thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +16
    nirvanair
    panosmp3
    ktsoyloy
    pantheo28
    leorigo
    Arhipelagos
    ikorolis
    poltski
    anonymous boy
    hackerakias
    Harrys280
    migeri
    AL12EX34
    Θάλεια
    eua
    kinder811
    20 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

    » Νέα θέματα forum

      » Τυχαία θέματα

        kinder811

        e-Radio, 652 Ελληνικοί Ραδιοφωνικοί Σταθμοί..

        Ξεκίνησε από: kinder811, αναρτήθηκε στις 31/12/2010
        e-Radio, 652 Ελληνικοί Ραδιοφωνικοί Σταθμοί.. Winr-l10

        Περιέχει 652 Ελληνικούς σταθμούς ,έχει και δυνατότητα εγγραφής (Η ποιότητα εγγραφής δεν είναι και η καλύτερη βέβαια ,αλλά δε παύει να είναι μια λειτουργία
        που μπορεί να φανεί χρήσιμη.)

        Θα υπάρξουν και βελτιώσεις βέβαια στο μέλλον...



        Σχόλια

        ευχαριστω.οταν λες δυνατοτητα εγγραφης εννοεις οτι μπορεις να γραψεις τις εκπομπες που ακους εκεινη την στιγμη;


        eua έγραψε:ευχαριστω.οταν λες δυνατοτητα εγγραφης εννοεις οτι μπορεις να γραψεις τις εκπομπες που ακους εκεινη την στιγμη;


        Καλημέρα και χρόνια πολλά! :D

        Ναι μπορείς να γράφεις ό,τι παίζει :D


        σε ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω.εχει ολους τους σταθμους της Ελλαδος.

        χρονια πολλα και καλη χρονια Exclamation


        Στην επόμενη έκδοση θα προσθέσω περισσότερους σταθμούς..


        α εσυ το εχεις φτιαξει το προγραμματακι;ποσους αλλους να βαλεις σχεδον 700 σταθμους...


        Ναι εγώ το έφτιαξα.Σκέφτομαι να τους κάνω χίλιους :D


        τοσοι πολυ ειναι οι ραδιοφωνικοι σταθμοι της χωρας μας.Μπραβο παντως που ασχολησε στο να φτιαχνεις τετοια χρησιμα προγραμματα εγω συνηθως ξερω τους τοπικους σταθμους.θα το δοκιμασω παντως


        Δοκιμασέ το και όλες οι παρατηρήσεις ευπρόσδεκτες Smile


        θα το δοκιμασω.θελει εγκατασταση η απλα θα το τρεξω;θα μου πεις τι ρωταω ε;απλα δεν χρησιμοποιω προγραμματα καθολου και γιαυτο πιο πολυ.πρεπει να εχω εγκατεστημενο κανενα extra προγραμμα για να παιξει;


        Καλά κάνεις και ρωτάς.Ναι χρειάζεται εγκατάσταση.Το μόνο που πρέπει να έχεις εγκατεστημένο στο pc είναι το microsoft.net framework 4.λογικά θα το έχεις , τα update των windows λογικά θα στο εγκαταστήσανε


        δεν γνωριζω τι εχω στον υπολογιστη δεν ασχολουμε τοσο πολυ με θεματα του υπολογιστη πιο πολυ για να περναω την ωρα μου το εχω και γιαυτο δεν το "σκαλιζω".


        ευχαριστω παντως για την βοηθεια αν δεν το εχω θα το κατεβασω να το δοκιμασω


        πήγαινε στο πίνακα ελέγχου ,προσθαφαίρεση προγραμμάτων εκεί θα το δείς αν είναι εγκατεστημένο Smile


        συνηθως τα εχουν μεσα τα windows.εχω το 1.1 δεν εχω το 4 την ιδια δουλεια δεν κανουν και τα 2?


        το 4 είναι η τελευταία αναβάθμιση την Microsoft όπου περιέχει ενημερωμένες όλες τις βιβλιοθήκες για να παίζουν τα καινούργια προγράμματα.σου συνιστώ να το εγκαταστήσεις.Ένα πρόγραμμα που δημιουργήθηκε με τεχνολογία microsoft.net framework 4 δε θα παίζει στο pc σου.Όταν κάνεις install την εφαρμογή πιθανότατα θα σε ρωτήσει αν θέλεις να εγκαταστησείς και το microsoft.net framework 4


        οκ τοτε θα το δοκιμασω και θα δειξει στο αποτελεσμα.σε ευχαριστω για τις πληροφοριες και τη βοηθεια σου.καλη χρονια


        Επίσης Smile


        ευχαριστω πολυ φιλαρακι μου το κατεβασα και εγω για να το δοκιμασω ξερω οτι θα ειναι πολυ καλο σιγουρο!


        και εγω δεν το ειχα το προγραμμα και το κατεβαζω τωρα να το δοκιμασω!


        ΩΡΑΙΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣ
        ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

        ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ LIVE 24


        ευχαριστω


        Ωραία εφαρμογή!!! Μου φάνηκε πολύ χρήσιμη


        Βασικά αυτή η έκδοση δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει γιατί τα λινκ των σταθμών είναι παλιά.Για σίγουρα κατέβασε την τελευταία έκδοση 1.0.4.1 :)


        ευχαριστώ πολύ για το θέμα



        Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

        Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

        Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


        Μοιραστείτε αυτό το θέμα

        Url
        BBcode
        HTML

        Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης