thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +5
    *Teoxxx*
    Θάλεια
    atozak
    Christina
    trick
    9 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Κυρ 22 Φεβ - 11:11

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    υπάρχουν πολλοί τρόποι που υπόσχονται κέρδοι στο διαδύκτιο. Ένας τρόπος είναι να βλέπουμε διαφιμίσεις καθημερινά για 5 λεπτά.

    γραφτείτε και κερδίστε : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


    Δημοσίευση: 26 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Δευ 23 Φεβ - 23:14

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    trick έγραψε:
    trick έγραψε:
    Θάλεια έγραψε:Θα ήθελα μετα απο 1 με 2 μηνες να εμπαινες και να μας ελεγες τη γνωμη σου για το συγκεκριμενο που ασχολησε επειδη εχουμε αρκετα αναλογα θεματα που εχουν αναφερθει στο παρελθον μελη και εγραψαν στην αρχη οτι ηταν καλα και μετα απο καιρο οτι καποια δεν αξιζαν και αδικα εχασαν το χρονο τους.Υπηρχαν ηδη ατομα που εγραψαν θετικα σχολια και οτι αξιζει ο χρονος που ασχολουνται σε καθημερινη βαση.


    Όλοι μαθένουν από τα λάθοι τους θα προσπαθήσω να μπω να σας πω



    πάντως για την ώρα βγάζω 10 δολαρια την  εβδομάδα και είμαι ικανοποιημενος


    Ποσες ωρες την ημερα ασχολησε για να βγαζεις τοσα τη βδομαδα;
    η παει αναλογα αν βρεις ατομα να γραφτουν;

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Δευ 23 Φεβ - 23:23

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:
    trick έγραψε:
    trick έγραψε:
    Θάλεια έγραψε:Θα ήθελα μετα απο 1 με 2 μηνες να εμπαινες και να μας ελεγες τη γνωμη σου για το συγκεκριμενο που ασχολησε επειδη εχουμε αρκετα αναλογα θεματα που εχουν αναφερθει στο παρελθον μελη και εγραψαν στην αρχη οτι ηταν καλα και μετα απο καιρο οτι καποια δεν αξιζαν και αδικα εχασαν το χρονο τους.Υπηρχαν ηδη ατομα που εγραψαν θετικα σχολια και οτι αξιζει ο χρονος που ασχολουνται σε καθημερινη βαση.

    Όλοι μαθένουν από τα λάθοι τους θα προσπαθήσω να μπω να σας πω

    πάντως για την ώρα βγάζω 10 δολαρια την  εβδομάδα και είμαι ικανοποιημενος

    Ποσες ωρες την ημερα ασχολησε για να βγαζεις τοσα τη βδομαδα; η παει αναλογα αν βρεις ατομα να γραφτουν;


    εχω βάλει απο την τσέπη μου λεφτά μέσα 130 δολλάρια τα 90 πήγαν στο να γείνω golden member που σου δίνει περισσότερα στα δικα σου κλικ αλλα και αυτόν που σε ακολουθούν τα υπόλοιπα χρήματα τα εβάλα για να νοικιάσω άτομα να με ακολουθίσουν

    Δημοσίευση: 28 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Δευ 23 Φεβ - 23:26

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    trick έγραψε:
    Θάλεια έγραψε:
    trick έγραψε:
    trick έγραψε:
    Θάλεια έγραψε:Θα ήθελα μετα απο 1 με 2 μηνες να εμπαινες και να μας ελεγες τη γνωμη σου για το συγκεκριμενο που ασχολησε επειδη εχουμε αρκετα αναλογα θεματα που εχουν αναφερθει στο παρελθον μελη και εγραψαν στην αρχη οτι ηταν καλα και μετα απο καιρο οτι καποια δεν αξιζαν και αδικα εχασαν το χρονο τους.Υπηρχαν ηδη ατομα που εγραψαν θετικα σχολια και οτι αξιζει ο χρονος που ασχολουνται σε καθημερινη βαση.

    Όλοι μαθένουν από τα λάθοι τους θα προσπαθήσω να μπω να σας πω

    πάντως για την ώρα βγάζω 10 δολαρια την  εβδομάδα και είμαι ικανοποιημενος

    Ποσες ωρες την ημερα ασχολησε για να βγαζεις τοσα τη βδομαδα; η παει αναλογα αν βρεις ατομα να γραφτουν;

    εχω βάλει απο την τσέπη μου λεφτά μέσα 130 δολλάρια τα 90 πήγαν στο να γείνω golden member που σου δίνει περισσότερα στα δικα σου κλικ αλλα και αυτόν που σε ακολουθούν τα υπόλοιπα χρήματα τα εβάλα για να νοικιάσω άτομα να με ακολουθίσουν


    εχω 205 ατομα γραμένους

    Δημοσίευση: 29 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Δευ 23 Φεβ - 23:28

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αρα πρεπει να περασει αρκετο χρονικο διαστημα για να πεις οτι θα βγαλεις κατι αν λες οτι εχεις βαλει και απο τη τσεπη σου.

    Παντως ελπιζουμε σε αυτο το δυσκολο καιρο να βγαζεις κατι ετσι ωστε αν εισαι μικρος κατι ειναι ενω αν περιμενεις να βγαλεις πολλα απο αυτα δεν πιστευω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 30 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τρι 24 Φεβ - 1:43

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    η συγκεκριμένη σελίδα είναι μεγάλη απάτη,ότι και να κάνεις είναι χαμένος χρόνος η και χρήμα πολλές φορές,ας διαγραφεί το θέμα μην την πατήσουν άλλα άτομα

    Δημοσίευση: 31 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τρι 24 Φεβ - 10:42

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βασίλης έγραψε:η συγκεκριμένη σελίδα είναι μεγάλη απάτη,ότι και να κάνεις είναι χαμένος χρόνος η και χρήμα πολλές φορές,ας διαγραφεί το θέμα μην την πατήσουν άλλα άτομα


    πολυ σύγουρος είσαι μαλλόν θα είσαι από αυτούς που ήθελαν να κάνουν εκατομμύρια απο εκεί. Ποτέ δεν έγραψα εγώ κάτι τέτοιο και σταματίστε να μπένετε σε ξένα ποστ και να ζητάτε διαγραφή. Άλλο πραγμα χρειάζεται ψαξτε το λίγο

    Δημοσίευση: 32 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τρι 24 Φεβ - 20:08

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βασίλης έγραψε:η συγκεκριμένη σελίδα είναι μεγάλη απάτη,ότι και να κάνεις είναι χαμένος χρόνος η και χρήμα πολλές φορές,ας διαγραφεί το θέμα μην την πατήσουν άλλα άτομα


    κατάλαβα εσύ είσαι από αυτούς που ήθελαν 1000ευρώ κάθε εβδομάδα. Αυτό δεν συμβένει εκεί. Κατα τα άλλα με λίγη υπομονή μπορείς να βγάζεις τα τσιγγάρα τις εβδομάδας ακόμα και τους καφέδες απο εκεί!

    Δημοσίευση: 33 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τρι 24 Φεβ - 20:24

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    φιλε δεν χρειαζεται να σχολιαζεις ολλα τα μηνυματα... χαλαρωσε κανεις λες και ειναι δική σου ιστοσελιδα.

    Δημοσίευση: 34 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τρι 24 Φεβ - 23:02

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή

    Οπως καταλαβες το εχουν δοκιμασει πολλα ατομα και γραφουν την γνωμη τους δεν ειναι κακο να πεις κατι που εχεις δοκιμασει αν εισαι ευχαριστημενος η οχι.




    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Θάλεια στις Τρι 24 Φεβ - 23:13, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 35 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τρι 24 Φεβ - 23:06

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    trick έγραψε:
    Βασίλης έγραψε:η συγκεκριμένη σελίδα είναι μεγάλη απάτη,ότι και να κάνεις είναι χαμένος χρόνος η και χρήμα πολλές φορές,ας διαγραφεί το θέμα μην την πατήσουν άλλα άτομα


    κατάλαβα εσύ είσαι από αυτούς που ήθελαν 1000ευρώ κάθε εβδομάδα. Αυτό δεν συμβένει εκεί. Κατα τα άλλα με λίγη υπομονή μπορείς να βγάζεις τα τσιγγάρα τις εβδομάδας ακόμα και τους καφέδες απο εκεί!


    Σίγουρα υπάρχουν έξυπνοι και σπουδαγμένοι ανθρώποι που βγάζουν καλά χρήματα από το διαδίκτυο με διάφορους τρόπους. Αλλά αποψή μου, για να βγάλεις χρήματα απο 10 ευρώ εώς 1000 κτλ για παράδειγμα θα πρέπει να ιδρώσεις φίλε μου, σε συνδυασμό ειδικά αν κάνεις κάτι που αγαπάς θα έχεις σίγουρα πάντα ένα ποσό στη τσέπη σου. Έτσι έχω μάθει εγώ τουλάχιστον αλλά και με ανθρώπους άλλους σαν εμένα.

    Μιλάμε πάντα για καθαρό χρήμα. Επίσης σίγουρα υπάρχει και το εύκολο χρήμα (τσόγος κτλ) αλλά πιστευώ απλά παίρνεις τα χρήματα σου πίσω τίποτα παραπάνω.

    Τέλος μια πολύ καλή κίνηση να βγάλεις με ένα παρόμοιο τρόπο για να μην ξεφεύγω είναι με το Google Adsense, ειδικά αν έχει ς μια πετυχημένη ιστοσελίδα με αρκετη επισκεψιμότητα. Φυσικά υπάρχουν κι άλλοι τρόποι ανάλογα με το περιεχόμενο της σελίδας.

    Δημοσίευση: 36 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τετ 25 Φεβ - 13:12

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:
    trick έγραψε:
    Βασίλης έγραψε:η συγκεκριμένη σελίδα είναι μεγάλη απάτη,ότι και να κάνεις είναι χαμένος χρόνος η και χρήμα πολλές φορές,ας διαγραφεί το θέμα μην την πατήσουν άλλα άτομα

    κατάλαβα εσύ είσαι από αυτούς που ήθελαν 1000ευρώ κάθε εβδομάδα. Αυτό δεν συμβένει εκεί. Κατα τα άλλα με λίγη υπομονή μπορείς να βγάζεις τα τσιγγάρα τις εβδομάδας ακόμα και τους καφέδες απο εκεί!

    Σίγουρα υπάρχουν έξυπνοι και σπουδαγμένοι ανθρώποι που βγάζουν καλά χρήματα από το διαδίκτυο με διάφορους τρόπους. Αλλά αποψή μου, για να βγάλεις χρήματα απο 10 ευρώ εώς 1000 κτλ για παράδειγμα θα πρέπει να ιδρώσεις φίλε μου, σε συνδυασμό ειδικά αν κάνεις κάτι που αγαπάς θα έχεις σίγουρα πάντα ένα ποσό στη τσέπη σου. Έτσι έχω μάθει εγώ τουλάχιστον αλλά και με ανθρώπους άλλους σαν εμένα. Μιλάμε πάντα για καθαρό χρήμα. Επίσης σίγουρα υπάρχει και το εύκολο χρήμα (τσόγος κτλ) αλλά πιστευώ απλά παίρνεις τα χρήματα σου πίσω τίποτα παραπάνω. Τέλος μια πολύ καλή κίνηση να βγάλεις με ένα παρόμοιο τρόπο για να μην ξεφεύγω είναι με το Google Adsense, ειδικά αν έχει ς μια πετυχημένη ιστοσελίδα με αρκετη επισκεψιμότητα. Φυσικά υπάρχουν κι άλλοι τρόποι ανάλογα με το περιεχόμενο της σελίδας.


    εχεις δίκιο φιλε μου δικιά μου άποψη είναι οτι τα καλύτερα λεφτά τα βγάζεις απο το adfly οπως κάνουν καποιοι ανεβάζουν κάτι που θα έχει την μεγαλύτερη επίσκεψημοτητα και απλώς πέρνουν το κέρδος χωρίς να κάνουν κάτι

    Δημοσίευση: 37 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τετ 25 Φεβ - 13:14

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε: Οπως καταλαβες το εχουν δοκιμασει πολλα ατομα και γραφουν την γνωμη τους δεν ειναι κακο να πεις κατι που εχεις δοκιμασει αν εισαι ευχαριστημενος η οχι.


    τουλάχιστον είμαστε αφεντικά του εαυτού μας εκεί και ο καθένας βγάζει όσα μπορεί περισσότερα! Έχω δουλέψει στην ζωή μου και σε αλλούς και έχω δει χαίρι :/

    Δημοσίευση: 38 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τετ 25 Φεβ - 13:16

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    *Teoxxx* έγραψε:φιλε δεν χρειαζεται να σχολιαζεις ολλα τα μηνυματα... χαλαρωσε κανεις λες και ειναι δική σου ιστοσελιδα.


    κουβέντα κάνουμε αμα γίνομαι κουραστικός με συνχωρείς, μπορεί να έχει και τα αρνητικά του δεν λέω πρός το παρόν είμαι +

    Δημοσίευση: 39 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τετ 25 Φεβ - 18:52

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μετα απο καιρο θα ηθελα να μπεις και να μας πεις τι γινεται ακομα εισαι νωρις οποτε λογικο να εχεις δει την θετικη πλευρα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 40 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Τετ 25 Φεβ - 21:10

    trick

    trick
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:Μετα απο καιρο θα ηθελα να μπεις και να μας πεις τι γινεται ακομα εισαι νωρις οποτε λογικο να εχεις δει την θετικη πλευρα.


    εγινε να είσαι καλα ελπίζω να ξαναμιλίσουμε και να βγαζω επιτέλους και το μεροκάματο που λεμε

    Δημοσίευση: 41 κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ  - Σελίδα 2 Empty Απ: κερδίστε χρήματα από το ίντερνετ Δευ 29 Ιουν - 13:39

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΚαράπας έγραψε:Επειδη ειχα ασχοληθει με το σιτε αυτο, χρειαζετε καθημερινη συμμετοχη(κυριλεκτικα) και μετα απο ενα σημειο πρεπει να αφιερωνεις χρονο... Οντως κανεις μερικα κλικ αλλα μετα απο μερικους μηνες καθημερινης χρησεις πρεπει να κρατας στατιστικα. Επιθσης για να βγαζεις 10 δολλαρια την εβδομαδα οπως το παιδι χωρις να εχεις επενδυσει αρχικο κεφαλαιο πρεπει να ασχολησε πανω απο 3-4 μηνες καθημερινα ! ΚΑΘΗΜΕΡΗΝΑ!

    ακριβώς αυτό !! δεν αξίζει με την καμία ! έχω μπει και εγώ στο neobux και είναι πολύ ξενέρωτο, αν είναι να αφιερώσω 3-4 μήνες καθημερινά καλύτερα να τα αφιερώσω σε ένα site που στην τελική μετά τον χρόνο απλά θα κάθομε και θα βγάζω λεφτά ..

    http://www.oe-games.com

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης