thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • πρόβλημα με το email μου

    +2
    Paulos
    meris82
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 πρόβλημα με το email μου - Σελίδα 2 Empty πρόβλημα με το email μου Πεμ 7 Ιαν - 18:56

    meris82

    meris82
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Καλησπέρα σε όλη την ομάδα...
    Σήμερα βρήκα το θέμα με κάποια κοπέλα που αντιμετώπιζε πρόβλημα με το email της.
    Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα..Χρειάζομαι και εγώ λίγη βοήθεια σε αυτό το θέμα... Παρακαλώ πολύ να με βοηθήσει κάποιος δηλαδή να μου ξεμπλοκαρει το email mou


    Δημοσίευση: 26 πρόβλημα με το email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: πρόβλημα με το email μου Τρι 12 Ιαν - 19:20

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    meris82 έγραψε:Τέλος πάντων δόθηκε. Δώσανε τηλέφωνα και όλα αλλά δεν θα το συζητήσουμε άλλο. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει καλός. Αν όχι τέλος... Καίγομαι για την κορούλα μου όμως που δεν μπορώ να επικοινωνήσω


    Και έτσι έπρεπε γιατί αυτό που μας ζήτησες είναι παράνομο έτσι κι αλλιώς (προσωπικά δεδομένα) και σε περίπτωση που δεν ανήκει σε εσένα το email τα πράγματα αλλάζουν...Όπως και να έχει όμως δεν παρέχουμε βοήθειες τύπου hacking!

    Δημοσίευση: 27 πρόβλημα με το email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: πρόβλημα με το email μου Τρι 12 Απρ - 22:23

    Στρατάκης

    Στρατάκης
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γεια σας μπορείτε να με βοηθήσετε και μενα;;;

    Δημοσίευση: 28 πρόβλημα με το email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: πρόβλημα με το email μου Τρι 12 Απρ - 22:26

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Στρατάκης έγραψε:Γεια σας μπορείτε να με βοηθήσετε και μενα;;;


    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης