thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Ανακοίνωση Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Σαβ 1 Φεβ - 11:31

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θέλω να μεταφράσω τα αντικείμενα και τα τέρατα αλλά το μόνο που έχω καταφέρει είναι να αλλάξω το όνομα των NPC και αυτά πάλι δεν μου τα δείχνει σε Ελληνικά!!

    Δημοσίευση: 2 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Σαβ 1 Φεβ - 12:58

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έγινε μεταφορα στην βοήθεια για παιχνίδια

    Δημοσίευση: 3 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Δευ 3 Φεβ - 20:57

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτο σε βοηθαει χωρις να εχω γνωση του πραγματος...

    Δημοσίευση: 4 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Δευ 3 Φεβ - 21:43

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν σε βοηθήσει το βίντεο, να μας το γράψεις για να κλειδώσουμε το θέμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 5 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Τετ 5 Φεβ - 14:36

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το εχω ξαναδεί το βίντεο αλλά δεν με βοήθισε τίποτα... έχω προσπαθήσει πολλά αλλά τίποτα γιαυτό σας ρώτησα μίπως έχετε καμια ιδέα

    Δημοσίευση: 6 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Σαβ 8 Φεβ - 12:39

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ

    Δημοσίευση: 7 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Πεμ 11 Σεπ - 21:53

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ζητησα να ανοιξουν το θεμα για να σε βοηθησεω Αντωνη.Ολες οι ονομασιες για τα οπλα , πανοπλιες και αλλα αλλαζονται απο το FileZilla oι ονομασιες τους.Τωρα να σου εξηγησω ακριβως την τοποθεσια δεν θυμαμαι ακριβως , κοιταξε για Video αν δεν βρεις κατι θα με κανεις να ανοιξω ξανα τον σερβερ μετα απο 20 μηνες..

    Δημοσίευση: 8 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Παρ 12 Σεπ - 14:08

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν μπορεις να το αλλαξεις μεσα απο τα αρχεια item_proto?Γιατη εγω ειχα καταφερει να το αλλαξω.

    Δημοσίευση: 9 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Παρ 12 Σεπ - 16:52

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν ειναι για τοποθετηση καινουργιων και φυσικα μπορεις να αλλαξεις τα ονοματα μεσα απο το Item_proto.Eγω σου μιλαγα για τα ηδη εγκατεστημενα , τον τροπο που μπορεις να τα αλλαξεις.

    Δημοσίευση: 10 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Σαβ 13 Σεπ - 9:43

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Απο που ομως μπορεις να τα αλλαξεις?

    Δημοσίευση: 11 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Σαβ 13 Σεπ - 19:33

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ρε Φιλε πες κατεβασες ενα αρχειο που εχει μεσα οπλα του Item_proto.Για παραδειγμα εχει στιλετα 105 Lvl αλλα σου το γραφει διαφορετικα δηλαδη <> εσυ με ενα Edit θα αλλαξεις το ονομα απο whodandai σε στιλετα 105 Lvl και θα τα κανεις εγκατασταση στο Server σου.Αν παλι ειναι ηδη εγκατεστημενα ολα αλλαζονται απο το Filezilla.Mερικα βοηθητικα Video.

    Δημοσίευση: 12 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Δευ 20 Οκτ - 17:37

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το εκανα με unpack κ εβγαλα το item_proto_dump κ απο κει το μεταφρασα

    #ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ

    Δημοσίευση: 13 Ανακοίνωση Απ: Metin2 | Item_proto mob_proto - Μετάφραση Δευ 20 Οκτ - 20:41

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης