thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +4
    giannis173
    Paulos
    ~Nightwish~
    secretboy
    8 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Σαβ 11 Δεκ - 18:33

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    το pc μου βγαζει αυτη την εικονα: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    για να κτλβετε κλτρα: 0x0000007E (0x000001D, 0xB870A0D0, 0xA8E898D8)
    portcls.sys address B870A0D0 base at B86F8000, dateStamp 41107f13

    ξερει κανεις τπτ?


    Δημοσίευση: 26 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 16:13

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ama to psaxhs sto Google to nlite sigoura tha deis oti einai programma pou pah se CD :=+:
    kai gia to DVD/CD paizh naxh bali to kalodio anapoda h paizh na exei kapsi kati apo mesa h paizh na theli katharizma to mataki gia tous driver tou DVD mpenoun automata :bravo2:

    Δημοσίευση: 27 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 16:15

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    F.O.R.M.A.T ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!

    Δημοσίευση: 28 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 16:23

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Φίλε μου,δεν χρειάζεται να ψάξω στο google για το nlite,το έχω δουλέψει το πρόγραμμα πολλές φορές(όπως και το vlite).Στο ξαναλέω ότι είναι πρόγραμμα για να φτιάξεις μια προσαρμοσμένη εγκατάσταση των windows.Βγήκαμε :off topic: λίγο ή μου φαίνεται?? :ααααα:

    Δημοσίευση: 29 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 16:25

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    :lol!:

    Δημοσίευση: 30 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 16:29

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παντως μπραβο και στους 2 σας που ειστε τοσο καλα ενημερωμενοι σε αυτα και αμεσως βοηθησατε το παιδι!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 19:26

    mariannitaki

    mariannitaki
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εμενα ολα αυτα μου φαινονται κινεζικα :lol!:
    Αλλα μπραβο σε εσας που τα ξερετε και βοηθησατε γιατι αν περιμενε απο μενα το παιδι....ο υπολογιστης δεν θα ζουσε πλεον :lol!:

    Δημοσίευση: 32 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 19:30

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εσυ mariannitaki εισαι για να βλεπεις μονο Κανακη... Razz

    Δημοσίευση: 33 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 21:02

    mariannitaki

    mariannitaki
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα σου απαντουσα τωρα αλλα εχε χαρη που ειμαι καλος ανθρωπος :lol:

    Δημοσίευση: 34 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 21:04

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    :glwssa:

    Δημοσίευση: 35 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 21:05

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τι εχει ο κανακης superman?μια χαρα ανθρωπος ειναι μαζι σου Μαριαννα μου.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 36 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 21:06

    mariannitaki

    mariannitaki
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μωρε ανθρωπος ειναι εγω δεν ειμαι φαν του Razz

    Δημοσίευση: 37 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Κυρ 12 Δεκ - 21:15

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλος ειναι Μαριαννα μου αστον να λεει μπορει να θελει να τον μοιασει και να μην μπορει γιαυτο να το λεει.χαχαχ :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 38 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 10:33

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και εγω δεν πιστευω γιαννη πως υπαρχουν ανωμαλιες στο format γιατι δεν το εκανα μονος μου, (μηπως εκανα και κανα λαθος...).
    λοιπον, χρειαζομαι format??

    Δημοσίευση: 39 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 16:41

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι πιστεύω ένα format καλό θα ήταν να του κάνεις..Αν και από ότι κατάλαβα δεν κάθησες καθόλου να ψάξεις το γιατί σου πετάει ''μπλέ'' οθόνες.έτσι?Επίσης δεν μας δίνεις πληροφορίες για το πότε συμβαίνει αυτό,όταν ξεκινάς τον υπολογιστή?Κατά την διάρκεια που τον δουλεύεις?Τρέχοντας κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα?Όλες αυτές οι ''λεπτομέρειες'' είναι σημαντικές..

    Δημοσίευση: 40 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 17:54

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ειχα απαντησει σε αυτα που ρωτας...
    "εχει σχεση ισως με τα games που παιζω στο pc μου? (εχω πολλα... :D)
    την εικονα μου την βγαζει οταν εχω πολλες ωρες ανοιχτο το pc (5-6-7) xD

    Δημοσίευση: 41 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:13

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    την ωρα που πεζεις games στη πεταει τη μπλε οθονη?

    Δημοσίευση: 42 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:15

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι αλλα οχι παντα Razz

    Δημοσίευση: 43 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:18

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    2πυρινο εχεις η μονοπυρινο?

    Δημοσίευση: 44 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:26

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Superman έγραψε:2πυρινο εχεις η μονοπυρινο?

    δεν ξερω τι ειναι αυτα... Embarassed

    Δημοσίευση: 45 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:32

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εχεις παλιο pc ?ετος π το πηρες?

    Δημοσίευση: 46 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:36

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Kάνε δεξί κλίκ ο υπολογιστής μου>διαχείριση>διαχείριση συσκευών.Εκεί που λέει επεξεργαστές,κάνοντας κλίκ στο + μπορείς να δεις πόσους πυρήνες έχει ο επεξεργαστής σου.

    Δημοσίευση: 47 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:37

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τωρα μαλιστα... :D

    Δημοσίευση: 48 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:42

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    :lol: τι??

    Δημοσίευση: 49 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:48

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τιποτα θα το βρει θα καταλαβει ποια νουμερα ειναι τι?

    Δημοσίευση: 50 Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μπλε εικονα, κινεζικα γραμματα Δευ 13 Δεκ - 18:55

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης