thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +9
    nikos b g7
    Vasilis1818
    jimthebest
    constantinos
    Diamanths
    Paulos
    Θάλεια
    o giannis o omorfos...()
    TheGReeCe
    13 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:27

    TheGReeCe

    TheGReeCe
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

    ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

    1.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΔΩ;
    2.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΣΚΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ;
    3.ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ;
    4.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ;
    5.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ;
    6.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;
    7.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ;
    8.ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ PORTAL;ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ THEGREEKSENERGY

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ THEGREEKSENERGY ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

    Δημοσίευση: 2 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:31

    TheGReeCe

    TheGReeCe
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ;

    ΗΘΕΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ

    ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΠΟΙΟΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ADMIN

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Δημοσίευση: 3 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:37

    o giannis o omorfos...()

    o giannis o omorfos...()
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πες από την αρχή ότι θες να το κάνεις ίδιο με το thegreeksenergy .Αυτά που ρωτάς είναι πως δημιουργήθηκε το thegreeksenergy και ποιο ειναί το μυστικό που το κρατάει "ζωντανό" το forum λες να στο πούνε;

    Αν ήμουν για 1 λεπτό admin θα σου έριχνα ban γιατι έχεις μεγάλο θράσος.

    Αν πάς σε άλλα σίτε-forum και ρωτούσες αυτά ακριβώς τι νομίζεις θα σου απαντούσαν;

    Δεν το συνεχίζω!

    Δημοσίευση: 4 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:54

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτα που ζητας δεν ειναι λεπτομερειες αλλα ειναι να φτιαξεις το φορουμ σαν το δικο μας βεβαια δεν θα εισαι ο μονος ηδη εχουν γινει 6 με 7 φορουμ παρομοια με το thegreeksenergy και ενα θα σου πω εκλεισαν ολα και δεν μαζεψαν κοσμο

    στο να αντιγραψεις ενα φορουμ ειναι πολυ ευκολο στο να βαλεις λιγο φαντασια και να κανεις καποια δικα σου πραγματα ειναι το δυσκολο στο να το αντιγραψεις ξερεις εσυ πως γινεται ολα αυτα που ζητας ειναι αντιγραφη του δικο μας...


    1.μεσα σε λιγες μερες δεν μαζευεις κοσμο οπου και να το βαλεις και να το διαφημισεις

    2.τα εικονιδια και το skin ειναι αποκλειστικα δικα μας εμεις τα εχουμε φτιαξει δεν ειναι τιποτα ετοιμο για να σου πουμε τα πηραμε απο εκει πανε παρτο.

    3 δεν το διαφημιζουμε πουθενα και οποιος μπαινει μπαινει επειδη του αρεσει και εχει πραγματα να λογικα που τον ενδιαφερει..

    4.οχι μπορεις να τους βρεις ολα στο νετ ελευθερα ψαξε και λιγο εμεις καναμε 4 μηνες για να το ολοκληρωσουμε ολο και δεν πηραμε και δεν ζητησαμε απο κανεναν βοηθεια.

    5..Δεν υπαρχει μυστικο καλη συνεργασια και καλη παρεα να εχεις ολα τα αλλα ερχονται...(μη το κανεις σαν το thegreeksenergy δεν θα πετυχει στο λεω οπως ειπα πιο πανω αλλα 6 με 7 φορουμ εχουν κανει το ιδιο και δεν υπαρχουν καν)

    6.ευχαριστως ποτε θελεις να σου δωσουμε τα εργαλεια?σημερα η αυριο?εγω λεω καλυτερα αυριο για να εχεις χρονο να τα δεις με την ησυχια σου...Αν πηγαινες σε καποιο φορουμ και ζητουσες τα εργαλεια οπως λεει και ο Γιαννης θα σου εριχναν...

    7.Απαντησα πιο πανω 4 μηνες μας πηρε και ακομα το φτιαχνουμε για να γινει ακομα πιο ωαραιο

    8.Δεν εχει αλλα απαντησα σε ολα καλη επιτυχια κανε και εσυ μια αντιγραφη του thegreeksenergy οπως σου ειπα δεν θα εισαι ο μονος



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Κυρ 12 Ιουν - 14:01, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 5 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    To ακουσαμε και αυτο....

    Δημοσίευση: 6 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:59

    o giannis o omorfos...()

    o giannis o omorfos...()
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κοίτα πόσο ευγενικοί είναι εδώ εγώ στην θέση τους θα σ'έδιωχνα.Σιγα μη καθόμουν και απαντούσα σε όλα αυτα.

    Ότι και να κάνεις ένα ειναι το Thegereeksenergy και μπράβο στα παιδία που βοηθάνε και γίνεται ακόμα καλύτερο που θέλουν να το αντιγράψουν όλοι.

    Δημοσίευση: 7 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:59

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κανονικα θα επρεπε να στο κλειδωσω αλλα δεν στο κλειδωνω γιατι ετσι θελω να το αφησω να δω οποιος το δει τι θα απαντησει γιατι το θεμα σου ειναι πραγματικα για γελια...

    ελεος

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 8 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:59

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Admin έγραψε:To ακουσαμε και αυτο....

    και που εισαι ακομα...χαχαχα

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 9 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 17:36

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για να έχεις κόσμο στο Φόρουμ σου απλά κυνήγα τους :karxariass:
    Δεν χρειάζονταν πολλά μια καραμπίνα και καλώ κυνήγι !!!!!!
    :cumputer lamp:

    Φίλε μου απλά να είσαι 24ώρες μέσα και να το διαφημίζεις και ένα καλώ Team

    Δημοσίευση: 10 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 17:38

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχα γεια σου leone λες να τον κανουμε δωρο μια καραμπινα να κυνηγαει τα μελη? ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ 1119842282 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ 542548


    οπως λες στην αρχη επειδη ειναι νεο χρειαζεται λιγο διαφημιση και τα αλλα ερχονται αλλα ο συγκεκριμενος τα θελει σε λιγες μερες ολα αυτα...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 11 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 17:43

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μα γιατί όχι ♥️stroymfita♥️ Είναι ένα ωραίο δώρο για τον TheGReeCe που θέλει άτομα στο φόρουμ του !!!!!!
    :parea2:

    Δημοσίευση: 12 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 18:09

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

    ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

    1.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΔΩ;
    2.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΣΚΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ;
    3.ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ;
    4.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ;
    5.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ;
    6.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;
    7.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ;
    8.ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ PORTAL;ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ THEGREEKSENERGY

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ THEGREEKSENERGY ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

    Πηγή: https://www.thegreeksenergy.com/t27979-topic#ixzz1P4hGzYzj
    ]

    Κάτι ακόμα να σε παρακαλέσω να μην γραφής με κεφαλαία γιατί στην γλωσσά του Internet φαίνεται σαν να φωνάζεις αυτό που θέλεις να πεις.

    Κεφάλαια=Φωνές....





    Δημοσίευση: 13 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 18:45

    jimthebest

    jimthebest
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    TheGReeCe έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

    ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

    1.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΔΩ;
    2.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΣΚΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ;
    3.ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ;
    4.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ;
    5.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ;
    6.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;
    7.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ;
    8.ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ PORTAL;ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ THEGREEKSENERGY

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ THEGREEKSENERGY ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

    Όλοι οι τρελοί εδώ μαζεύτηκαν ? :lol!:

    Δημοσίευση: 14 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 18:52

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και το ονομα του φορουμ του μου λεει οτι θα το εχει πανω κατω σαν το thegreeksenergy κατι τετοιο μου λεει


    ετσι Κωνσταντινε ηθελα να το πω και εγω θελουν να φτιαξουν ενα σιτε και δεν γνωριζουν οτι τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ γραμματα ειναι σαν να φωναζουν τον αλλο!!!

    jim να ηταν και ο μονος εχω μετρησει τις τελευταιες μερες 6 ατομα αυτος πρεπει να ειναι ο εβδομος... :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 15 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Τετ 15 Ιουν - 17:20

    Vasilis1818

    Vasilis1818
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μηπως θες να σου κατσουμε κιολας???
    δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις τετοιες πληροφοριες
    και απορω πως τολμας να ζητας τετοια πραγματα απο αλλα φορουμ.
    Αν μπορουσα θα ειχες φυγει με BAN ηδη...

    Δημοσίευση: 16 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Τετ 15 Ιουν - 17:22

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν ξανα μπηκε με αυτα τα σχολια που ειδε που να τολμηση να ξανα μπει...φοβηθηκε...τον εστειλα σε ενα αλλο φορουμ να παει να τα γραψει ολα αυτα εδω να δω τι απαντησεις και αν ασχοληθει κανεις...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 17 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Τετ 15 Ιουν - 18:43

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παιδια ελεος ολοι για βοηθεια σε site κ μας αντιγραφετε

    Δημοσίευση: 18 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Τετ 15 Ιουν - 18:50

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οτι και να κανουν Νικολακη δεν θα το πετυχουν!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 19 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Παρ 17 Ιουν - 17:50

    SlimShady

    SlimShady
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πω πω ρε μαλ*κα πλέον πόσο πρίχτες μπορείτε να γίνετε ρε φούστη μου; Κάντε κάτι δικό σας και σταματήστε να ρωτάτε σαν καθηστεριμένα πως στο διάολο κάναμε το φόρουμ. Με τα χέρια μας το κάναμε ρε και επειδή έχει μεγάλα αρχ!δι@ ο Admin γεμίσαμε κόσμο. Καμιά άλλη ερώτηση;

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 20 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Παρ 17 Ιουν - 17:54

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχα απιστευτος wiccanos πολυ γελασα με το σχολιο σου αλλα λιγο πιο σεμνα να τα ελεγες..χαχαχα σωστος και ωραιος!!!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 21 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Παρ 17 Ιουν - 18:23

    SlimShady

    SlimShady
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πάντα αλλά δεν μου αρέσει να είμαι σεμνός όταν ξέρω πως μας το γαμ@νε ενώ έχουμε όλοι φάει σκ@τ@ μέχρι να το κάνουμε έτσι.

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 22 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Παρ 17 Ιουν - 18:26

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και μπαινει ο αλλος και ζηταει κωδικους για να τον κανει σαν και εδω κανοντας απλα μια εγγραφη...σιγα που θα ξανα εμπαινε με ολα αυτα τα σχολια επιτηδες το αφησα το θεμα ανοιχτω για να μπορει ο καθε ενας να γραψει οτι θελει.

    ειδε οτι δεν του απαντησαμε σε αυτα που ηθελε και δεν ξανα μπηκε να ζητουσε 2 με 3 πραγματα να το βοηθουσαμε αλλα οχι να τα κανει ολα αντιγραφη.

    κατι ασχετο με εκεινο το θεμα εισαι οκ που μου ειχες στειλει?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 23 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Παρ 17 Ιουν - 23:30

    AL12EX34

    AL12EX34
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    προτα προτα πρεπει να βρεις την καλη ομαδα ...και μετα σιγα σιγα

    Δημοσίευση: 24 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Παρ 17 Ιουν - 23:47

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εμεινα παιδια ηληκρινα.. ΑΙΣΧΟΣ..................ΑΙΣΧΟΣ ......... ΑΙΣΧΟΣΣΣ.. Αμα θελεις φορουμ να πας να φτοιαξεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.. με την αντιγραφη επικολληση ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ισα ισα που αν καποιει ειναι μελη και εδω ΘΑ ΤΟ ΑΠΩΘΗΣΟΥΝ ΕΝΤΟΝΑ

    Δημοσίευση: 25 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Παρ 17 Ιουν - 23:53

    nikos b g7

    nikos b g7
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ρε ακομα κ τα πιτσιρικια σας κοροιδευουν που μας αντιγραφετε βαλτε μυαλο


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης