thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +2
    leonblack
    rafaella
    6 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Πεμ 14 Ιουλ - 14:35

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Εχει λιγες βδομαδες ειναι πολλα μαζι θα τα πω λιγο μιξ και ελπιζω να καταλαβετε γιατι εγω δεν καταλαβα τι γινετε εδω.. εδω και 4 μερες (σχεδον) με το που ανοιγω το λαπτοπ μου βγαζει κατι να κανω install όμως επειδη δεν ξερω το γινετε αμα πατησω εκει παταω χ συνηθως και υπαρχει και η περιπτωση να μου το ξανα βγαλει κατα την διαρκεια που εχω ανοιχτω το πς και ειμαι εκει..παντα αμα εκλεινα το πς μου λεγε πως εχει κατι ανοιχτω στο decktop 1 programme και δεν ξερω αν εχει κανει κατι ο μπρο μ και το αφηνα να το κλεισει το πς ..λαθος μου? επισης το μεσημερι οταν ανοιξα γιουτουμπ ειχε μαγκωσει ολο το πς και ακουγωταν ενας φρηχτως ηχος και επαιζε για μεγαλη διαρκεια που μου σπαζε τα νευρα και βγαλα την μπαταρια για να σκασει..χθες οταν εκλεινα το πς εχτως του οτι αργησε να μου το κλεισει κατι μου βγηκε στην οθονη μια προταση γενικως κατι για unplug αν ειναι και σωστα που το γραφω ... και ηθελε καποιο χρονικο διαστημα μεχρι να κλεισει ο νταντ μου ειπε θα το περιμενει μεχρι να κλεισει αλλα νομιζω δεν το περιμενε γιατι το πρωι μολις το ανοιξα μου λεγε πως δεν ειχε κλεισει . και οταν ανοιξε μου βγαλε στα αριστερα κατι μικρα τετραγωνικα μαυρα κουτακια που κατι εγραφαν και πατουσες ή Χ ή νι ή cancel πατουσα Χ και με βγαζε μεγαλυτερο μαυρογκριζο κουτι και επαναλαμβανα το Χ επειτα οταν ανοιξα κανονικα το προγραμμα (Φεις μπουκ ) μου βγαλε κατι αλλα δεν μπορεσα να το κανω κοπη ωστε να το βαλω εδω .. και τωρα ψηλοφοβαμε να κλεισω το πς πως θα μου βγαλει τα ιδια οπως χθες.....

    Εχει καταλαβει κανεις.. τι εχει παθει το λαπτοπ μου?? Εγω ανισυχω πως ειναι στα προθυρα να σπασει ... Sad Sad

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]κατι τέτοιο


    Δημοσίευση: 51 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:42

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ-οκ

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 52 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:43

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι προσπάθησε να μην βγάζεις την μπαταρία του λάπτοπ... δεν είναι κινητό

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 53 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:45

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μα αν δεν την βγαζω θα βουηζει η γειτονιαα....Δεν σκαει με αλλο τροπο

    Δημοσίευση: 54 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:47

    twerk

    avatar
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω ξερω οτι αν το laptop λητουργει με ρευμα δεν πρεπει να λητουργει και η μπαταρια ... το εκανα και εγω αυτο και η μπαταρια δεν κραταει οθτα για 15 λεπτα χαχαχα Razz

    Δημοσίευση: 55 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 14:50

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εξαρτάτε το πώς μεταχειρίζεστε το λάπτοπ... σκέψου οτι θα έπρεπε να κρατάει 4 ώρες

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 56 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 15:04

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    pana13giotis έγραψε:εγω ξερω οτι αν το laptop λητουργει με ρευμα δεν πρεπει να λητουργει και η μπαταρια ... το εκανα και εγω αυτο και η μπαταρια δεν κραταει οθτα για 15 λεπτα χαχαχα Razz
    ΩΧ! Εμενα ειναι και στο ρευμα και η μπαταρια ! Ωχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και ειναι και 1000 πραματα στο πολυπριζο ετσι το χω παντα απ τα χριστουγεννα που το εχω....

    Δημοσίευση: 57 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 15:05

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν είναι καλό αυτό...

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 58 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 15:07

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    leonblack έγραψε:εξαρτάτε το πώς μεταχειρίζεστε το λάπτοπ... σκέψου οτι θα έπρεπε να κρατάει 4 ώρες
    Αν 4 εννωάς οτι ειναι οι ωρες που πρεπει να ταν ανοιχτω σε λειτουργια + ωρες (2 ή μια ) που πρεπει να ναι και κλειστω εγω δηλωνω και δημοσια ειμαι δολοφωνα τον λαπτοπ! και ο μπρο μ το κακομεταχειριζομαστε αν ειμαι ξυπνια 7 και βαριεμε και πω να μπω φεις και δεν εχω καρτα το πς θα ναι ανοιχτω 7- 3 το βραδυυυ!!!

    Δημοσίευση: 59 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 15:09

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    leonblack έγραψε:δεν είναι καλό αυτό...
    Ναι πρεπει να μπουν πριζες γιατι ειναι ολα πανω τι απο λαπτοπ , βιντεο , τηλεοραση .. ολα σε ενα πολυπριζο

    Δημοσίευση: 60 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 15:10

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν εννοώ αυτό... όταν είναι στην φόρτιση πρέπει να είναι κλειστό... δεν το βάζεις στην πρίζα αν δεν έχει ξεφορτώσει πάνω απο 95% αυτό χαλάει την μπαταρία και μπορεί να κάψεις την οθόνη με λίγη τύχη

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 61 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 15:17

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κατι μου λεει δεν θα βγαλει τον αλλο μηνα! Γιατι απ την μερα που το πηρα 13 Δεκεμβρη μεχρι και σημερα φορτισμενο ξηφωρτιστω το χουμε στην πριζα !!!!!!!!!

    Δημοσίευση: 62 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Παρ 15 Ιουλ - 20:04

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εντομεταξύ εχω βρει το προγραμμα στο Desktop που μου εκανε την μαυρη ενημερωση ενα προγραμμα που εχει εικονιδιο Hp Ελπιζω να μην μου ξανα εμφανιστει ομως ...

    Δημοσίευση: 63 Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβληματα με laptop (είναι λιγο μπερδεμα..) Σαβ 16 Ιουλ - 17:24

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ηρθε το ειδε .
    .
    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Άριστος:" Δεν ειναι τίποτα σοβαρο και με αχωσες.. απλα εχεις φαει 13 ιους .. εκανες λαθος το updated σου ηρθαν ενα σωρο ειφοποιησεις που δεν ερειξες ουτε ματια και ακομα και να μην ασχολεισε με πς ξερεις και αυτο εχει αξια τζαμπα Α δεν σου βαζουν στο Γυμνασιο κανονισεε να μεν φερεις και στο Λυκειο και σε αποκλειρωνω απο σστερ μου...λαθος σου .. εβαλες magic desktop που σου ειπα 100 φορες ενεν καλο για το λαπτοπ υπαρχει αλλα δεν ΑΓΓΙΖΟΥΜΕ.. Στις φωτο κατι εκαμες δεν το ανακαλυψα ακομα και βγαζει "windows photo viewr can't save this picture becauese unknown error occured"
    Kατα τ'αλλα το λαπτοπ σου διατειρητε ζωντανο χαιρη ακρας υγεια αντιθετως με τον πυργο πς που ποσπασεν ο ντατ εκει που μπενει το σιντι και τρακαρε και δεν κλεινει και επισης εμαγκωσε που τα πολλα restart που του καμνεις , που εν πολλα αργο και μαγκωνει και νευριαζει σε .. Εμμ.. total mrs Rafaellou αλλό μια βδομαδα χωρις να μαι δαμε ενα σε αντεξει νομιζω.. "

    Αυτα μου ειπε.. !!

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Thegreeksenergy


    Forum:
    Δεν

    είχαμε καμιά νέα απάντηση απο τον συγγραφέα και γι'αυτό το θέμα
    κλειδώνει.Ευχαριστούμε!Wink


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης