thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Πώς χακάρω ένα email

    +3
    Mix4lis
    Paulos
    xara xara
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Πώς χακάρω ένα email Κυρ 23 Φεβ - 3:39

    xara xara

    xara xara
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΧΑΚΑΡΩ ΕΝΑ ΜΑΙΛ ,ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ..ΤΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΤΛΠ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

    Γεια σας..Εαν θέλετε να μου πειτε πως να χακαρω ενα email, δηλαδη να βρω τον κωδικο του..τι προγραμμα να κατεβασω κτλπ γιατι ειναι εντελως ασχετη.Ευχαριστω.


    Δημοσίευση: 26 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς χακάρω ένα email Κυρ 23 Φεβ - 20:21

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ο λογαριασμός Microsoft δεν είναι σωστός. Δοκιμάστε ξανά.  

    Δημοσίευση: 27 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς χακάρω ένα email Κυρ 23 Φεβ - 20:25

    xara xara

    xara xara
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
     Τέο   εχω κα φεισμπουκ μ αυτό το μαιλ...αστο,κι εμενα το ίδιο μου έβγαζε.. παντωσ ευχαριστω πολυ για τη προσπαθεια και ευχαριστω σε όλους!

    Δημοσίευση: 28 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς χακάρω ένα email Κυρ 23 Φεβ - 20:27

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    xara xara έγραψε:
    atozak έγραψε:γιαυτο καλο ειναι να εχεις το παραδιγμα μου. εχο 6 διαφορετικα ε-μαιλ που απλα φροντιζω να ειναι "ενεργα".( μεταξη τον οπιον και το καλο μου. αυτο που εδοσα στο φορουμ Wink ) επιπλεον η google μου δινι την δινατοτιτα αν ξεχασο τον κοδικο μου ( η τον βαλω καπιες φορες λαθος) να μου στηλη με ενα sms στο κινιτο μου με ενα νουμερο που θα πρτεπει να βαλο σε καπιο πεδιο οστε να πιστη η google οτη ειμε εγο και οχι καπιος αλος. γιαυτο και εδοσα το πραγματικο μου κινιτο. οντος και εγω οταν το ξεκινισα αυτο με το sms φοβομουνα. εδινα το τιλ μου στο ιντερνετ?? ποπο!!!!!!!!!!!!!!!!!. αλλα τορα ειμε σιγουρος πος αν το θελισο ειναι οκ  Wink

    6!!! εχεισ δίκιο,δν την ξαναπαταω..τωρα είναι αργα


    2 σε pathfinder. 1 google. 1 yahoo. 1 otenet το καλο μου και 1 hotmail. στο φορουμ και οπου θελω κατα 90% δινο οτενετ τα  αλλα απλα τα εχω  Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 29 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς χακάρω ένα email Κυρ 23 Φεβ - 20:31

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τη να πω δεν ξερω! παντως εμεις προσπαθησαμε παρα πολυ.

    Δημοσίευση: 30 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς χακάρω ένα email Κυρ 23 Φεβ - 20:45

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    *Teoxxx* έγραψε:τη να πω δεν ξερω! παντως εμεις προσπαθησαμε παρα πολυ.


    ας κανη το παραδιγμα μου τεο  Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 31 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς χακάρω ένα email Δευ 24 Φεβ - 8:48

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    xara xara έγραψε: Τέο   εχω κα φεισμπουκ μ αυτό το μαιλ...αστο,κι εμενα το ίδιο μου έβγαζε.. παντωσ ευχαριστω πολυ για τη προσπαθεια και ευχαριστω σε όλους!


    μετά από τόσες προσπάθειες που κάναμε ο λογαριασμός στο hotmail δε είναι σωστός! το θέμα λύθηκε και κλειδώνετε.

    Δημοσίευση: 32 Πώς χακάρω ένα email - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς χακάρω ένα email Δευ 24 Φεβ - 8:49

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    *Teoxxx* έγραψε:
    xara xara έγραψε:
     Τέο   εχω κα φεισμπουκ μ αυτό το μαιλ...αστο,κι εμενα το ίδιο μου έβγαζε.. παντωσ ευχαριστω πολυ για τη προσπαθεια και ευχαριστω σε όλους!




    μετά από τόσες προσπάθειες που κάναμε ο λογαριασμός στο hotmail δε είναι σωστός! το θέμα λύθηκε και κλειδώνετε.



    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης