thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +3
    Erik.pire.1
    mastersakis
    Paulos
    7 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    » Νέα θέματα forum

      » Τυχαία θέματα

        Paulos

        Ο περιηγητής MxNitro για Windows είναι ο ταχύτερος στο κόσμο!

        Ξεκίνησε από: Paulos, αναρτήθηκε στις 17/09/2014
        H Maxthon κυκλοφόρησε σήμερα ένα νέο πρόγραμμα περιήγησης για Windows που ονομάζεται kκαι ισχυρίζεται ότι είναι «ο γρηγορότερος πρόγραμμα περιήγησης για pc στον κόσμο."

        Η εφαρμογή ήταν υπό ανάπτυξη από το Μάρτιο του 2014, η Maxthon αναφέρει ότι ο περιηγητής έχει φτάσει σε σημείο να είναι πιο γρήγορος κατά την έναρξη και να φορτώνει ιστοσελίδες πολύ ταχύτερα από οποιοδήποτε άλλο περιηγητή για pc με Windows.

        Πιο συγκεκριμένα, η εταιρεία δηλώνει τα εξής:

        Εγκαθιστά και ξεκινά 3 φορές γρηγορότερα από το γρηγορότερο πρόγραμμα περιήγησης του υπολογιστή για Windows Chrome 37.

        Φορτώνει τις ιστοσελίδες 30% πιο γρήγορα από ό, τι o Chrome 37.
           
        Έχει μινιμαλιστική σχεδίαση και είναι σχεδιασμένο ειδικά για να κάνει τους νέους χρήστες να αισθάνονται άνετα από την πρώτη χρήση.


        Η εταιρεία λέει επίσης ότι στοχεύει τους χρήστες που θέλουν ένα υψηλής απόδοσης πρόγραμμα περιήγησης με ένα μινιμαλιστικό σχεδιασμό με χαμηλή χρήση μνήμης και CPU.Μπορείτε να κατεβάσετε και να δοκιμάσετε τον περιηγητή από εδώ.

        Ο περιηγητής MxNitro για Windows είναι ο ταχύτερος στο κόσμο! Maxtho10

        Πηγή: thenextweb.com,   TheGreeksEnergy



        Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Πεμ 17 Μαρ - 19:39, 1 φορά


        Σχόλια

        τον έχω ...δεν θελει εγκατάσταση και πάει σφαίρα


        Eυχαριστώ


        mastersakis έγραψε:τον έχω ...δεν θελει εγκατάσταση και πάει σφαίρα


        Mηπως ειναι ευκαιρια να ξεκινησουμε να το δοκιμαζουμε οι περισσοτεροι.Γιατι με τους γνωστους browser ολο κολλανε.


        mastersakis έγραψε:τον έχω ...δεν θελει εγκατάσταση και πάει σφαίρα


        @mastersakis ειπες πος δεν θελει εγκατασταση αρρα ειναι portable που μπορο να τον βρο ος portable?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



        θα το περάσω και εγω με την πρωτη ευκαιρια να το δοκιμασω.


        ευχαριστω σακι το κατεβασα αλλα μετα ειδα πος εκανε instal χορις να μου πη τιποτα και τον απεγατεστισα. παντος ειναι οντος τρομερα γριγορος απο ταχιτιτα ειναι σκαλες γριγοροτερος απο τον μοζιλα


        ευχαριστω, θα το δοκιμασω και εγω!


        Ευχαριστώ, λέω να τον δοκιμάσω και εγώ.



        Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

        Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


        Μοιραστείτε αυτό το θέμα

        Url
        BBcode
        HTML

        Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης