thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +9
    nikos b g7
    Vasilis1818
    jimthebest
    constantinos
    Diamanths
    Paulos
    Θάλεια
    o giannis o omorfos...()
    TheGReeCe
    13 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ - Σελίδα 2 Empty ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Κυρ 12 Ιουν - 13:27

    TheGReeCe

    TheGReeCe
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

    ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

    1.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΔΩ;
    2.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΣΚΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ;
    3.ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ;
    4.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ;
    5.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ;
    6.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;
    7.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ;
    8.ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ PORTAL;ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ THEGREEKSENERGY

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ THEGREEKSENERGY ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.


    Δημοσίευση: 26 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Σαβ 15 Οκτ - 17:11

    Dark_Programer

    Dark_Programer
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Άντε να ζητούσε μια μικρή βοήθεια , αυτός σε λίγο θα ζήτηση του το μεταγράψεται το site!!!
    Τρία πουλάκια κάθονταν,αυτό έχω να πω.

    http://www.greekconsoles.x10.mx

    Δημοσίευση: 27 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Σαβ 15 Οκτ - 17:16

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jordan καλα που το ειδες να το κλειδωσω,Τουλαχιστον αυτος μπηκε και μας ειπε οτι θελει να το κανει ετσι αλλοι πανε και τα περνουν ολα απο εδω μεσα (που εμεις οτι κανουμε το φτιαχνουμε μονοι μας)και καθονται και λενε δεξια και αριστερα οτι τα εχουν φτιαξει αυτοι.Αυτος ειχε τα κοτσια και το ειπε παντως.Το θεμα το κλειδωνω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης