thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 σε ενα θεμα κατηγοριες  Empty σε ενα θεμα κατηγοριες Κυρ 19 Ιαν - 3:57

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θελω να φτιαξω σαν εσας σε ενα θεμα κατηγοριες παραδιγμα μελη απο αθηνα απο θεσσαλονικη τετοια φαση σε 1 θεμα που θα κανω απο κατω να βαλω διαφορα αυτο πως το κανω? βημα βημα πειτε μου παρακαλω..

    σε ενα θεμα κατηγοριες  IL7DlXhlTBuaRWh2QvLT+1

    Δημοσίευση: 2 σε ενα θεμα κατηγοριες  Empty Απ: σε ενα θεμα κατηγοριες Κυρ 19 Ιαν - 20:28

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εχεις φορουμ απο την forumotion??

    Αν ναι τοτε πας ΄΄πινακας ελεγχου΄΄ ---> Γενικη Διαχειριση ----> στηην καρτελα φορουμ πας ΄΄κατηγοριες και φορουμ΄΄ 

    σε ενα θεμα κατηγοριες  Wqb2



    Εκει τωρα οταν φτιαχνεις μια ΄΄Δημοσια συζητηση΄΄ για να κανεις αυτο που θες θα φτιαχνεις αλλες δημοσιες συζητησεις σε μια,,, δηλαδη να εχει αυτο

    σε ενα θεμα κατηγοριες  0zyq

    Θα φτιαχνεις μια δημοσια συζητηση και μετα θα πατας το ''+'' σε αυτη για να φτιαχνεις υποκατηγοριες..


    Τελος πας Πινακας ελεγχου'' --> Εμφανιση---> στην καρτελα Αρχικη σελιδα επιλεγεις την ΄΄Δομη και ιεραρχια΄΄ 

    σε ενα θεμα κατηγοριες  Mtbj

    Απο εκει στο Split categories on index  επιλεγεις το medium δηλαδη


    σε ενα θεμα κατηγοριες  VWgyfNU



    Ελπιζω να σε βοηθισα!

    Δημοσίευση: 3 σε ενα θεμα κατηγοριες  Empty Απ: σε ενα θεμα κατηγοριες Δευ 20 Ιαν - 9:43

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εκανα οτι μου ειπες δεν βγενει κατι δεν καταλαβα στα θεματα βασικα εναν οδηγο μπορεις να μ κανεις βημα-βημα σε παρακαλω΄΄

    Δημοσίευση: 4 σε ενα θεμα κατηγοριες  Empty Απ: σε ενα θεμα κατηγοριες Δευ 20 Ιαν - 9:48

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μου εμφανηζη τιν κατιγορια μεσα οταν παταω εγω θελω να φενετε απο εξω οπος εδω αυτα που εδειξα καταλαβες εχο phpbb2 Καπως ετσι φορυμ.

    Δημοσίευση: 5 σε ενα θεμα κατηγοριες  Empty Απ: σε ενα θεμα κατηγοριες Δευ 20 Ιαν - 13:43

    Warrior7

    Warrior7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εκανες οτι εγραψα σχετικα με την δημιουργια υποκατηγοριων??

    Δηλαδη εχεις προβλημα στην εμφανιση τους στο φορουμ?

    Δημοσίευση: 6 σε ενα θεμα κατηγοριες  Empty Απ: σε ενα θεμα κατηγοριες Τρι 21 Ιαν - 18:06

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λεω θα με βοηθησεις με βημα-βημα εσυ μπερδεμενα μου τα ειπες δεν καταλαβα σχεδον τιποτα. απτην αρχη πες τι κανω.

    Δημοσίευση: 7 σε ενα θεμα κατηγοριες  Empty Απ: σε ενα θεμα κατηγοριες Τρι 21 Ιαν - 18:10

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καταρχην πρεπει να εχεις αυτα ετσι...

    Εμφάνιση - Αρχική σελίδα - Δομή και ιεραρχία

    σε ενα θεμα κατηγοριες  4r851l1LRriAvgj79iI0+1


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης