thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Prison break the game

    4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Prison break the game Empty Prison break the game Κυρ 19 Δεκ - 18:00

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πριν λιγο εκανα unmount το Prison Break - The Conspiracy με το MagicDisc. [εχω κανει unmount αλλα 2 games με αυτ και επαιζαν]. και το εκανα install αλλα οταν παταω το εικονιδιο για να παιξει μου βγαζει ενα error: please insert the dvd of prison break... τι να κανω??/κατι πηγε στραβα?

    Δημοσίευση: 2 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Κυρ 19 Δεκ - 18:03

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το αντιγραψες πρωτα σε dvd? αν δεν κανω μαθος τα περισσοτερα παιχνιδια οταν τα κατεβαζεις πρεπει πρωτα να τα περασεις σε ενα dvd και μετα να κανεις την εγκατασταση για να μπορεις να το παιξεις το παιχνιδι!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 3 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Κυρ 19 Δεκ - 18:05

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πρέπει να έχεις ''φορτωμένο'' το iso για να παίξει προφανώς.... Wink

    Δημοσίευση: 4 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Κυρ 19 Δεκ - 18:06

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λαθος λες να το ειπα Γιαννη?επειδη το ιδιο μου ειχε βγαλει και εμενα πριν λιγο καιρο που πηγα να κανω εγκατασταση ενα παιχνιδι!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 5 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Κυρ 19 Δεκ - 18:09

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Απο ότι κατάλαβα ο φίλος το εγκατέστησε κανονικά το παιχνίδι,απλώς για να παίξει θέλει να έχει το cd-dvd στο drive....Αν το κάνει ξανά mount θα παίξει κανονικά...

    Δημοσίευση: 6 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Κυρ 19 Δεκ - 18:13

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ ευχαριστω, αλλα γιατι τοτε μου το βγαζει; εγινε τιποτα στην εγκατασταση ε;;

    Δημοσίευση: 7 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Κυρ 19 Δεκ - 18:22

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Oχι δεν νομίζω...Το δοκίμασες αν παίζει όταν το κάνεις mount??Μερικά παιχνίδια απαιτούν και το cd/dvd για να παίξουν....

    Δημοσίευση: 8 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Δευ 20 Δεκ - 13:45

    secretboy

    secretboy
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οχι δεν δοκιμασα.
    θα το ξανακανω mount και θα σου πω Wink

    Δημοσίευση: 9 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 17:30

    GeorgeGK

    GeorgeGK
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εγώ όταν έχω ένα ισο κάνω δεξί κλικ και πατάω extract here!Οπότε μου βγάζει όλα τα αρχει κανονικά και μετά βρίσκω το αρχείο εγκατάστασης και το τρέχω κανονικά!Για δοκίμασε το και πες μα τι έγινε!

    Δημοσίευση: 10 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 17:32

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Prison break the game 22518 σωστος

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 11 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 17:35

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν όμως φορτώσεις το iso σε ένα ''εικονικό'' cd-dvd drive,τότε αυτό συμπεριφέρεται σάν ένα κανονικό δισκάκι cd-dvd..Σαν να έβαζες στην πραγματικότητα ένα δίσκο cd στο drive δηλαδή... Wink

    Δημοσίευση: 12 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 17:43

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα συμφωνησω μαζι σου Γιαννη γιατι τα ξερεις πολυ καλα αυτα φαινετε κιολας

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 13 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 20:23

    GeorgeGK

    GeorgeGK
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτό εννοείται giannis173!Εγώ πρότεινα μία λύση ώστε να μην κάθεται να γράφει σε cd-dvd !
    Αν μπορεί να το γράψει τότε οκ!

    Δημοσίευση: 14 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 20:25

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μπορει να γινονται και τα 2.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 15 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 20:29

    GeorgeGK

    GeorgeGK
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτό που είπε ο Γιαννης γίνεται σίγουρα και δεν πιστεύω να του βγάζει πρόβλημα!

    Αυτό που του είπα εγώ όσες φορές το έχω κάνει δεν είχα πρόβλημα!μπορεί να δοκιμάσει τώρα όποιο θέλει και ας μας πει! Smile

    Δημοσίευση: 16 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τρι 18 Ιαν - 20:36

    giannis173

    giannis173
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Και πολύ καλά έκανες που πρότεινες την λύση σου,άλλωστε μια παρέα είμαστε και ο ένας ''παίρνει'' πράγματα και γνώσεις από τον άλλο.
    Και αυτό που αναφέρεις είναι σωστό,και συνήθως δουλεύει.
    Εγώ δεν είπα να το γράψει το iso σε δισκάκι,είπα να το φορτώσει σε ένα εικονικό drive,το οποίο δεν υπάρχει στην πραγματικότητα(υπάρχουν προγράμματα που δημιουργούν εικονικά drive και τρέχουν το iso απευθείας από τον σκληρό δίσκο σαν να ήταν αληθινό cd,βλέπε virtualclonedrive,daemontools κτλ).

    Δημοσίευση: 17 Prison break the game Empty Απ: Prison break the game Τετ 19 Ιαν - 17:34

    GeorgeGK

    GeorgeGK
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ααααα τώρα το πιασα τι έλεγες!Ναι σωστό και αυτό!


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης