thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Empty άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Παρ 30 Ιαν - 14:32

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    έχω το "samsung galaxy s3 νέο" πήγα στο play store και κατέβασα μια εφαρμογή για καιρό. όταν την άνοιξα που έλεγε πως είχα 13 ιούς μέσα στο τηλέφωνο μου. και με παρότρυνε να κατεβάσω κάποια εφαρμογή για να "καθαρίσω". φυσικά εγώ πονηρεμένος απλά έκανα uninstall το app  και το μήνυμα εξαφανίστηκε και μέχρι τώρα δεν έχω καμια δυσλειτουργία του κινητού.. και ρωτάω ήταν απο τα app που ήθελε να πιάσω ιο από κάπου? η καθαρά κάποιος ιός??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 2 άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Empty Απ: άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Σαβ 31 Ιαν - 14:25

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν δεν γραψεις ποια εφαρμογη κατεβασες δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε. 

    Το πιθανοτερο ειναι να ειδες καποια διαφημιση εντος της εφαρμογης και να νομιζες οτι ηταν μηνυμα της συσκευης.

    Δημοσίευση: 3 άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Empty Απ: άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Σαβ 31 Ιαν - 14:42

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    η εφαρμογη που ειχα κατεβασι ( στο play store) "Καιρός & ρολόι widget - Android" παντος ( δευτερι φορα που την κατεβασα) δεν μου ειπε κατι.μαλον ειταν διαφιμηση. και θα νομιζα πος ειταν του συστιματος θα το εχο στην μπουκα και θα το προσεχο.αστο ανιχτο και αν ειναι ζηταο καπια στηγμη και κλιδονη

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 4 άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Empty Απ: άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Σαβ 31 Ιαν - 14:49

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βασικα ειναι απλη λογικη. Εφαρμογη που την κατεβαζεις απ το store με 1 εκατομμυριο κριτηκες δεν μπορει να ειναι virus σε καμια περιπτωση. 
    Πρωτα απ ολα θα το ειχε δει η ομαδα που τσεκαρει τις εφαρμογες πριν ανεβουν. Δεν υπαρχει κατι να προσεχεις. Οτι κατεβαζεις απ το store ειναι
    οκ. Μονο θεμα καταναλωσης μπαταριας μπορουν να σου δημιουργησουν τα εφετζιδικα γραφικα. 


    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.

    Δημοσίευση: 5 άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Empty Απ: άχρηστη εφαρμογή η ιός??? Σαβ 31 Ιαν - 16:13

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Επειδη το εχω δει και εγω καπου αυτο δεν ειναι ιος απλα το βγαζει σαν διαφημιση επανω επανω με αποτελεσμα να πατας εσυ σε αυτα και σε πηγαινει να κατεβαζεις διαφορες εφαρμογες.Δεν ειναι ιος παντως στο λεω γιατι το εχω δει και εγω αυτο σε καποιες εφαρμογες.Λογικα θα στο ξαναβγαλει και σε αλλες.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης