thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +2
    leonblack
    rafaella
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 14:35

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Εχει λιγες βδομαδες ειναι πολλα μαζι θα τα πω λιγο μιξ και ελπιζω να καταλαβετε γιατι εγω δεν καταλαβα τι γινετε εδω.. εδω και 4 μερες (σχεδον) με το που ανοιγω το λαπτοπ μου βγαζει κατι να κανω install όμως επειδη δεν ξερω το γινετε αμα πατησω εκει παταω χ συνηθως και υπαρχει και η περιπτωση να μου το ξανα βγαλει κατα την διαρκεια που εχω ανοιχτω το πς και ειμαι εκει..παντα αμα εκλεινα το πς μου λεγε πως εχει κατι ανοιχτω στο decktop 1 programme και δεν ξερω αν εχει κανει κατι ο μπρο μ και το αφηνα να το κλεισει το πς ..λαθος μου? επισης το μεσημερι οταν ανοιξα γιουτουμπ ειχε μαγκωσει ολο το πς και ακουγωταν ενας φρηχτως ηχος και επαιζε για μεγαλη διαρκεια που μου σπαζε τα νευρα και βγαλα την μπαταρια για να σκασει..χθες οταν εκλεινα το πς εχτως του οτι αργησε να μου το κλεισει κατι μου βγηκε στην οθονη μια προταση γενικως κατι για unplug αν ειναι και σωστα που το γραφω ... και ηθελε καποιο χρονικο διαστημα μεχρι να κλεισει ο νταντ μου ειπε θα το περιμενει μεχρι να κλεισει αλλα νομιζω δεν το περιμενε γιατι το πρωι μολις το ανοιξα μου λεγε πως δεν ειχε κλεισει . και οταν ανοιξε μου βγαλε στα αριστερα κατι μικρα τετραγωνικα μαυρα κουτακια που κατι εγραφαν και πατουσες ή Χ ή νι ή cancel πατουσα Χ και με βγαζε μεγαλυτερο μαυρογκριζο κουτι και επαναλαμβανα το Χ επειτα οταν ανοιξα κανονικα το προγραμμα (Φεις μπουκ ) μου βγαλε κατι αλλα δεν μπορεσα να το κανω κοπη ωστε να το βαλω εδω .. και τωρα ψηλοφοβαμε να κλεισω το πς πως θα μου βγαλει τα ιδια οπως χθες.....

    Εχει καταλαβει κανεις.. τι εχει παθει το λαπτοπ μου?? Εγω ανισυχω πως ειναι στα προθυρα να σπασει ... Sad Sad

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]κατι τέτοιο


    Δημοσίευση: 26 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 22:10

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    έχεις τα γνήσια μην φοβάσαι... απαγορεύετε να σου πουλήσουν μη γνήσια... πάτα update και τελείωσες

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 27 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 22:24

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μη μου στεναχωριεσε και με το ποσο ασχετη ειμαι με τον υπολογιστη και μη γνησια να ταν θα τα περνα! Αλλα ιτ΄ς οκ ! οκ εκανα.. ομως εχει και αλλα προμπ το θεμα επικεντρωθηκαμε σε 1 .. παντα αμα εκλεινα το πς μου λεγε πως εχει κατι ανοιχτω στο decktop 1 programme και δεν ξερω αν εχει κανει κατι ο μπρο μ και το αφηνα να το κλεισει το πς ..λαθος μου? επισης το μεσημερι οταν ανοιξα γιουτουμπ ειχε μαγκωσει ολο το πς και ακουγωταν ενας φρηχτως ηχος και επαιζε για μεγαλη διαρκεια που μου σπαζε τα νευρα και βγαλα την μπαταρια για να σκασει..χθες οταν εκλεινα το πς εχτως του οτι αργησε να μου το κλεισει κατι μου βγηκε στην οθονη μια προταση γενικως κατι για unplug αν ειναι και σωστα που το γραφω ... και ηθελε καποιο χρονικο διαστημα μεχρι να κλεισει ο νταντ μου ειπε θα το περιμενει μεχρι να κλεισει αλλα νομιζω δεν το περιμενε γιατι το πρωι μολις το ανοιξα μου λεγε πως δεν ειχε κλεισει . και οταν ανοιξε μου βγαλε στα αριστερα κατι μικρα τετραγωνικα μαυρα κουτακια που κατι εγραφαν και πατουσες ή Χ ή νι ή cancel πατουσα Χ και με βγαζε μεγαλυτερο μαυρογκριζο κουτι και επαναλαμβανα το Χ επειτα οταν ανοιξα κανονικα το προγραμμα (Φεις μπουκ ) μου βγαλε κατι αλλα δεν μπορεσα να το κανω κοπη ωστε να το βαλω εδω .. και τωρα ψηλοφοβαμε να κλεισω το πς πως θα μου βγαλει τα ιδια οπως χθες.....

    Δημοσίευση: 28 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 22:36

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν μου λες κάτι... έχεις δεί τα gadgets που μετράνε την επίδοση της ram prosessor και τέτοια?
    αν όχι κατέβασε και εγκατέστησε το allcpu meter... μετά μπες youtube και πές μου τι σου δείχνει... αν δείς και είναι σε υψηλά επίπεδα φταίει η μνήμη.... προσπάθησε να απεγγαταστήσεις προγράμματα που δεν χρησιμοποιείς και όσο για το desctop 1 στο βγάζει κάθε φορά ή μια φορά μόνο?

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 29 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 22:37

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ♥️stroymfita♥️ έγραψε:εννοεις δεν εχεις μνημη στην φωτογραφικη σου μηχανη?δεν βγαζεις ετσι φωτογραφιες..μπες εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    κατεβασε το προγραμμα ειναι πολυ μικρο 1ΜΒ και το ανοιξεις μετα πατας Screenshoter και η εικονα θα αποθηκευτει κανονικα στην επιφανεια εγρασια σου ανεβασε το στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    και βαλε την εικονα και μετα βαλτην εδω να την δουμε απλο και γρηγορο..

    το προγραμμα ειναι καθαρο μην ρωτησεις τιποτα για ιους.... :D

    κανε αυτο στο εγραψα πιο πανω βγαλτο φωτο και βαλτο εδω να το δουμε

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 30 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 22:47

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πότε το έγραψες αυτό? μπάν γτ δεν το είδα!

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 31 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 22:53

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    απο το απογευμα το εγραψα πως να βγαλει φωτο και να τη βαλει εδω και μου λεει κατι για την φωτογραφικη μηχανη

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 32 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 22:59

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    α... καλά (αυτό δεν αφαιρεί το μπάν) ραφαέλα κάνε και αυτό που σου είπα ...

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 33 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 23:12

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    leonblack έγραψε:δεν μου λες κάτι... έχεις δεί τα gadgets που μετράνε την επίδοση της ram prosessor και τέτοια?
    αν όχι κατέβασε και εγκατέστησε το allcpu meter... μετά μπες youtube και πές μου τι σου δείχνει... αν δείς και είναι σε υψηλά επίπεδα φταίει η μνήμη.... προσπάθησε να απεγγαταστήσεις προγράμματα που δεν χρησιμοποιείς και όσο για το desctop 1 στο βγάζει κάθε φορά ή μια φορά μόνο?

    Να'σαι σιγουρος πως οτι εχει σχεση με υπολογιστη δεν εχω ριξει ουτε ματια ! Δεν νομιζω να ειναι θεμα της μνημης επειδη δεν εχει και πολλα πανω το πς Τα βασικα κυριως.. Τα προγραμματα τα χρησιμοποιω και οσα δεν εγω τα χρησιμοποιει ο αδελφος μου.. αραια..

    Δημοσίευση: 34 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 23:18

    twerk

    avatar
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτο μου το κανει και μενα σχεδον 1 φορα το μηνα ....νομιζω το ρυθμιζεις ...δεν ειναι κατι κακο . μολις κανεισ το updates μετα κανεισ επανεκηνηση και περιμενεις 5-10 λεπτα να φορτωσουν οι ενημερωσεις .

    Δημοσίευση: 35 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 23:19

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ♥️stroymfita♥️ έγραψε:
    ♥️stroymfita♥️ έγραψε:εννοεις δεν εχεις μνημη στην φωτογραφικη σου μηχανη?δεν βγαζεις ετσι φωτογραφιες..μπες εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    κατεβασε το προγραμμα ειναι πολυ μικρο 1ΜΒ και το ανοιξεις μετα πατας Screenshoter και η εικονα θα αποθηκευτει κανονικα στην επιφανεια εγρασια σου ανεβασε το στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    και βαλε την εικονα και μετα βαλτην εδω να την δουμε απλο και γρηγορο..

    το προγραμμα ειναι καθαρο μην ρωτησεις τιποτα για ιους.... :D

    κανε αυτο στο εγραψα πιο πανω βγαλτο φωτο και βαλτο εδω να το δουμε
    Το ειδα εννοειτε αυτο αλλα δεν το κατεβασα γιατι το ανεφερα στον αδελφο μου και μου ειπε "Εγω τι σου ειπα πριν παω να υπηρετησω την πατριδα? ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ μονο ταινιες και τραγουδια και αυτα απο youtube Σβηνε τα και βαζε τα στο Κινητο σου..διακαιασε να γεμωσεις τον παλιο σου υπολογιστη το λαπτοπ λυπηθου το "

    Δημοσίευση: 36 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 23:20

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν νομίζω να κάνει μόνο 5-10 λεπτά... το λάπτοπ μου έκανε 65 ενημερώσεις μέσα σε 3 ώρες..

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 37 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 23:21

    twerk

    avatar
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    leonblack έγραψε:δεν νομίζω να κάνει μόνο 5-10 λεπτά... το λάπτοπ μου έκανε 65 ενημερώσεις μέσα σε 3 ώρες..



    χαχαχαχαχα εσυ θα το πηγαινες απο αναβολη σε αναβολη

    Δημοσίευση: 38 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 23:27

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν έχω τα γνήσια και δεν του έκανα ενημερώσεις... αλλά για κάποιο λόγο δεν βρήκε τελικά οτι τα έχω σπασμένα

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 39 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 13:00

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    pana13giotis έγραψε:αυτο μου το κανει και μενα σχεδον 1 φορα το μηνα ....νομιζω το ρυθμιζεις ...δεν ειναι κατι κακο . μολις κανεισ το updates μετα κανεισ επανεκηνηση και περιμενεις 5-10 λεπτα να φορτωσουν οι ενημερωσεις .
    Ναι ότι 1 φορα τον μηνα περιπου ειναι αληθεια αλλα δεν ασχολουμε εγω με το πς αλλα ο μπρο μου και τωρα που λειπειι (ερχετε αυριο) επεσαν ολα σε μενα.. Shocked

    Δημοσίευση: 40 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 13:05

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τι να πώ...? δεν καταλαβαίνω το πρόβλημά σου ... ίσως μας το κάνει κατανοητό ο αδελφός σου...

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 41 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 13:09

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    leonblack έγραψε:τι να πώ...? δεν καταλαβαίνω το πρόβλημά σου ... ίσως μας το κάνει κατανοητό ο αδελφός σου...
    Ενα 100 % θα το λυσει τα χει ολα περασμενα στα πς (δεν μου μοιασε!) και θελει να το παρει και επαγγελματικα ..

    Δημοσίευση: 42 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:03

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το update ειναι ειπαμε καντο και θα εισαι οκ!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 43 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:05

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και συμβουλέψου και τον αδελφό σου αύριο Smile

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 44 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:19

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Χαχαχαχαχαχα
    Συγγνώμη για τα γέλια .
    rafaelloua15 Θα σου εξηγήσω ο y/p θέλει ενημέρωσης δεν είναι κακό αυτό . Τώρα για τα παραπάνω που είπες δεν κατάλαβα tpt αλλα μερικές φορες ο y/p δεν ξεκινάει σωστά κάποιες λειτουργίες και έτσι σου ανοίγει τα βάιος δεν είναι κακό αυτό .........

    +Τώρα αν εσύ φοβάσαι για κάτι και αφού δεν ασχολείσαι με y/p πηγαίνετε σε κάποιον ειδικό αλλα όχι μεγάλες ετεριες... Το μαγαζάκι της γειτονιά σου p.x. γιατί και αυτή δουλειά ψάχνουν και θα στο φτιάξουν και θα σου πουν αν τρέχει κάτι με τον y/p

    (τα παιδιά παραπάνω στα εξήγησαν όλα)
    Πάντα φιλικά!!!!!!!!!!

    :bravo2:

    Δημοσίευση: 45 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:20

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και έτσι λύθηκε το πρόβλημα!

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 46 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:21

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι παιδια απο το 1 ποστ ηταν αυτο το προβλημα που εγραψα αλλα αν δεν το κανεις θα στο βγαζει συνεχεια...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 47 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:23

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και ζήσανε αυτοί καλά και εμείς χειρότερα! (καληνύχτα τώρα)

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 48 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:37

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    LEONE_7 έγραψε:Χαχαχαχαχαχα
    Συγγνώμη για τα γέλια .
    rafaelloua15 Θα σου εξηγήσω ο y/p θέλει ενημέρωσης δεν είναι κακό αυτό . Τώρα για τα παραπάνω που είπες δεν κατάλαβα tpt αλλα μερικές φορες ο y/p δεν ξεκινάει σωστά κάποιες λειτουργίες και έτσι σου ανοίγει τα βάιος δεν είναι κακό αυτό .........

    +Τώρα αν εσύ φοβάσαι για κάτι και αφού δεν ασχολείσαι με y/p πηγαίνετε σε κάποιον ειδικό αλλα όχι μεγάλες ετεριες... Το μαγαζάκι της γειτονιά σου p.x. γιατί και αυτή δουλειά ψάχνουν και θα στο φτιάξουν και θα σου πουν αν τρέχει κάτι με τον y/p

    (τα παιδιά παραπάνω στα εξήγησαν όλα)
    Πάντα φιλικά!!!!!!!!!!

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Αν είχε μαγαζάκι το χωριό μου δεν θα ' μουν εδώ τώρα! .. ευχαριστω παντως..πολυυ

    Δημοσίευση: 49 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:40

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    παιδια ειστε off παντε στο καφενειο να τα πειτε εδω ειναι μονο για βοηθεια.

    ευχαριστω!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 50 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:41

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπορεί να προκαλέσω πρόβλημα στο πς αμα βγάζω την μπαταρια συχνα που ακουγετε ο θορυβος όταν βαζω youtube? (Την βγαζω επειδη μου μαγκωνει και δεν κανει τιποτα και ο κερσωρας δεν κινειτε καθολου)


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης