thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Notifications για phpBB2

    2 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Notifications για phpBB2 Empty Notifications για phpBB2 Τρι 21 Ιαν - 18:16

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν θέλω αυτό που έχει η forumotion πάνω πάνω θέλω όπως εσείς εδώ έχετε αυτό εδώ paulo αν γίνετε
    και παλιά το είχα γράψει να μου εξηγήσετε τι κάνω έχω forumotion αλλα σε ότι έκδοση γίνετε δηλαδή σαν το facebook κάτω δεξιά να εμφανίζεται όταν σου στέλνουν pm η όταν σε κάνουν φίλο οποιος μπορεί
    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ?

    Δημοσίευση: 2 Notifications για phpBB2 Empty Απ: Notifications για phpBB2 Τρι 21 Ιαν - 18:21

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Επειδη ειναι προσωπικος ο κωδικας αν σε ενδιαφερει μπορω να στο δωσω εφοσον γινεις premium..

    Δημοσίευση: 3 Notifications για phpBB2 Empty Απ: Notifications για phpBB2 Τρι 21 Ιαν - 18:31

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πως θα γινω?

    Δημοσίευση: 4 Notifications για phpBB2 Empty Απ: Notifications για phpBB2 Τρι 21 Ιαν - 18:34

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης