thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Καλώς σας βρήκα!!

    +6
    Βασίλης
    *Teoxxx*
    Paulos
    Christina
    Θάλεια
    JOHNny
    10 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Καλώς σας βρήκα!! - Σελίδα 2 Empty Καλώς σας βρήκα!! Κυρ 18 Αυγ - 0:27

    JOHNny

    JOHNny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Λοιπόν, γεια σας παιδιά! Χαίρομαι πολύ που σας γνωρίζω! Εγώ μένω στην Κρήτη, Ιεράπετρα συγκεκριμένα,είμαι 14 χρονών, θα πάω τρίτη γυμνασίου την χρονιά που θα έρθει!Αν θέλετε να μάθετε κάτι άλλο για μένα μπορείτε να με ρωτήσετε!:D


    Δημοσίευση: 26 Καλώς σας βρήκα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!! Δευ 19 Αυγ - 15:56

    JOHNny

    JOHNny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δηλαδή εγώ είμαι ο νεότατος εδώ πέρα σωστά;;Razz 

    Δημοσίευση: 27 Καλώς σας βρήκα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!! Δευ 19 Αυγ - 19:29

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αλαφροπάτητος έγραψε:Δηλαδή εγώ είμαι ο νεότατος εδώ πέρα σωστά;;Razz 
    Υπάρχουν και πιο μικροί..

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 28 Καλώς σας βρήκα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλώς σας βρήκα!! Δευ 19 Αυγ - 20:21

    JOHNny

    JOHNny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ε πόσο μικρότερος πια;; Εξάλλου πρέπει να είσαι πάνω από 13 για να εγγραφείς εεεε;;


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης