thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Εμφάνισει Profile

    4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Εμφάνισει Profile Empty Εμφάνισει Profile Πεμ 14 Νοε - 23:26

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα είμαι σε ένα Phpbb2 Forum μέλος στην Forumgreek και είδα πως όταν παω το ποντική σε ένα χρήστη ανοίγει το προφίλ του έτσι..

    https://i.imgur.com/o0gkHiC.png

    πως μπορώ να το φτιάξω και εγώ και κάπως ποιό ωραίο;

    Δημοσίευση: 2 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Πεμ 14 Νοε - 23:32

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν εχει και κατι το ιδιαιτερο τι ακριβως θελεις να κανεις?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Πεμ 14 Νοε - 23:35

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θέλω να βάλω στην σελίδα μου αυτό το Scipt που όταν πάω το ποντίκη πάνω σε ένα μέλος της σελίδας να μου εμφανίζει το προφίλ του όπως στην παραπάνω εικόνα για να μην αναγκάζομαι εγώ και τα μέλη να μπαίνουμε στο προφίλ του πατώντας πάνω στο όνομα του. Wink

    Δημοσίευση: 4 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Πεμ 14 Νοε - 23:38

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπαρχει στο google αμα ψαξεις αλλα ο κωδικας εχει πολλα λαθη και επισης χρησιμοποιει την μεθοδο ajax κατι που καθυστερει και κολλαει την σελιδα σου...

    Δημοσίευση: 5 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Πεμ 14 Νοε - 23:40

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όσο για το Ajax το γνωρίζω. Παύλο βρήκα σε μιά σελίδα ένα script και λέγεται Light On Hover Profile αυτό είναι; :)

    Δημοσίευση: 6 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Πεμ 14 Νοε - 23:57

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν το βρηκες καλος, δεν το γνωριζω, αυτο που γνωριζω ειναι οτι πολλες ξενες σελιδες αντιγραφουν την σελιδα μας και στην συνεχεια μοιραζουν τους κωδικες εσφαλμενα...Για αυτο προσεχε τι βαζεις στην σελιδα σου...

    Δημοσίευση: 7 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Παρ 15 Νοε - 0:19

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ok Winkναι αλλα δεν λειτουργεί :/

    Δημοσίευση: 8 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Παρ 15 Νοε - 0:39

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βαλε μου τον κωδικο εδω να το δω τι παιζει..

    Δημοσίευση: 9 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Παρ 15 Νοε - 1:37

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όχι εντάξει δεν το χρειάζομαι πλέον. Ευχαριστώ πάντος. Το θέμα να κλείσει. :)

    Δημοσίευση: 10 Εμφάνισει Profile Empty Απ: Εμφάνισει Profile Παρ 15 Νοε - 22:47

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης