thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +2
    Paulos
    Warrior7
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 PC: Λειτουργικο για Netbook - Σελίδα 3 Empty PC: Λειτουργικο για Netbook Τετ 15 Ιαν - 21:50

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Παιδια επειδη τελευταία το netbook τα εχει παιξει και κολλαει υπερβολικα θελω να του κανω format.. τι λειτουργικο μου προτεινετε; 

    Εγω ειμαι αναμεσα σε Windows 7 ή 8 και Ubuntu


    Δημοσίευση: 51 PC: Λειτουργικο για Netbook - Σελίδα 3 Empty Απ: PC: Λειτουργικο για Netbook Παρ 17 Ιαν - 10:27

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Warrior7 έγραψε:την βαζω,, εδω και μια ωρα φορτωνει,,, τι antivirus προτεινετε;;;


    Κανένα.

    Δημοσίευση: 52 PC: Λειτουργικο για Netbook - Σελίδα 3 Empty Απ: PC: Λειτουργικο για Netbook Παρ 17 Ιαν - 10:35

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Α οκ,,,, παντως το λαπτοπ αργει πολυ να ανοιξει θα δω τι θα κανω.... Ας κλειδωσει

    Δημοσίευση: 53 PC: Λειτουργικο για Netbook - Σελίδα 3 Empty Απ: PC: Λειτουργικο για Netbook Παρ 17 Ιαν - 11:28

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οπως σου ελεγα και χθες, δοκιμασε καμια παλιοτερη εκδοση. 10.04 LTS πχ. 
    Αν προκυψουν νεα ερωτηματα στειλε μου να το ανοιξω παλι. 


    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης