thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 2 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Αγορά Ταμπλετ οσο εχει ακομα εκπτωσεις Empty Αγορά Ταμπλετ οσο εχει ακομα εκπτωσεις Τετ 19 Αυγ - 12:01

    ZarotiadisPavlo

    ZarotiadisPavlo
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα σε όλους,

    Αυτό είναι το πρώτο μου post επομένως, καλώς σας βρήκα!

    Θελω να πάρω ενα ταμπλετ όσο εχει ακομα εκπτωσεις, μέχρι 150-180 ευρώ. Υπάρχουν αρκετές επιλογές απότι ειδα σε αυτό το σαιτ (https://www.you.gr/tilefonia-tablets/tablets-ana-brand/ola-ta-tablets) . Το θέλω για κλήσεις Microsoft Teams, Google Analytics, και λίγο YouTube. Με το κινητό μου έχουν βγεί λίγο τα μάτια.

    Εχετε να μου προτείνετε κάτι ?
    Ευχαριστώ

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα @ZarotiadisPavlo, τι ίντσες θέλεις να είναι;

    ZarotiadisPavlo

    ZarotiadisPavlo
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλησπέρα φίλε Πάυλο! Δεν έχω προτίμηση αλλά ιδανικά θα το ήθελα 10αρι για μεγαλύτερη άνεση. Μου έχουν προτείνει το T5 της Huawei αξίζει κάτι τετοιο?

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καταρχήν τσέκαρε και αυτές τις προσφορές που μόλις έλαβα:

    https://kotsovolos.blob.core.windows.net/promos/2021/W16/16-200820-P5521-GENERIC-BNR-VARIOUS_FLYER_LAST_DAYS_SALES/index.html?utm_source=OneSignal&utm_medium=WebNotifications&utm_campaign=16-200820-P5521-GENERIC-BNR-VARIOUS_FLYER_LAST_DAYS_SALES

    Oσο για το Huawei MediaPad T5 μαζί με τα Samsung Galaxy Tab A και Lenovo Tab M10 X605 είναι πολύ δυνατά στα χρήματα που θέλεις.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης