thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty AMD 64 dual core λειτουργικότατο Παρ 12 Φεβ - 11:37

    La_MoRt

    La_MoRt
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πωλείται σύστημα ολοκληρωμένο άκρως λειτουργικό με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

    Motherboard: Gigabyte GA-M59SLI-S4 (rev 1.0) - Πληροφορίες

    AMD Athlon 64 X2 5600+ (2.8 GHz, 89W) - Πληροφορίες

    Ram: 4GB KINGSTON 

    GPU: NVIDIA GeForce 7600 

    GeForce 7600 GT- Πληροφορίες

    HDD: 2 x WD 300GB

    Optical: 2 x labelflash DVD-RW

    1 x flopy disk

    PSU: Chieftech 350 W

    Έχει εγκατεστημένα Windows home 7 premium 64 με καινούρια εγκατάσταση, έχει εγκατεστημένη after market ψύκτρα επεξεργαστή Zalman και το κουτί είναι και αυτό Zalman ezcool

    AMD 64 dual core λειτουργικότατο 71t0Od6jR6ay7P45JXqv+2016-02-0918.41.02

    Η τιμή είναι ελαφρώς συζητήσιμη.

    Για οποιαδήποτε παραπάνω πληροφορία στη διάθεση σας.
    Δε με ενδιαφέρουν ανταλλαγές, είμαι Αθήνα και στέλνω παντού αφού προηγηθεί κατάθεση του ποσού μαζί με τα μεταφορικά.

    Δημοσίευση: 2 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Τετ 17 Φεβ - 10:59

    La_MoRt

    La_MoRt
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    120 € συζητίσημη

    Δημοσίευση: 3 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Τετ 17 Φεβ - 11:06

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγώ πάντως στην θέση σου θα το κράταγα για να έχω συμβατότητα με τα παλιά βέβαια δεν ξέρω εσύ τη σκέφτεσαι  ( μακάρι βεβαία να το πουλήσεις) Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 4 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Τετ 17 Φεβ - 12:07

    La_MoRt

    La_MoRt
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για τι συμβατότητα αναφέρεσαι που δε μπορώ να έχω παραδείγματος χάριν με το δικό μου;

    Δημοσίευση: 5 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Τετ 17 Φεβ - 12:17

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    παράδειγμα έχω ένα game αγορασμένο στο κουτή του με cd-rom ( ώμος απαιτεί windows 95 η98) μετά το νέο μου pc δεν έχει disk drive 700KB h 1,44MB ( θα μου πεις ούτε ένα mp3  δεν χώρα ασχολούμαι με midi files οπού το κάθε ένα είναι 100ΚΒ ( οπότε άνετα θα χωρούσαν πολλά σε μια δισκέτα. έχω ένα παλιό pc και το έχω λύσει αυτό το θέμα) Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 6 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Τετ 17 Φεβ - 12:22

    La_MoRt

    La_MoRt
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλά η αλήθεια είναι ότι δε πρόκειται να ασχοληθώ με τόσο παλιά είτε παιχνίδια έιτε προγράμματα. Πλέον μπορείς να βρεις τα πάντα και να καλύψεις όλες σου τις ανάγκες και σε καινούριες πλατφόρμες. Αν όμως χρειαστώ κάτι τόσο παλιό υπάρχουν και τα virtual machines να κάνω δουλειά.

    Δημοσίευση: 7 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Τετ 17 Φεβ - 12:26

    La_MoRt

    La_MoRt
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δισκέτες κτλ δε χρησιμοποιώ πουθενά εδώ έχω να χρησιμοποιήσω πολύ και ρο το CD.

    Δημοσίευση: 8 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Τετ 17 Φεβ - 13:12

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    La_MoRt έγραψε:Δισκέτες κτλ δε χρησιμοποιώ πουθενά εδώ έχω να χρησιμοποιήσω πολύ και ρο το CD.


    οι περισσότεροι είναι σαν εσένα εγώ είμαι στα παλιά ( έπρεπε οι γονείς μου να ήταν παλιατζήδες μα δίστιχος δεν!!!!)

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 9 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Παρ 26 Φεβ - 10:59

    La_MoRt

    La_MoRt
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πουλήθηκε παιδιά ευχαριστώ για τη φιλοξενία. Ας κλειδωθεί παρακαλώ.

    Δημοσίευση: 10 AMD 64 dual core λειτουργικότατο Empty Απ: AMD 64 dual core λειτουργικότατο Παρ 26 Φεβ - 13:38

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης