thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Windows 7 Driver

    5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Windows 7 Driver Κυρ 11 Αυγ - 21:10

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Εχω την ευχαρηστισει να σας πω πως σημερα εβαλα τα 7 Αγγληκα χωρις το ΣΠ1 γιατη ετσι μου την βιδοσε[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 
    Εκανα Update και μου εδωσε τα Driver τησ καρτας γραφικών Αραγες Καπου ηπαρχουν για τα 7-ρια δητε εδω

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Αυτο που θελω απω εσας ειναι Μηπως υπαρχουν σε κανεναν φακελο που να μπορεσω να τον αντηγραψο σε ενα φλασακη οστε την επομενη φωρα που θα αναγκαστο να κανο Format να τα εγκαταστησο απο το φλασακη

    2.Η κατη αναλογο με κανενα backap? Εδω θελω μεγαλη βοηθεια παιδια!!! Σας Ευχαρηστω πολυ!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


    Δημοσίευση: 26 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Δευ 12 Αυγ - 21:24

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ok δεν πειραζη δεν εγινε και τιποτα. :D

    Φιλε μου εχω το premium τοσα χρονια και για αυτο ειπα οτι τα premium ειναι ελαφρια εχω σπιτι αλλο pc(laptop) με ultimate καi καθυστερη να ξεκινηση κτλπ.για αυτο στο ειπα δεν το ειπα τυχαια! Wink

    Δημοσίευση: 27 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Δευ 12 Αυγ - 21:29

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    constantinos έγραψε:ok δεν πειραζη δεν εγινε και τιποτα. :D Φιλε μου εχω το premium τοσα χρονια και για αυτο ειπα οτι τα premium ειναι ελαφρια εχω σπιτι αλλο pc(laptop) με ultimate καi καθυστερη να ξεκινηση κτλπ.για αυτο στο ειπα δεν το ειπα τυχαια! Wink
    Κωνσταντινε μου!!!!!! και καλα εκανες και μου το ειπες!!!!!! για να το ξερω την επωμενη φωρα να βαλω τα premium!!!!  1000 Ευχαρηστω!!!!!!! και σου βγαζω το:h123: Γιαυτο.:thn-k:

    Δημοσίευση: 28 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Δευ 12 Αυγ - 21:34

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    aimilios έγραψε:
    constantinos έγραψε:ok δεν πειραζη δεν εγινε και τιποτα. :DΦιλε μου εχω το premium τοσα χρονια και για αυτο ειπα οτι τα premium ειναι ελαφρια εχω σπιτι αλλο pc(laptop) με ultimate καi καθυστερη να ξεκινηση κτλπ.για αυτο στο ειπα δεν το ειπα τυχαια! Wink
    Κωνσταντινε μου!!!!!! και καλα εκανες και μου το ειπες!!!!!! για να το ξερω την επωμενη φωρα να βαλω τα premium!!!!  1000 Ευχαρηστω!!!!!!! και σου βγαζω το:h123: Γιαυτο.:thn-k:
    να σε καλα φιλε μου Wink

    Δημοσίευση: 29 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Δευ 12 Αυγ - 21:37

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    constantinos έγραψε:
    aimilios έγραψε:
    constantinos έγραψε:ok δεν πειραζη δεν εγινε και τιποτα. :DΦιλε μου εχω το premium τοσα χρονια και για αυτο ειπα οτι τα premium ειναι ελαφρια εχω σπιτι αλλο pc(laptop) με ultimate καi καθυστερη να ξεκινηση κτλπ.για αυτο στο ειπα δεν το ειπα τυχαια! Wink
    Κωνσταντινε μου!!!!!! και καλα εκανες και μου το ειπες!!!!!! για να το ξερω την επωμενη φωρα να βαλω τα premium!!!!  1000 Ευχαρηστω!!!!!!! και σου βγαζω το:h123: Γιαυτο.:thn-k:
    να σε καλα φιλε μου Wink
    :thn-k: !!!!!!!:WAVE:

    Δημοσίευση: 30 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Δευ 12 Αυγ - 21:42

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    κοσταντινε στο νετακι μου ειχα windows7 starter  μου ειπε ο τεχνικος οτι πιο ελαφρα απο τα 7 starter ειναι τα 7 home primium που μου εβαλε sosta to eipe????Rolling Eyes τελος το σπαμ απο εμενα :lockκκ:

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 31 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Τρι 13 Αυγ - 10:42

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    atozak έγραψε:κοσταντινε στο νετακι μου ειχα windows7 starter  μου ειπε ο τεχνικος οτι πιο ελαφρα απο τα 7 starter ειναι τα 7 home primium που μου εβαλε sosta to eipe????Rolling Eyes τελος το σπαμ απο εμενα :lockκκ:
    Πειτε μου και εμενα Παιδια!!! Τα home primium ειναι πιο ελαφρα?Shocked

    Δημοσίευση: 32 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Τρι 13 Αυγ - 10:49

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι ειναι ελαφρια αστον ατοζακ ειρωνευεται παλι /

    Δημοσίευση: 33 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Τρι 13 Αυγ - 10:53

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τελος το σπαμ και απο μενα .εισαι οκ με τα driver Aimilie?

    Δημοσίευση: 34 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Τρι 13 Αυγ - 18:29

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πολυ καλησπέρα σας.
    Για να μην υπάρχουν αμφιβολίες η σειρά απο το πιο ελαφρύ στο πιο βαρύ ειναι:
    Win 7 netbook editionΕννοείται πως όλα ειναι win 7, οι διάφορες ειναι πως τα ultimate ενσωματώνουν το aero και γι αυτο ειναι πιο βαρύ σαν γραφικό περιβάλλον και θέλει παραπάνω ram και gpu.
    Ps. Τα enterprise ειναι για επιχειρησεις. Διασυνδέσεις με server και τα σχετικά.

    On topic τώρα.
    Ο driver για το laptop ειναι εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    Βάζεις το λειτουργικο και κατεβαζεις.
    Πέτα το σε ένα USB και είσαι Οκ.

    Επίσης δουλεια θα έκανε πιθανόν και των vista.
    Η καλυτερη επιλογη για το συγκεκριμένο ειναι τα starter η xp. Αλλα ούτε με τα premium θα είχες θέμα.

    Δημοσίευση: 35 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Τρι 13 Αυγ - 21:20

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Διστηχως Νικηφορε!!!!!!

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Μονο η Mikrosoft τα δινη μεσω των Update!!!! :thn-k: Πολυ

    Δημοσίευση: 36 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Κυρ 25 Αυγ - 11:19

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μου εδοσε ι microsoft τα driver για τα 7ρια μεσο τον update και εγω με ενα προγραμμα τα εκανα  backap και χτες εκανα φορματ το λαπτοπ περισοτερο για να δοκημασο αν λητουργουαν τα driver που εκανα backap και ηταν ολλα ok!!!!!!!! cheers το θεμα μπορη να κληδοθη. σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!!!:h123:

    Δημοσίευση: 37 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Δευ 26 Αυγ - 21:29

    aimilios

    aimilios
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    aimilios έγραψε:Μου εδοσε ι microsoft τα driver για τα 7ρια μεσο τον update και εγω με ενα προγραμμα τα εκανα  backap και χτες εκανα φορματ το λαπτοπ περισοτερο για να δοκημασο αν λητουργουαν τα driver που εκανα backap και ηταν ολλα ok!!!!!!!! cheers το θεμα μπορη να κληδοθη. σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!!!:h123:
    Παυλο!!!! Είμαι ok Τώρα!!!!!!!!!! Κληδοσετο!!!!:h123:

    Δημοσίευση: 38 Windows 7 Driver - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7 Driver Σαβ 12 Οκτ - 18:16

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης