thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Προβλημα με latptop

    3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Προβλημα με latptop  Empty Προβλημα με latptop Δευ 9 Ιουν - 18:09

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπερα σας

    εχω κανει καθαρο φορματ το latptop μου εχει δυο χρονια να το κανω φορματ και ειπα να το κανω τωρα το εχω καθαρησει ολα ηταν καλα ,αλλα μου βγαζει runtime error Program C:/windows /system32/atibtmon.exe This aplication has reguested the Runtime to terminate it an unusual way  please contact the aplication's support team for more informaton 

    εχω ψαξει διαφορες λυσης αλλα δεν διορθωθικε το προβλημα σκεφτηκα να κανω re-install τα windows αλλα μετα προσπαθουσα να λυσω το προβλημα χωρις να κανω ξανα φορματ το laptop 

    που μπωρει να οφηλετε ?  πως μπορω να το διωρθοσω? αν βαζω το AC  του laptop ολα καλα οταν το βγαζω μου βγαζει το συγκεκριμενο μυνημα 

    το λαπτοπ ειναι toshiba satelite

    Δημοσίευση: 2 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Δευ 9 Ιουν - 21:40

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    AMD?

    http://www.oe-games.com

    Δημοσίευση: 3 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Δευ 9 Ιουν - 23:37

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Η καρτα γραφικων σου ειναι Amd? Αν ναι κανε απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση τους drivers. 

    Το συγκεκριμενο προβλημα προερχεται απ το αρχειο atibtmon.exe που ρυθμιζει την φωτεινοτητα του laptop. 

    Αν δεν πιασει με τους drivers και συνεχιζει κανε παλι ενα format γιατι δεν αξιζει να σπαταλησεις χρονο
     για troubleshooting εκτος και αν θες να το παλεψεις για την εμπειρια. 

    Με hwmonitor τι θερμοκρασιες σου βγαζει γενικα? βαλε screenshoot να δουμε. 

    Επισης δωσε ακριβως το μοντελο σου γιατι satelite υπαρχουν πολλα καθως και ποια windows εβαλες μηπως και μπορεσουμε να βοηθησουμε περισσοτερο.

    Δημοσίευση: 4 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 13:50

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι εχω AMD
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 
    εχω το satelite C660D-102 ,  windwows 7 home premium

    To ξανα κανα φορματ και ολα ειναι μια χαρα δεν μου βγαζει το συγκεκριμενο προβλημα ηταν προβλημα τον driver τελικα

    και η θερμοκρασια του δεν ξερω αν ειναι καλη!! 

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 5 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 13:57

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ουτε κακες ουτε καλες. Φυσηξε το απ τα πλαγια που φευγει η θερμοτητα. μπορει να εχει μπουκωσει το φιλτρο.

    Δημοσίευση: 6 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 14:14

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πριν μια εβδοματα το εχω καθαριση το λαπτοπ  και ηταν μια χαρα ! και εβγαζε 43 με 42 βαθμους , δεν ξερω αν παιζη ρολο οτι ειναι AMD

    Δημοσίευση: 7 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 14:18

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δες εδω εχει σταθερεοπηθη γιατι παλια ζεσταίνονταν παρα πολυ εβγαζε μερχι και 70 βαθμους   και απο την υπερβολικη βραστη ,εκλεινε το λαπτοπ τωρα πυστευω ειναι μια χαρα ! παρα παλια δεν εχω παραπονο! Wink

    Δημοσίευση: 8 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 14:19

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 9 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 14:22

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ολα παιζουν τον ρολο τους. Οπως και τι χρηση γινεται σε καθε φαση.

    Δημοσίευση: 10 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 14:53

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τη θα μου προτεινες να κανω φιλε μου ?

    Δημοσίευση: 11 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Τετ 11 Ιουν - 18:52

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μπωρει να κλειδωση  το θεμα ειμαι οκ!!  Wink

    Δημοσίευση: 12 Προβλημα με latptop  Empty Απ: Προβλημα με latptop Πεμ 12 Ιουν - 10:42

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για καλοκαιρι καποια ψυκτρουλα για laptop. ακομη και φθηνες λυσεις κανουν δουλεια. Δεν θα στο κανει ψυγειο αλλα οι χαμηλοτερες θερμοκρασιες μεγαλωνουν την διαρκεια ζωης του μηχανηματος. 


    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης