thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Δεν κλεινει ο browser

    5 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Δεν κλεινει ο browser  Empty Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 20:56

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παιδια καλησπερα. Επι τη ευκαιρια που εισαστε ολοι μαζεμενοι, θα σας πω ενα προβλημα που εχω τελευταια. Αυτος ειναι και ο λογος της εξαφανισης μου. Πριν λιγο εστειλα μηνυμα για την συμμετοχη στον διαγωνισμο. Μετα την αποστολη, δεν μπορω να βγω απο την σελιδα με τιποτα. Πρεπει να κλεισω τον υπολογιστη με την σελιδα ανοιχτη. Εχω κανει φορματ, εχω κανει απεγκατασταση τα W8 και εκανα εγκατασταση τα W7, κανω καθαρισμο με c cleaner, τιποτα. Θελω πολλες φορες να στειλω ενα μηνυμα και δεν το κανω. Εχουν σπασει τα νευρα μου και η υπομονη μου εφτασε στα ορια της. Δεν ξερω τι να κανω αλλο. Βοηθειααααααα γιατι θα τον σπασω. Ευχαριστω εκ των προτερων.

    Δημοσίευση: 2 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:06

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    1. Η Συνδεση σου στο Ιντερνετ ισως ειναι αργει..

    2. Δοκιμασε με αλλο Browser (σε αυτο που χρησιμοποιεις κοιτα να καθαρισεις απο τα εργαλεια του ιδιου του browser)

    3.Kοιτα για τυχον επεκτασεις στον browser

    Δοκιμασε αυτα και βλεπουμε...

    Δημοσίευση: 3 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:07

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν πατας το Χ τι μηνυμα σου βγαζει?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:24

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τον αλλαξα τον....... τον chrome και εβαλα τον comodo. Σκεφτομαι μηπως υπαρχει καποιο προβλημα με το e-mail και οχι με τον browser. Παντως με τις δυο τελευταιες αναβαθμισεις του chrome ειχα προβλημα. Κολαγε συνεχεια και γυριζε το κυκλακι αρκετη ωρα μεχρι να φορτωσει η σελιδα. Ειναι που ειναι γεματες διαφημισεις και τα διαφορα αλλα. Δεν ηθελε και πολυ. Σημερα κατεβασα τον δρακο, για να δουμε.

    Δημοσίευση: 5 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:26

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θαλεια τι εννοεις με το χ. Κανονικα βγαζει το χ. Τωρα, τελειωνοντας το μηνυμα, θα διαπιστωσω αν κολλαει και παλι.

    Δημοσίευση: 6 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:29

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μηπως κατα λαθος πατησες καποιο ε-μαιλ και κατεβασες κατι χωρις να το καταλαβεις?και εμενα μου κολλαει λιγο ο mozilla και καμια φορα μου  βγαζει δεν ανταποκρινεται με 2 σελιδες που εχω απλα ανοιχτω.Αν τυχη και δεν μπεις στο ε-μαιλ σου και μπεις απο αλλο browser δουλευει κανονικα?

    Επειδη ειπες οτι δεν μπορεις να το κλεισεις και λεω αν πατησεις το Χ τι μηνυμα σου βγαζει οπως εγραψες οτι δεν μπορεις να το κλεισεις.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 7 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:39

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οχι δεν ειναι ο λογαριασμος με τιποτα θεμα browser ειναι και εφοσον λες οτι ειχε θεματα αυτο ειναι...

    Για τσεκαρε εδω εχεις τιποτα απο αυτα;

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Παρ 5 Ιουλ - 0:08, 1 φορά

    Δημοσίευση: 8 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:48

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θαλεια, τωρα καταλαβα ποιο χ εννοεις. Το πανω δεξια. Μονο ετσι βγαινω, αλλα δεν μπορω να παρακολουθησω την συνεχεια. Πρεπει να βγω τελειως απο την ιστοσελιδα που βρισκομαι και να ξαναμπω για να συνεχισω το διαβασμα. Αυτο ειναι σπαστικο. Ετσι αναγκαζομαι και μπαινω σε αλλη ιστοσελιδα, διαβαζω λιγο, αποφευγω να στελνω μηνυματα. Ετσι εχω βαρεθει. Δεν εχει γουστο. Πως θα βρω αν φταιει κατι απο το e-mail;

    Δημοσίευση: 9 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:52

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παυλο, ο chrome μου βγαζει τα μισα προβληματα απο αυτα που μου εστειλες. Το πρωι τον εστειλα στο διαολο και κατεβασα τον δρακο. Απο αυτον σου γραφω. Αλλα και παλι κολλαει μετα απο καθε μηνυμα και δεν μπορω να αλλαξω σελιδα και να γυρισω πισω. Πρεπει να γβω τελειως με το χ και να μπω απο την αρχη.

    Δημοσίευση: 10 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 21:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το εχεις πολυ καιρο;

    Δημοσίευση: 11 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 22:05

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι, το εχω αρκετους μηνες. Περισσοτερο με τα W7. Γι΄αυτο πριν απο καιρο ειχα πει οτι ειναι προβληματικα. Να σου πω και κατι αλλο. Στην αρχη νομιζα οτι ειχε προβλημα το ποντικι. Δεν ηταν αυτο. Αλλαξα ποντικι. Εκεινο που εχω προσεξει, δεν ειναι απαραιτητο να ειμαι στο e-mail. Για να καταλαβεις; ειμαι στο thegreeksenergy και διαβαζω κατι. Στελνω το σχολιο μου και παω να γυρισω στο προηγουμενο σημειο να συνεχισω και δεν μπορω, γιατι εχει κολλησει και εχει μεινει στην σελιδα με το μηνυμα. Ελπιζω να καταλαβες.

    Δημοσίευση: 12 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 22:14

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κανε αυτο..

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Και μετα αυτο...

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 13 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 22:41

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παυλο, μολις τελειωσα με τον flash player.Ελπιζω να ηταν αυτο το προβλημα και να βρω την ησυχια μου. Θα δειξει. Παντως, σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ, γιατι δινεις αμεσως τη λυση. Με δυο ερωτησεις εχεις καταλαβει το προβλημα. Μπραβο σου και σε ευχαριστω και παλι. Τωρα βεβαια εχω αγωνια.
     Θα δουμε.

    Δημοσίευση: 14 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Πεμ 4 Ιουλ - 22:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μην βιαζεσαι δεν ειμαι μαγος...:D 

    Δημοσίευση: 15 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Παρ 5 Ιουλ - 0:42

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπερα,διαβασα μονο το αρχικο θεμα απο το προβλημα.Μηπως εχεις περασει τη beta εκδοση του browser?συνηθως εκει δημιου ργει το προβλημα και χρειαζεται συνεχως αναβαθμησεις.εχεις περασει καποιο προσθετο η toolbar?και μια τελευταια ερωτηση αν εχεις δοκιμασει να μπεις απο αλλο browser?γιια να δουμε αν εκει ειναι το θεμα.

    Δημοσίευση: 16 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Παρ 5 Ιουλ - 0:46

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jam έγραψε:Καλησπερα,διαβασα μονο το αρχικο θεμα απο το προβλημα.Μηπως εχεις περασει τη beta εκδοση του browser?συνηθως εκει δημιου ργει το προβλημα και χρειαζεται συνεχως αναβαθμησεις.εχεις περασει καποιο προσθετο η toolbar?και μια τελευταια ερωτηση αν εχεις δοκιμασει να μπεις απο αλλο browser?γιια να δουμε αν εκει ειναι το θεμα.

    Σε βοηθαω επειδη δεν διαβασες ολα τα θεματα τα ειπαμε αυτα τα εκανε και τιποτα παλι...

    Δημοσίευση: 17 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Παρ 5 Ιουλ - 1:02

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν αρχησε να το κανει στις τελευταιες μερες ας δοκιμασει μια επαναφορα συστηματος.Αν και παλι σου κανει τα ιδια δοκιμασε φορτατ.δοκιμασε και αλλους για να δουμε αν ειναι αυτο το θεμα.αν παλι τα εχεις κανει κ εχεις το ιδιο προβλημα θα σου προτεινα αν γνωριζεις να κανεις φορτατ
    Καποιες εκδοσεις βγαζουν προβλημα στο java, flash και δημιουργουν θεματα.

    Δημοσίευση: 18 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Παρ 5 Ιουλ - 8:53

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλημερα σε ολη την παρεα. Τελικα Παυλο ειχα δικιο. Οτι δηλαδη με δυο ερωτησεις καταλαβαινεις το προβλημα. Αν σου εδινα να καταλαβεις και καλυτερα, τοτε δεν το συζητω. Χιλια ευχαριστω.

    Δημοσίευση: 19 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Παρ 5 Ιουλ - 9:03

    vasothrilos61

    vasothrilos61
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλημερα Jam, οχι δεν ηταν η beta εκδοση, ουτε toolbar κατεβαζω. Δοκιμασα και απο τον comodo και μου εκανε τα ιδια. Σε ευχαριστω και σενα για την βοηθεια. Οπως εδειξε χθες βραδυ, πρεπει να ηταν ο adobe flash. Τελικα τον εκανα απεγκατασταση οπως μου ειπε ο Παυλος και μετα εκανα εγκατασταση τον νεωτερο. Μεχρι στιγμης παει μια χαρα. Δεν σου κρυβω οτι ακομη φοβαμαι μηπως ειναι ονειρο! Θα δειξει. Και παλι σε ευχαριστω παρα πολυ.

    Δημοσίευση: 20 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Παρ 5 Ιουλ - 14:29

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι ο παυλος κανη θαυματαcheers

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 21 Δεν κλεινει ο browser  Empty Απ: Δεν κλεινει ο browser Παρ 5 Ιουλ - 15:32

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης