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Δευ 18 Μαρ - 0:23

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    φιλε γινεσε κουραστικος για να μπωρεις να γραφεις σημαινει εισαι μελος μην γινεσαι κουραστικος σε παρακαλω να ρωτας τα ιδιια και τα ιδια μας τα επρηξες,

    Δημοσίευση: 28 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Δευ 18 Μαρ - 0:57

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Συγνωμη για τον τροπο απλα δεν ειναι λογικο να λες συνεχεια θα με κανετε ban με θελετε μελος εμας δεν μας αρεσει να διωνχουμε μελη αυτο που λες μας προσβαλει σαν φορουμ και απο την στιγμη που γραφεις και μπωρεις να μας μιλας δεν εισαι μπαν παιζεις με την φλογα .αν και ειναι εναντια στους κανονες να κανεις δευτερο λογαριασμο αν ο πρωτος ειναι αποκλησμενος η Θαλεια θα αποφασισει εγω δεν ειμαι ουτε ο διαχιριστει να αποφασισει για τετοια θεματα.Πρωτα για να εισαι στο φορουμ δεν πρεπει να τσακωνεσε για αυτο κανε υπομονη,

    Δημοσίευση: 29 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Δευ 18 Μαρ - 1:10

    fastrider2006

    fastrider2006
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παρακολουθώ το θέμα από τότε που άνοιξε και λέω να μπω κι εγώ στη συζήτηση.

    Φίλε «Ανώνυμε» καλύτερα θα ήταν να έλεγες ότι λυπάσαι για τα λάθη που έκανες και να δείξεις πόσο άλλαξες, παρά να προσπαθείς να «βγεις από πάνω». Αν και δεν ήμουν εδώ νωρίτερα να σε προλάβω unbanned, είναι προφανές το τι συνέβη. Φαίνεται πως σου αρέσει το GreeksEnergy. Όσο μπορείς και μπαίνεις σημαίνει ότι είσαι κανονικά μέλος. Αν κάποια μέρα δεν μπορείς να μπεις, μην απορείς. Τότε θα έχεις φάει ban. Γενικώς για να μη λέω πολλά, αν εγώ ήμουν διαχειριστής σε αυτή τη σελίδα θα περίμενα να δω αν και κατά πόσο άλλαξες (συμμορφώθηκες) αφού και αυτός είναι ένας από τος λόγους που εφαρμόζεται ban (πέρα από το να κρατήσει άτομα εκτός του forum).

    Φιλικά, Γιώργος.

    Δημοσίευση: 30 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Δευ 18 Μαρ - 10:47

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Anonymos έγραψε:
    Θάλεια έγραψε:Τι ακριβως θελεις και μπηκες στο φορουμ?Εξαλου και πριν που ησουν δεν εκανες και κατι ποιος ο λογος να εισαι μελος στη παρεα μας?
    και επειδη τα βρηκατε με τον Μιχαλη ειπες να μπεις εδω μεσα και να μας το γραψεις?Ποιον ενδιαφερει αν εσυ τα βρηκες με τον Μιχαλη η με καποιον αλλο.Κανεναν.Εμεις θελουμε να ειμαστε εδω μια καλη παρεα και να περναμε καλα και οχι να δημιουργουνται εντασεις στο ασχετο επειδη καποιοι απο εσας δεν ξερετε τι να κανετε και γραφετε και λετε ασχετα.

    Έχουμε ξεφύγει από το θέμα.Λοιπόν,θα με αφήσετε να παραμείνω μέλος ή θα με κάνετε ban;
    Χωρίς πολλά πολλά γιατί τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Wink


    Eμαθες απο 12 χρονων να λες τα πολλα λογια ειναι φτωχεια...Μεχρι να μεγαλωσεις και να γινεις αντρας θα ακουσεις πολλα λογια...Προσωπικα οι διαχειριστες εχουμε παψει να ασχολουμαστε με ατομα σαν εσας...(σας δικαιολογω διοτι ειστε μικρα αλλα υπαρχουν και ορια).



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Δευ 18 Μαρ - 11:37, 1 φορά

    Δημοσίευση: 31 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Δευ 18 Μαρ - 11:32

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    fastrider2006 έγραψε:Παρακολουθώ το θέμα από τότε που άνοιξε και λέω να μπω κι εγώ στη συζήτηση.

    Φίλε «Ανώνυμε» καλύτερα θα ήταν να έλεγες ότι λυπάσαι για τα λάθη που έκανες και να δείξεις πόσο άλλαξες, παρά να προσπαθείς να «βγεις από πάνω». Αν και δεν ήμουν εδώ νωρίτερα να σε προλάβω unbanned, είναι προφανές το τι συνέβη. Φαίνεται πως σου αρέσει το GreeksEnergy. Όσο μπορείς και μπαίνεις σημαίνει ότι είσαι κανονικά μέλος. Αν κάποια μέρα δεν μπορείς να μπεις, μην απορείς. Τότε θα έχεις φάει ban. Γενικώς για να μη λέω πολλά, αν εγώ ήμουν διαχειριστής σε αυτή τη σελίδα θα περίμενα να δω αν και κατά πόσο άλλαξες (συμμορφώθηκες) αφού και αυτός είναι ένας από τος λόγους που εφαρμόζεται ban (πέρα από το να κρατήσει άτομα εκτός του forum).

    Φιλικά, Γιώργος.

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Γιώργο, και θέλω να προσθέσω πως δεν ξέρω το πως το ήθελες να ακουστεί, αλλά όταν λες "Μπορείτε να μου πείτε αν θα με αφήσετε να παραμείνω μέλος ή αν θα με κάνετε ban?" και "Της είπα να απαντήσει τώρα;" είναι σαν να λες να αποφασίσουμε τώρα γιατί δεν ξέρω και εγώ τι θα γίνει . . .(Σαν να μας απειλής)

    Πρέπει να προσέχεις λίγο περισσότερο τα λόγια σου.

    Φιλικά και εγώ,
    Κων/νος

    Δημοσίευση: 32 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Δευ 18 Μαρ - 13:44

    Anonymos

    Anonymos
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    No comment Wink
    Αν έχετε αποφασίσει να με "κρατήσετε" κλείστε το θέμα,αν όχι διαγράψτε μου τον λογαριασμό Anonymos.

    Δημοσίευση: 33 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Δευ 18 Μαρ - 21:27

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τέλος πάντων . . . Πάλι το ίδιο κάνεις. Από ότι πληροφορήθηκα θα μείνεις οπότε καλώς ήρθες και από εμένα και καλή συνέχεια ΧΩΡΙΣ προβλήματα ! Wink

    Δημοσίευση: 34 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Τρι 19 Μαρ - 15:31

    Anonymos

    Anonymos
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ωραία,κλειδώστε το τότε :D

    Δημοσίευση: 35 καλός ήρθα - Σελίδα 2 Empty Απ: καλός ήρθα Τρι 19 Μαρ - 17:16

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εισαι εδω μεσα τοσες μερες και το μονο που καταφαρες παλι να κανεις ειναι να κανεις σπαμ στο θεμα σου γραφοντας ανουσια πραγματα.Δηλωνεις και διαχειριστης φορουμ (λεμε τωρα)...αν γνωριζες εστω και λιγο απο φορουμ θα ηξερες να διαβαζεις τους κανονες.

    Το θεμα κλειδωνει και θα σε αφησουμε για λιγο γιατι εχω περιεργεια να δω τι θελεις να κανεις στο φορουμ εκτος του σπαμ...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης