thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Έγκριση αγοράς PC.

    +6
    atozak
    Θάλεια
    nikiforos
    Paulos
    mastersakis
    clavier
    10 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Έγκριση αγοράς PC. Κυρ 9 Ιουν - 10:29

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Θα ήθελα να μάθω άν η παρακάτω σύνθεση έχει την έγκρισή σας.
    Αν έχετε προτάσεις για κάτι άλλο η για κάποιες αλλαγές επίσης θα ήθελα να τις ακούσω.
    Αν υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας μεταξύ των κάτωθι.
    Case Bitfenix Merc Beta Midi Tower
    PSU Turbo-X 550W Value Series
    CPU Intel Core i5 3570 (1155/3.4 Ghz / 6MB
    MB Gigabyte 277M-D3H (1155 / Z77 / DDR3) SN123500030903
    RAM DDR3 Corsair 8GB Dimm 1600MHz Ven (X2)
    VGA PCI-X Sapphire 7770 GHZ EDITION 1GB
    SSD Samsung 120GB Sata III 840
    HDD Seagate SATA III 1TB 64MB 7200
    DVD - RW Samsung SH - 224BB Sata Black Bulk
    Η αν συνίσταται αλλαγή απο i5 σε i7....


    Δημοσίευση: 51 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Τρι 16 Ιουλ - 8:47

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Οχι κανενα νεο μπηκε το παλικαρι προχθες για λιγο και βγηκε...Συντομα θα σου φτιαξω εγω ενα και θα περιμενουμε και τον Νικηφορο...

    Να διαχωρίσουμε πως η ερώτηση ήταν για την πορεία της υγείας του Νικηφόρου, και όχι για την σύνθεση.....
    Διότι κάποιοι απο μας κάνουμε διακοπές [Χαλκιδική], και το παληκάρι αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα...
    Ας του συμπαρασταθούμε λοιπόν με την ευχή να τελειώσουν όλα αίσια,το συντομότερο δυνατό.

    Δημοσίευση: 52 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Τρι 16 Ιουλ - 11:13

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    clavier έγραψε:
    Paulos έγραψε:Οχι κανενα νεο μπηκε το παλικαρι προχθες για λιγο και βγηκε...Συντομα θα σου φτιαξω εγω ενα και θα περιμενουμε και τον Νικηφορο...
    Να διαχωρίσουμε πως η ερώτηση ήταν για την πορεία της υγείας του Νικηφόρου, και όχι για την σύνθεση..... Διότι κάποιοι απο μας κάνουμε διακοπές [Χαλκιδική], και το παληκάρι αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα... Ας του συμπαρασταθούμε λοιπόν με την ευχή να τελειώσουν όλα αίσια,το συντομότερο δυνατό.

    Εγω Δεν Το Ηξερα Για Των Νικηφορο υλεικρηνα!!!!!! Τώρα το είδα και ανηξα Αμέσως Θέμα για να του Ευχηθούμε όλοι ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΟΣΗ!!!!!!

    Το Θεμα Ειναι Εδω. https://www.thegreeksenergy.com/t58685-topic#310481

    Δημοσίευση: 53 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Παρ 9 Αυγ - 11:28

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Clavier τσεκαρε εδω Φτιάξτε το καλύτερο pc οικονομικά!, το εψαξα πολυ και εκανα το καλυτερο δυνατο...

    Δημοσίευση: 54 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Παρ 9 Αυγ - 20:59

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Eγω θα μεινω στην αρχικη σκεψη του @clavier, αλλαζοντας επεξεργαστη-μητρικη.

    Δλδ. 

    cpu: Intel core i5-4570 box στα 180€ απο skroutz
     και 
    motherboard: Gigabyte ga-z87m-HD3 ή Msi z87M-G43

    Με αυτες τις αλλαγες θα ειναι φρεσκος μιας και εχουν βγει κανα μηνα, συν οτι θα εχει ολες τις νεες τεχνολογιες καθως και 
    καλη μεταπωλητικη αξια. (επιπλεον 20€ λιγοτερα με τα νεα πραγματα). Δεν ειναι τιποτα το εικοσαρικο απλως το αναφερω 
    μιας και δεν ξεφευγει απ το αρχικο πλανο.


    @Paulos

    θα σου πω τι δεν μου αρεσει σε καποιες απ τις υλοποιησεις σου και γιατι. 

    Συνθεση 4-5-6 θα ηθελα πιο δυνατες καρτες γραφικων για την απροβληματιστη λειτουργια του συστηματος.
    Το να ανεβει η τιμη ενα 50αρικο δεν ειναι θεμα σε σχεση με το να παρεις τετοιο συστημα και να τρως αραια και που restart 
    λογω bottleneck της καρτας. Ειναι ξενερωμα.

    Oπου εχεις βαλει ssd θα προτιμουσα τον samsung 840 λογω καλου controller. απο επιδοσεις και τιμη ειναι περιπου ιδια. 

    Το No6 θα παει στην θεση 4. Το Νο 4 θα παει στο 5 και το Νο5 θα γινει 6. Και αυτο γιατι ο 2600 ειναι πολυ δυνατος 
    επεξεργαστης αλλα σε σχεση με τον 3770k δεν ειναι το ιδιο. 

    Προτασεις μου. 
    Δημιουργια 2 section. Ενα AMD και ενα Intel 
    Θα βαζεις υπολοιποιησης αναλογα με τον επεξεργαστηκατηγορια: Γραφειο-multimedia-gaming, budget.




    ps. To No6 θα το αλλαζα με τον 4770k καθως και στα μικρα θα εβαζα καπου και καποιον απ την σειρα FX της Amd. 
    Αυτο σε περιπτωση που δεν θες 2 διαφορετικα sections.

    Δημοσίευση: 55 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 10 Αυγ - 0:38

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αντε ρε Nikifore εσενα περιμενα τοσες μερες αλλα ειχες θεμα με τον τραυματισμος σου.Λοιπον σε ευτο που λες περι ποσου στο να δωσει κατι παραπανω με ελαχιστη διαφορα πιστεψε με το λεω και εγω συνεχεια, απλα μαζεψα οσο μπορουσα το ποσο για το συστημα που θελει ο ανθρωπος.Τωρα περι SSD θα συμφωνησω αλλα οπως λες και εσυ πανω κατω τα ιδια ειναι. Η καρτα γραφικων επειδη εχω παρομοια και επειδη δεν εχω τρελα με τα games (αντε κανενα pro) ειμαι οκ.Οσο αφορα τη cpu ειναι παρα πολυ καλη δοκιμασμενη σε πολλα pc γνωστων + το δικο μου...Oσο για την μητρικη ξερουμε καλα πως η Αsus ειναι κορυφη.Βασικα οτι του προτεινα ειναι δοκιμασμενα σε αρκετα pc's που εχω φτιαξει αλλα μπορεις να δεις και σχολια σε καθε υλικο που δινω απο χρηστες στο eshop.

    Δημοσίευση: 56 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 10 Αυγ - 0:57

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν αντιλεγω σε κατι. μια χαρα συνθεσεις ειναι. 
    Απλως εκανα μερικες παρατηρησεις ωστε να γινουν ακομη πιο combat αναλογα με τις αναγκες.

    Αυτο που θελω να πω, οι συνθεσεις πρεπει να ξεχωριζουν σε καποιο σημειο, αναλογα με την αναγκη. 
    Ναι μεν μπορεις να παιξεις πχ με την 6550 αλλα οταν παιρνεις ενα μηχανημα στα 750€ και του χρονου αυτη η καρτουλα δεν θα παιζει ουτε pro2014 σε low τοτε πεφτει ξενερα. 

    Γι αυτο και ειπα για καποια συνθεση με καποιον fx (8120-8150-8350-6300 κλπ κλπ) μαζι με μια 7870le ή τις νεες (vfm) gtx760
    οπου θα εισαι σε πολυ καλο budget με πολυ ανωτερες επιδοσεις. 

    Μην ξεχνας και τα APU's που μπαινουν πολυ δυνατα στο παιχνιδι... με την amd να παιζει μπαλα μονη της εκει μεχρι στιγμης... 
    ps. Εννοειται πως ολα αυτα τα λεω για συζητηση, ανταλλαγη αποψεων. μην με παρεξηγησεις

    Δημοσίευση: 57 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 10 Αυγ - 1:04

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πολυ καλα κανεις και χαιρομαι να μιλαω με ατομα που γνωριζουν καλα τα πραγματα.Επειδη δεν εχω γνωση στο τις απαιτησεις θα εχει του χρονου το pro δεν μπορω να σου απαντησω αν θα παιζει η αν δεν θα παιζει αλλα για να το λες κατι ξερεις.

    Δεν παρεξηγουμε ποτε οταν γινεται συζητηση επιπεδου.

    Δημοσίευση: 58 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 10 Αυγ - 22:49

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για την προσπάθειά σας και την διασπορά των γνώσεων σας.
    Τώρα πρέπει να τα ταξινομήσω όλα σας τα γραπτά, για να βγάλω μια άκρη.[απ' όσα καταλαβαίνω]
    Για την ώρα κάνω διακοπές στην Τριστινίκα και λέω να το τραβήξω ακόμα λίγο έως μέσα Σεπτεμβρίου.
    Ισως ο Νικηφόρος φτιάξει και κάποιες συνθέσεις αποκλειστικά δικές του για σύγκριση και συζήτηση.
    Και πάνω απ' 'ολα να είναι καλά στην υγεία του. Και πάλι ευχαριστώ.....

    Δημοσίευση: 59 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Κυρ 11 Αυγ - 1:03

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κατι θα δωσω και εγω αλλα απο 20/8 και μετα που θα επιστρεψω! 
    Απλως βαλε σε ταξη τις σκεψεις-budget-ερωτηματα 
    γραψτα και θα το φτιαξουμε ολα!

    Δημοσίευση: 60 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Κυρ 11 Αυγ - 9:49

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το budget μου, όπως προανέφερα είναι στα 700 με 800 πάνω κάτω.
    Τα ερωτήματα - απορίες μου είναι σχετικά με την ορολογία που χρησιμοποιήται
    εσείς οι ειδικοί π.χ. fx - le - vmf - gtx - APU's κλπ....
    Αναφορικά πάντα, έχω κι ένα κουσούρι να φορώ μάλλον αρκετά προγράμματα,
    όπως επίσης και να δοκιμάζω αρκετά προγράμματα, απο αυτά που προτείνει
    κατα καιρούς ο Παύλος. [σχεδόν καθημερινά] [Αυτός φταίει και όχι εγώ !!!!!!]
    Τέλος πάντων μέχρι τις 20/9 που σκοπεύω να επιστρέψω κι εγώ [καιρού επιτρέποντος]
    έχουμε νομίζω χρόνο μπροστά μας να το δουλέψουμε το θέμα.
    Πάνω απ' όλα όμως σημασία έχει να είμαστε καλά, και να περνάμε καλά στις διακοπές μας.
    Και σύ Νικηφόρε, όπως και όλα τα παιδιά του forum [μας].

    Δημοσίευση: 61 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Δευ 16 Σεπ - 9:43

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Να καλημερίσω και να ευχηθώ καλή εβδομάδα και καλό χειμώνα τώρα πλέον.
    Διακοπές τέλος, και επιστροφή στη βάση πλέον, και επαναφορά στις καθημερινές συνήθειες.

    Δημοσίευση: 62 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Τρι 17 Σεπ - 12:32

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    clavier έγραψε:Να καλημερίσω και να ευχηθώ καλή εβδομάδα και καλό χειμώνα τώρα πλέον.
    Διακοπές τέλος, και επιστροφή στη βάση πλέον, και επαναφορά στις καθημερινές συνήθειες.
    Kαλημερες!!!
    Σε περιμενα!!! χαχαχαχα!!!
    Ετοιμος για τονους γνωσης και επιλογες hardware and software?

    Δημοσίευση: 63 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Τρι 17 Σεπ - 17:37

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΠΑΝΤΑ....

    Δημοσίευση: 64 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Τετ 18 Σεπ - 13:07

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπον για να πω και εγω την γνωμη μου. Δεν εχω διαβασει λε[πτομερως ολα τα προηγουμενα σχολια αλλα η μονη λεπτομερια που θα αλαζα ειναι την καρτα γραφικων. ΔΣηλαδη αντι για μια καρτα με 1gb θα την εκανα 2gb. Ολα τα αλλα καλα. Προσωπικα πιστευω δεν ειναι γιΑ ΝΑ ΤΡΩς ΚΟΛΗΜΑ ΣΕ Ι5 - Ι7 ΙΔΙΚΑ Σε αυτον που διαλεξες ειναι μικρη διαφορα !

    Δημοσίευση: 65 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Τετ 18 Σεπ - 14:42

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σεβαστή κάθε άποψη φίλε ΚΚαράπας, και η δική σου αλλά και όλων όσων μπούν στον κόπο να γράψουν την άποψή τους, και τους ευχαριστώ γι αυτό.

    Δημοσίευση: 66 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Παρ 20 Σεπ - 11:11

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikiforos έγραψε:
    clavier έγραψε:Να καλημερίσω και να ευχηθώ καλή εβδομάδα και καλό χειμώνα τώρα πλέον. Διακοπές τέλος, και επιστροφή στη βάση πλέον, και επαναφορά στις καθημερινές συνήθειες.
    Kαλημερες!!! Σε περιμενα!!! χαχαχαχα!!! Ετοιμος για τονους γνωσης και επιλογες hardware and software?
    Έχω πάρει ήδη 2 Κλαρκ για να σηκώσω τους τόνους γνώσεις, μη αποκτήσω κανα πρόβλημα με την μέση μου (για τόνους μιλάς, όχι για κιλά),
    και δανείστηκα και την κληρωτίδα απο τον ΟΠΑΠ για να δώ τι θα μου τύχει απο τις επιλογές σου Νικηφόρε. (Τώρα ψάχνω και τον φυσητήρα που σηκώνει τα μπαλάκια στον αέρα)

    Δημοσίευση: 67 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 28 Σεπ - 10:09

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Είμαι πολύ καλά Νικηφόρε, το ίδιο εύχομαι και για σένα, αφού νομίζω ξεπέρασες το πρόβλημα που σου παρουσιάστηκε στο πόδι σου. Περιμένω τις συνθέσεις σου με ανυπομονησία, και ψάχνω καθημερινά για τα νέα σου.Προσπάθησα να σου απαντήσω απο την περασμένη εβδομάδα στο μύνημά σου με "Παράθεση" αλλά δεν μου επιτράπηκε !!!!!
    Αλλά σήμερα δοκίμασα με "Απάντηση" αλλά και πάλι δεν τα κατάφερα. Μου βγάζει....
    "Ο χρήστης Νικηφόρος δεν μπορεί να δεχτεί προσωπικά μυνήματα"
    Γι αυτό το λόγο σου απαντώ μέσω αυτής της οδού...
    Καλή σου μέρα Νικηφόρε και καλό Σ/Κ.

    Δημοσίευση: 68 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 28 Σεπ - 14:36

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    clavier έγραψε:Είμαι πολύ καλά Νικηφόρε, το ίδιο εύχομαι και για σένα, αφού νομίζω ξεπέρασες το πρόβλημα που σου παρουσιάστηκε στο πόδι σου. Περιμένω τις συνθέσεις σου με ανυπομονησία, και ψάχνω καθημερινά για τα νέα σου.Προσπάθησα να σου απαντήσω απο την περασμένη εβδομάδα στο μύνημά σου με "Παράθεση" αλλά δεν μου επιτράπηκε !!!!! Αλλά σήμερα δοκίμασα με "Απάντηση" αλλά και πάλι δεν τα κατάφερα. Μου βγάζει.... "Ο χρήστης Νικηφόρος δεν μπορεί να δεχτεί προσωπικά μυνήματα" Γι αυτό το λόγο σου απαντώ μέσω αυτής της οδού... Καλή σου μέρα Νικηφόρε και καλό Σ/Κ.
    clavier τα ΠΜ ειναι κλιδομενα απο ολα τα μελοι σε ολα τα μελοι αν θες κανε το "@" οστε ο οπιος χριστης να σου στελνι ε-μαιλ ( κατη σαν ΠΜ οπος εχω εγοWink )

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 69 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 28 Σεπ - 15:25

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    atozak έγραψε:
    clavier έγραψε:Είμαι πολύ καλά Νικηφόρε, το ίδιο εύχομαι και για σένα, αφού νομίζω ξεπέρασες το πρόβλημα που σου παρουσιάστηκε στο πόδι σου. Περιμένω τις συνθέσεις σου με ανυπομονησία, και ψάχνω καθημερινά για τα νέα σου.Προσπάθησα να σου απαντήσω απο την περασμένη εβδομάδα στο μύνημά σου με "Παράθεση" αλλά δεν μου επιτράπηκε !!!!! Αλλά σήμερα δοκίμασα με "Απάντηση" αλλά και πάλι δεν τα κατάφερα. Μου βγάζει.... "Ο χρήστης Νικηφόρος δεν μπορεί να δεχτεί προσωπικά μυνήματα" Γι αυτό το λόγο σου απαντώ μέσω αυτής της οδού... Καλή σου μέρα Νικηφόρε και καλό Σ/Κ.
    clavier τα ΠΜ ειναι κλιδομενα απο ολα τα μελοι σε ολα τα μελοι αν θες κανε το "@" οστε ο οπιος χριστης να σου στελνι ε-μαιλ ( κατη σαν ΠΜ οπος εχω εγοWink )
    Αν μπορούσες να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός atozak. Πως θα κάνω αυτο το @ που αναφέρεις?.

    Δημοσίευση: 70 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Σαβ 28 Σεπ - 17:09

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα πας προφιλ>>>>>>αγαπιμενα>>>>>>>επιλογες
    Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 VghNw3QRQ6gjhQ3AxBbp+info στο επιλογες θα βρης  το "
    Να είναι πάντα εμφανές το email μου " και νθα πατησης "ναι"Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 JaTuCTI0T7yZhR0jU2Td+e-mail 
    μετα θα πατησης υποβολη και πλεον θα δης αυτο
    Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 4TGENrxwRXWkaxpPZKhE+e-mail2 οταν καπιος χριστης πατιση το ε-μαιλ ( το κουμπακη που εχο τσεκαρι) οτη γραψη εσενα ερχετε ε-μαιλ στο ε-μ;αιλ που περνεις ιδοπηισης απο το φορουμ ( κατι σαν πμWink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 71 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Κυρ 29 Σεπ - 8:24

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    atozak έγραψε:θα πας προφιλ>>>>>>αγαπιμενα>>>>>>>επιλογες Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 VghNw3QRQ6gjhQ3AxBbp+info στο επιλογες θα βρείς  το " Να είναι πάντα εμφανές το email μου " και θα πατησεις "ναι"Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 JaTuCTI0T7yZhR0jU2Td+e-mail  μετα θα πατησεις υποβολη και πλεον θα δεις αυτο Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 4TGENrxwRXWkaxpPZKhE+e-mail2 οταν καποιος χρήστης πατήσει το ε-μαιλ ( το κουμπακι που εχω τσεκαρει) οταν γραψει σ' εσενα ερχεται email. Στο email που παιρνεις ειδοποιησεις απο το φορουμ ( κατι σαν πμWink
    .

    Σ' ευχαριστώ atozak. Ήσουν πάρα μα πάρα πολύ σαφής.

    Δημοσίευση: 72 Έγκριση αγοράς PC. - Σελίδα 3 Empty Απ: Έγκριση αγοράς PC. Τετ 2 Οκτ - 22:50

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikiforos έγραψε:
    clavier έγραψε:Να καλημερίσω και να ευχηθώ καλή εβδομάδα και καλό χειμώνα τώρα πλέον. Διακοπές τέλος, και επιστροφή στη βάση πλέον, και επαναφορά στις καθημερινές συνήθειες.
    Kαλημερες!!! Σε περιμενα!!! χαχαχαχα!!! Ετοιμος για τονους γνωσης και επιλογες hardware and software?
    Δήλωσα, πάντα  έτοιμος με ολόκληρο εργοτάξιο στη διάθεσή μου.
    Τώρα περιμένω εσένα Νικηφόρε να κάνεις τις συνθέσεις σου.
    Πάντως εγώ θα ξεκινούσα τον αγώνα με Κελεσίδη τερματοφύλακα, τον Στολτίδης αμυντικό χάφ και μπροστά του Δαμανάκη-Κούδα και Γιούτσο κ.λ.π.


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης