thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Προτάσεις ταινιών και σειρών από το TheGreeksEnergy.Com Pirhoomicrontausigmaepsiloniotasigmaf%20taualphaiotanuiotanu%20kappaalphaiota%20sigmaepsiloniotarhonu%20alphapi%20tauomicron%20TheGreeksEnergy.Com%202





    Προτάσεις για ταινίες και σειρές για όλα τα γούστα (κωμωδίες, θρίλερ,περιπέτεια.Ντοκιμαντέρ.Βιογραφικες ταινίες κτλ)
    Εδώ ο καθένας μπορεί να μας προτείνει ταινία που είδε! η που πρόκειται να δει......

    Δεκτά όλα τα σχόλια επί του θέματος... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  ...
    Προτάσεις ταινιών και σειρών από το TheGreeksEnergy.Com Piomicronupsilonlambdaiotaalpha
    Προτάσεις ταινιών και σειρών από το TheGreeksEnergy.Com 5
    "Το πρωτότυπο περιεχόμενο του TheGreeksEnergy είναι αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και εργασίας. Απαγορεύεται ρητά η μερική ή ολική αντιγραφή περιεχομένου, χωρίς την άδεια του υπευθύνου."

    Μην γράφετε ανούσια μηνύματα του τύπου "ευχαριστώ" και περιμένετε να σας εμφανιστεί κάποιο link για download. Είμαστε τεχνολογικό φόρουμ και όχι παράνομη σελίδα. Δεν περιέχουμε τίποτα για download στην κατηγορία μιας και είναι μόνο για πληροφορίες περί της ταινίας και πότε θα κυκλοφορήσει. Βρίσκουμε για εσάς όλες τις νέες ταινίες που θα κυκλοφορήσουν στο σινεμά και τις μοιραζόμαστε μαζί σας. Τίποτα παραπάνω.


    Προτάσεις ταινιών και σειρών από το TheGreeksEnergy.Com 5

    Προτάσεις ταινιών και σειρών από το TheGreeksEnergy.Com 6



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την *Teoxxx* στις Παρ 8 Απρ - 21:14, 2 φορές συνολικά

    Δημοσίευση: 2 Ανακοίνωση Batman vs Superman: Dawn Of Justice 2016 Τετ 30 Μαρ - 19:27

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα σας... είδα την ταινία Batman vs Superman: Dawn Of Justice και σας προτείνω να την δείτε... Πάρα πολύ καλό σενάριο και ατελείωτη δράση... ΜΠΕΝ ΑΦΛΕΚ και η Γκαλ Γκαντό, στο ρόλο της Πριγκίπισσας Νταιάνα/Γουόντερ Γούμαν ήτανε όλα τα λεφτά...

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    *Teoxxx* έγραψε:Καλησπέρα σας... είδα την ταινία Batman vs Superman: Dawn Of Justice και σας προτείνω να την δείτε... Πάρα πολύ καλό σενάριο και ατελείωτη δράση... ΜΠΕΝ ΑΦΛΕΚ και η Γκαλ Γκαντό, στο ρόλο της Πριγκίπισσας Νταιάνα/Γουόντερ Γούμαν ήτανε όλα τα λεφτά...


    Την έχω στο πρόγραμμα...

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:
    *Teoxxx* έγραψε:Καλησπέρα σας... είδα την ταινία Batman vs Superman: Dawn Of Justice και σας προτείνω να την δείτε... Πάρα πολύ καλό σενάριο και ατελείωτη δράση... ΜΠΕΝ ΑΦΛΕΚ και η Γκαλ Γκαντό, στο ρόλο της Πριγκίπισσας Νταιάνα/Γουόντερ Γούμαν ήτανε όλα τα λεφτά...

    Την έχω στο πρόγραμμα...


    Να την δεις παυλο.. Αξίζει...

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    THE JUNGLE BOOK (2016)  Την έχω στο πρόγραμμα να την δούμε!!! οικογενειακός...

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω με την σειρα μου προτεινω να δειτε το Room

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Christina έγραψε:εγω με την σειρα μου προτεινω να δειτε το Room



    Πολύ καλή ταινία και άξιζε και τα όσκαρ που πήρε.Την είδα στο σινεμά όταν βγήκε και πραγματικά μια πολύ καλη ταινία και αληθινή ταινία.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Christina έγραψε:εγω με την σειρα μου προτεινω να δειτε το Room


    την εχω!  αλλα δεν την ειδα ακόμη...

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    INDEPENDENCE DAY: RESURGENCE (2016) την περιμενω πως και πως να την δω... καλα και η πρωτη ταινια ητανε φοβερη!!! αν θυμαμαι καλα το 1996 ειχε παιχτη... τωρα και η δευτερη κανει πρεμιερα...

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    INFERNO (2016)


    ταινιαρα σας την προτείνω να την δείτε...

    δείτε το θέμα εδω

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    SILENCE - (2016)  23 Δεκέμβριο κανει πρεμιέρα στη Ελλάδα...


    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Στα όρια



    Η πρόταση μου. Παίζει στο Netflix.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης