thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Προβλημα μετα απο reset

    4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Προβλημα μετα απο reset  Empty Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 19:15

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλησερα σας 


    εχω ενα προβλημα  εκανα reset το notebook μου ειναι toshiba satellite L50 B-246 δεν εμφανιζεται το windows store ουτε η εφαρμογες  οπως mail κ.α  τη εκανα λαθος? εκανα με τον παραδοσιακο τροπο το reset απο το advance startup ..

    υπαρχη τροπος με καποιο update να εμφανιστουν? 




    ευχαριστω 

    Δημοσίευση: 2 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 19:32

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λαθος δεν μπορεις να κανεις. δεν σου βγαζει πουθενα ερωτηση αν θες να ξαναεγκαταστησεις η οχι αυτες τις εφαρμογες.
    Εχεις αλλαξει τα windows ? πχ ειχε 7 το laptop και εκανες αναβαθμιση σε 10αρια?

    Δημοσίευση: 3 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 19:35

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι για καποιο λογο δεν μου τα εμφανιζη καθολου   Rolling Eyes Vδεν ξερω αν επρεπε να το κανω  με αλλον τροπο,

    Δημοσίευση: 4 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 19:35

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikiforos έγραψε:Λαθος δεν μπορεις να κανεις. δεν σου βγαζει πουθενα ερωτηση αν θες να ξαναεγκαταστησεις η οχι αυτες τις εφαρμογες. Εχεις αλλαξει τα windows ? πχ ειχε 7 το laptop και εκανες αναβαθμιση σε 10αρια?


    εχω τα δεκα φιλε μου και σε ευχαριστω που απαντησες

    Δημοσίευση: 5 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 19:39

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τα 10αρια τα εβαλες με αναβαθμιση η ετσι το πηρες το λαπτοπ?

    Δημοσίευση: 6 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 19:41

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikiforos έγραψε:Τα 10αρια τα εβαλες με αναβαθμιση η ετσι το πηρες το λαπτοπ?


    Τα ειχε πανω,,πρωτη φορα μου εκανε ετσι συνηθως εμφανιζονται

    Δημοσίευση: 7 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 20:12

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ξανακανε reset. Κατι δεν εκατσε καλα.

    Δημοσίευση: 8 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 22:36

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκίμασε να κάνεις και μία επαναφορά συστήματος, είναι η εύκολη λύση αλλά για αρχή μπορείς να τη δοκιμάσεις...

    Δημοσίευση: 9 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 22:49

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπωρεις να μου γραψεις τον τροπο γιατι εζω προσπαθησει να το κανω και δεν τα καταφερα πατψ το 0 και δεν το ξεκηνα Sad

    Δημοσίευση: 10 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 22:50

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τσέκαρε το παρακάτω link

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 11 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Πεμ 22 Οκτ - 22:51

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λογικο ειναι μετα το Reset να πηγαν απο 7αρια σε 10αρια καθως στην τελευταια ανακοινωση. της Microsoft εχουν ως σκοπο μεσω του Windows Update οσα Laptop / Dekstop εχουν ακομη τα Windows 7 να περασουν στα Windows 10.

    Δημοσίευση: 12 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Παρ 23 Οκτ - 14:15

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το εκανα οκ ευχαριστω για την βοηθεια,

    Δημοσίευση: 13 Προβλημα μετα απο reset  Empty Απ: Προβλημα μετα απο reset Παρ 23 Οκτ - 17:53

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης