thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 2 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    iakoumis

    iakoumis
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα στην κοινότητα!
    Θέλω τη βοήθειά σας στο εξής πρόβλημα:
    Μόλις πάνω να κάνω 
    εγκατάσταση ή ενημέρωση οποιαδήποτε εφαρμογής (από τις ήδη εγκατεστημένες εφαρμογές μου), παίρνω το μήνυμα:
    Σφάλμα λήψης "όνομα προγράμματος". Υπάρχει επαρκής χώρος στη συσκευή.
    Και αναρωτιέμαι: Αφού υπάρχει επαρκής χώρος στη συσκευή, γιατί βγάζει αυτό το μήνυμα;

    Έχω κάνει απεγκατάσταση του Gmail λογαριασμού μου και reboot αλλά πάλι το ίδιο μήνυμα. Sad

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για ποια συσκευη μιλαμε? Εχεις τσεκαρει μηπως εχει βγαλει καποιο update λογισμικου?

    Ηταν πολυ συνηθισμενο φαινομενο σε android 2.xxx εκδοσεις. πλεον εχει διορθωθει καπως.
    Η διαγραφη του gmail δεν βοηθαει καπου αλλα καλα εκανες και το δοκιμασες. 

    Δοκιμασε να απεγκαταστησεις μια εφαρμογη που θελει ενημερωση και καντην εγκατασταση εκ νεου να δεις αν θα γινει κανονικα και πες μας.

    iakoumis

    iakoumis
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Είναι κινέζικο κινητό...Zopo zp900 Leader.
    Προσπάθησα να του κάνω ενα Hard reset αλλά δεν με αφήνει
    Πρόβλημα με την εγκατάσταση apps από το Google Play MYRdvapR0Sla8CqUo0nT+android-recovery-mode-factory-reset μου βγάζει αυτό το θαυμαστικό και δεν με βάζει στο Boot Menu, ενώ παλιά έμπαινα.
    Το κινητό δεν έχει πέρα εφαρμογές εκτός από 1 που κατέβασα.
    Αλλά για να μην ζορίζομαι προς το παρόν κατεβάζω ότι θέλω από το Aptoide(παρόμοιο με Playstore).


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης