thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Εγω με το 4g εχω ταχύτητα

    Σύνολο Ψήφων : 1

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Τι ταχύτητες πιάνει το 4G το 2021; Empty Τι ταχύτητες πιάνει το 4G το 2021; Παρ 2 Απρ - 16:49

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή

    Καλησπέρα σε ολους και σε ολες!


    Πριν λίγες ήμερες αναγκαστικά να ενεργοποιήσω το Speedbooster της Cosmote το οποίο ενισχύει την ταχύτητα του ADSL(ή και VSDL) με το δίκτυο 4G συνδικάστηκα με το καλωδιακο δίκτυο ADSL που εχω.

    Γνωρίζοντας πως ανάλογα του σήματος διαμορφώνετε και η ταχύτητα (duh), η μονη πληροφορία που μου έδωσαν ειναι πως δεν υπάρχει καποιο οριο και παιρνοντας πάντα υπο όψιν τους περιορισμούς της τεχνολογίας 4G τι ταχύτητες πιάνουμε στην ελλαδα απο την Cosmote και οχι μονο το 2021 με το δίκτυο 4G;

    http://www.oe-games.com

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης