thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Δευ 5 Οκτ - 21:50

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Πώς μπορώ να κάνω επαναφορά τους σελιδοδείκτες?


    Δημοσίευση: 26 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 11:27

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πώς να το κάνω αυτό?

    Δημοσίευση: 27 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 11:36

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δες εδω

    Δημοσίευση: 28 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 13:48

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν υπάρχει καρτέλα που να λέει  ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση: 29 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 14:02

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    εινε δυσκολο να τα ξανα βρης?? εγω με μοζιλα παντα εχο μπακαπ τον αγαπιμενον μου οποτε τα ξανα βαζω με μια κινιση cheers

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 30 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 14:06

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι...είχα περίπου 100 σελιδοδείκτες!Δεν είχα σκεφτεί να τα κρατήσω αποθηκευμένα κάπου αλλού.

    Δημοσίευση: 31 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 20:24

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπορεί να μου κάποιος τι μπορώ να κάνω?

    Δημοσίευση: 32 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 20:32

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Την επαναφορά συστήματος την βρήκες;

    Δημοσίευση: 33 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 20:34

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όχι....που να πατήσω ? Κοίταξα στις ιδιότητες του υπολογιστή αλλά δεν έχει καμία καρτέλα που να λέει επαναφορά συστήματος.

    Δημοσίευση: 34 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 20:49

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα πας στον πίνακα ελέγχου - θα επιλέξεις πάνω αριστερά (μεγάλα εικονίδια)


    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 SINrmYWAT4yqNN0ltG20+1

    Και θα δεις εκεί που λέει...Αποκατάσταση

    Στην συνέχεια θα βρείς την επαναφορά συστήματος και θα επιλέξεις μία ημερομηνία ώστε να ξεκινήσεις....

    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 I9eAM7xR3Sk2gIc0HaW6+2



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Κυρ 11 Οκτ - 22:26, 1 φορά

    Δημοσίευση: 35 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 20:53

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έκανε Σάρωση. Τώρα τι να κάνω?

    Δημοσίευση: 36 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 20:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα επιλέξεις μια ημερομηνία και θα πατήσεις επόμενο...Επίσης κάτω αριστερά έχεις τη δυνατότητα να βρείς περισσότερες ημερομηνίες.

    Εμφάνιση περισσοτέρων σημέιων επαναφοράς

    Δημοσίευση: 37 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 20:57

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πάτησα την τελευταία ημερομηνία,αλλά πάλι δεν δείχνει τους σελιδοδείκτες.

    Δημοσίευση: 38 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 21:00

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτό θα πάρει πάνω από 5 λεπτά και θα κάνεις επανεκκίνηση ο υπολογιστής, στη συνέχεια θα έχει γυρίσει το pc "στο παρελθόν" σε μία άλλη ημερομηνία (αυτή που είχες επιλέξει).

    Δημοσίευση: 39 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 21:10

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έγινε η επαναφορά.Πάλι δεν υπάρχουν οι σελιδοδείκτες.

    Δημοσίευση: 40 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 21:18

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δώσε μου πάλι λίγο χρόνο να σου κάνω κάποιο οδηγό αφού πρώτα το δοκιμάσω εγώ.

    Δημοσίευση: 41 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 21:25

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εντάξει!

    Δημοσίευση: 42 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 22:47

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Να σας στείλω το πρωί?

    Δημοσίευση: 43 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 22:49

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν είμαι όλη μέρα μέσα... :D Θέλω αυτή τη φορά να σε βοηθήσω αποτελεσματικά, μέχρι αύριο θα σου έχω βρεί τη λύση πιστεύω.

    Δημοσίευση: 44 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 22:57

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εντάξει ευχαριστώ πολύ! Απλά οι σελιδοδείκτες που έχω είναι σημαντικοί άμα δεν θα ήταν δεν θα με ένοιαζε!

    Δημοσίευση: 45 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τρι 6 Οκτ - 23:03

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα βρούμε λύση απλά κάνε λίγο υπομονή...

    Δημοσίευση: 46 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τετ 7 Οκτ - 14:18

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπον δοκίμασε να πας στον υπολογιστή μου και να βάλεις το C:\Users\(όνομα διαχειριστή)\AppData\Local\Google\Chrome

    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 MbHeGTUARRCtT9it95TX+1

    Στη συνέχεια θα κάνεις δεξί κλίκ στο User Data - ιδιότητες και θα πας Προηγούμενες εκδόσεις

    Θα βρείς μία παλιότερη έκδοση και θα πατήσεις επαναφορά και πάλι επαναφορά

    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 LH2mX6LvQPKi7Epm6Gxq+2

    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 HuntDqTLQfGZXif1QEc3+3

    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 TnMh9CGMTLuh921xxp93+4

    Αυτά όλα με κλειστό τον περιηγητή Chrome.

    Αν πάλι δεν βρείς άκρη θα ακολουθήσεις τον οδηγό αυτό

    Θα βάλεις το C:\Users\(όνομα διαχειριστή)\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default στον υπολογιστή μου όπως ο άλλος οδηγός πιο πάνω...

    Θα βρείς το Bookmarks θα το διαγράψεις και στην συνέχεια θα μετανομάσεις το Bookmarks.bak σε Bookmarks

    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 AMuZolSmQFusgtqOWTxh+6

    Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 FLOelBb2TQaz9TcxmE4G+7

    Αν δεν τα καταφέρεις και με αυτά που σου δίνω, τα πράγματα είναι δύσκολα...

    Πάντος υπάρχει λύση και αυτή είναι που σου δίνω εδώ, το δεύτερο Link απλα θα πρέπει να τα ψάξεις ένα ένα...





    Δημοσίευση: 47 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τετ 7 Οκτ - 20:07

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν μου το δίχνει το δεύτερο link. Με βγάζει εδώ στα μυνήματα!

    Δημοσίευση: 48 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τετ 7 Οκτ - 20:09

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Elena.M έγραψε:Δεν μου το δίχνει το δεύτερο link. Με βγάζει εδώ στα μυνήματα!


    Ελένη καλησπερα αν πατησεις το λινκ το δευτερο που αναφερεις θα σε παει στο συγκεκριμενο μηνυμα που πρεπει να διαβασεις οπως αναφερει πιο πανω ο Παυλος σε 2 συνδεσμους για να δεις την λυση.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 49 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τετ 7 Οκτ - 20:18

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εμένα δεν τα βγάζει έτσι!

    Δημοσίευση: 50 Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Windows 7: Πρόβλημα με τους σελιδοδείκτες! Τετ 7 Οκτ - 20:20

    Elena.M

    Elena.M
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πάω στο C, μετα User μετα ομως δεν εχει App Data


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης