thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +4
    constantinos
    atozak
    Mix4lis
    Θάλεια
    8 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ?

    Σύνολο Ψήφων : 15

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? - Σελίδα 2 Empty Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? Τρι 9 Απρ - 17:28

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ?



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Θάλεια στις Τετ 10 Απρ - 13:33, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 26 Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? Τετ 10 Απρ - 20:12

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευτυχως που πλεον οι κωδικοι ειναι δυσκολοι και δεν σπανε τοσο ευκολα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? Πεμ 11 Απρ - 2:53

    Chaotic_Johnny

    Chaotic_Johnny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:Ευτυχως που πλεον οι κωδικοι ειναι δυσκολοι και δεν σπανε τοσο ευκολα.
    Και οι κωδικοι και οι τεχνολογιες που εχουν γινει καλυτεροι! Wink

    Δημοσίευση: 28 Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? - Σελίδα 2 Empty Απ: Εχετε ενσυρματο η ασυρματο ιντερνετ? Πεμ 11 Απρ - 13:26

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Chaotic_Johnny έγραψε:
    Θάλεια έγραψε:το ασυρματο ειναι καλο οταν εχεις λαπτοπ η και κινητο με wifi για να μπορεις να συνδεθεις αλλιως δεν ξερω ποιος ο λογος να εχεις ασυρματο ιντερνετ.

    Αυτοι ειναι οι κυριοι... εγω παντως εχω ασυρματο οταν ερχετε κανα φιλαρακι να μπαινει η/και εαν θελει κανεις απο την πολυκατοικια τους δινω προσβαση και σε περιπτωση που τους πεσει το δικο τους δικτυο -και σαφως το ιδιο κ αυτοι- Wink
    εχο ακουσι πος αν δεν το κλιδοσις οπιος κιαν μπη στο δικτιο σου σου κλεβει ιντερνετ

    Chaotic_Johnny έγραψε:
    Θάλεια έγραψε:αυτο ειναι καλο για αυτους που προσπαθουν να κλεψουν ιντερνετ.
    σεμας ειχτερα απο χροοοοονια ισος καπιος χακερ να μπη στο δικτιο μας, εχω και εγω το κολπο του mac adreess και ταυτοχρονα εχο πολη δυσκολο κοδικο με 8 ψιφια κεφαλεα γραματα μικρα γαμματα και συμβολα Wink
    Ο μεσος κοσμος δν μπορει να κλεψει ιντερνετ... πρεπει να λειτουργει linux και να ξερει να χειριζεται το BackTrack ...
    Το λιγοτερο... :Ρ και απο εδω περα οι γειτονες ουτε καν το linux δν ξερουν τι ειναι οποτε ειμαι ησυχος.. και για τους εξυπνους
    και ημιμαθεις... με κωδικο ασφαλειας στο ασυρματο ΚΑΙ στο οτι πρεπει IP + MAC ADDRESS να ειναι ταυτοσημα εντος του ρουτερ για να εχει ιντερνετ... δν παιζει να μπει ο αλλος που να χτυπα το κωλο του !! οποτε ειμαι ηρεμος

    Αυτο με το σημα το κανει ετσι γιατι ειναι ποιο δυνατο...

    Οσο ποιο μικρη εμβελεια εχει το σημα τοσο ισχυροτερο ειναι εντος της εμβελειας αυτης... Wink

    αν παιος παη μεσο του δικουσου ιντερνετ και κατεβασι παρανομο ιλιγο (πχ παιδικο πορνο) δεν κινιδανε αυτον που το κατεβασε αλλα εσενα που εχεις το ιντερνετ. επισισ εχω ακουσι πος οπιος το εχει "ανιχτο" η βαριεται να το κλιδοσι η δεν ξερει Shocked

    Θάλεια έγραψε:Ευτυχως που πλεον οι κωδικοι ειναι δυσκολοι και δεν σπανε τοσο ευκολα.
    οπος ειπα πιο πανο κανης δεν μπορει να μπη ασυρματα πρεπει να μπο στο ρουτερ και να του "δοσο" την mac address το pc μου το λαπτοπ μου το κινιτο μου το pc toy patera moy to ιδαδ και το κινιτο του αδελφου μου ολοι οι αλοι αποριπτοντε Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης