thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Παιχνίδια για Netbook..

    3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:05

    Dester

    Dester
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα σε όλους,

    Επειδή μου χάλασε ο υπολογιστής μου τώρα χρησιμοποιώ ένα netbook και βαριέμαι αφάνταστα να είμαι μόνο στο ίντερνετ θέλω να παίζω κάποιο παιχνίδι για να περνάει η ώρα μου...Αλλά δεν ξέρω ποιο παιχνίδι και σε αυτόν τον τομέα θέλω βοήθεια...θέλω ένα παιχνίδι ''ελαφρύ'' ώστε να μπορώ να παίζω στο netbook...Αν κάποιος από εσάς ξέρει κάποιο μπορεί να μου το προτείνει..

    Υ.Σ : Το netbook μου είναι Acer Aspire One
    Y.Σ2 : Μέχρι τώρα έχω δοκιμάσει Minecraft & Plants vs Zombies αλλά δεν έπαιζε κανένα από τα 2
    Υ.Σ3 : Δεν έχω προτίμηση σε κάποιο είδος παιχνιδιού (παίζω τα πάντα)

    Δημοσίευση: 2 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:10

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για online παιχνιδια τα απλα δεν θελεις κατι τετοιο?
    lol,cs,ικαριαμ εχεις δοκιμασει καποιο απο αυτα?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:18

    Dester

    Dester
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν έχω πρόβλημα ότι νάνε παιχνίδια (ακόμα και στο Facebook)

    Αν με τον lol λες το League of Legends & με το cs counter strike δεν νομίζω να παίζουν στο νετμπουκ μου

    Δημοσίευση: 4 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:21

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μια αναζητηση να κανεις θα σου βγαλει πολλα απο αυτα που θελεις.Τωρα για το φβ δεν ξερω να σου πω καθως δεν εχω ασχοληθει με το φβ μπορω να σου πω τα γνωστα που παιζουν ολοι οπως φαρμα,sims,ποκερ,mafia ktlp.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 5 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:24

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    To cs θα παιζει με κοντα στα 40 fps αλλα οχι σε full ποιοτητα και μονο με bot οχι ονλινε.

    Βεβαια υπαρχουν πολλα strategy browser games οπως ikariam,travian,Grepolis και αλλα τετοια. . .

    Επισης, το half-life (το 1 παντα) θα παιζει και αυτο κοντα στ 35 fps με μεσαιες αναλυσεις και χωρις πολα κοληματα.

    Μην περιμνεις και πολλα πολλα ομως απο το νετβοοκ. (Δεν ειναι φτιαγμενο για παιχνιδια) ;-)

    Δημοσίευση: 6 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:26

    Dester

    Dester
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΚαράπας έγραψε:
    Μην περιμνεις και πολλα πολλα ομως απο το νετβοοκ. (Δεν ειναι φτιαγμενο για παιχνιδια) ;-)


    Ε ναι δεν περιμένω και πολλά αλλά όλο και κάποιο θα παίζει

    Δημοσίευση: 7 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:31

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκιμασε καποιο απο τα παραπανω παιχνιδια να δεις ποιο σου παιζει.Αν καποιο απο αυτο παιζει ενημερωσε ετσι ωστε οσοι εχουν netbook να το γνωριζουν.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 8 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 17:42

    Dester

    Dester
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ikariam,Travian,Grepolis τα έχω δοκιμάσει στο παρελθόν και δεν μου άρεσαν και πολύ..αλλά παίζουν σε νετμπουκ αφού είναι browser games

    Δημοσίευση: 9 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 18:08

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκιμασε το half-life. Υπαρχει άφθονο στις πειρατικες σελιδες ! Wink

    Δημοσίευση: 10 Παιχνίδια για Netbook.. Empty Απ: Παιχνίδια για Netbook.. Παρ 26 Απρ - 18:55

    Dester

    Dester
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΚαράπας έγραψε:Δοκιμασε το half-life. Υπαρχει άφθονο στις πειρατικες σελιδες ! Wink


    Θα το δοκιμάσω μάλλον αύριο και γιατί έχω μια δουλειά τώρα και θα σου πω αν παίζει


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης