thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML

    +3
    Θάλεια
    Paulos
    thrall
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 0:54

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ.
    ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑ SITE-TRACKER ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΑΒΑΤΑΡ.

    ΣΑΝ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ COPY ΤΟ LINK ΜΕ ΤΟ URL ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΠΕΔΙΟ ΤΟΥ SITE ΕΚΑΝΑ ΤΟ LINK ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ HTML.

    ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ SITE (ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ , ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΚΛΠ.)

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.

    Δημοσίευση: 2 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 0:58

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν μπορεις να κανεις εισοδο στη σελιδα απο αυτο??

    Δημοσίευση: 3 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 0:59

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλησπερα καλως ηρθες καταρχας στην παρεα μας,μηπως εχεις φαει καποιο ban απο την σελιδα που λες και ετσι να μην μπορεις να κανεις εισοδο καθολου?ετσι οπως το λες δεν εκανες κατι κακο αντι να βαλεις το λινκ που url εβαλες το html που και αυτο λινκ ειναι.Απο ποια σελιδα το ανεβασες?

    και κατι ακομα μηπως η εικονα που ηθελες να βαλεις ηταν κατι που δεν επιτρεπονται απο το σιτε πχ πορνο και διαφορες τετοιες με αποτελεσμα να εφαγες ban χωρις να το ξερεις?ρωταω ετσι για να δω τι μπορει να σου εχει γινει και να μην μποεις να κανεις ουτε εισοδο στο σιτε.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:00

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    thrall έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ.
    ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑ SITE-TRACKER ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΑΒΑΤΑΡ.

    ΣΑΝ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ COPY ΤΟ LINK ΜΕ ΤΟ URL ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΠΕΔΙΟ ΤΟΥ SITE ΕΚΑΝΑ ΤΟ LINK ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ HTML.

    ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ SITE (ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ , ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΚΛΠ.)

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.



    ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟΝ CHROME ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ EXPLORER.
    ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ.ΤΟ SITE ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ AVATAR ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ THEPIKZ Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.

    Δημοσίευση: 5 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:02

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μηπως η εικονα που ηθελες να βαλεις ηταν "εξαλλο" πχ καμια γυμνη εικονα που δεν επιτρεπονται απο το σιτε εκεινο?



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Σαβ 27 Αυγ - 1:04, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 6 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:03

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ♥️stroymfita♥️ έγραψε:μηπως η εικονα που ηθελες να βαλεις ηταν "εξαλλο" πχ καμια γυμνη εικονα που δεν επιτρεπονται απο το σιτε εκεινο?

    :lol!:

    Δημοσίευση: 7 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:07

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εχεις δοκιμασει να ξανα κανεις εγγραφη να δεις αν σου βγαζει καποιο προβλημα?γιατι ετσι οπως το λες κατι δεν θα πηγαινει καλα δεν νομιζω να φταει το λινκ που εβαλες.Εκτος και αν ξεχασες τον κωδικο σου και δεν μπορεις να μπεις και νομιζεις οτι μπορει να φταει κατι τετοιο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 8 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:08

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ,ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ SITE Η ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΔΗΛ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΚΤΑ ΤΑ BUTTONS ΠΟΥ ΠΑΤΑΩ ΠΧ ΠΩΣ ΠΑΤΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΜ ΕΔΩ..(ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ LOGIN LOGOUT ΦΥΣΙΚΑ KAI RESTART)

    Δημοσίευση: 9 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:11

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δηλαδη τωρα μπαινεις κανονικα στη σελιδα?προσπαθησες να κανεις νεο λογαριασμο να δεις αν θα σου βγαλει παλι τα ιδια?ισως να υπαρχει θεμα απο την ιδια την σελιδα και να μην το αντιμετωπιζεις μονο εσυ αυτο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 10 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:11

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΜΕΛΟΣ.ΜΕΣΩ MAIL.
    ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗ.ΑΠΛΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ LOGIN ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟ LINK ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ TO *** NET ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ***.Net

    Δημοσίευση: 11 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:12

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκιμασε να κατεβασεις αυτο

    https://www.thegreeksenergy.com/t34319-topic

    ειναι πολυ ευκολο στη χρηση ειναι και στα ελληνικα!

    Δημοσίευση: 12 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:13

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    να κανεις ενα καθαρισμο γενικα τα παντα απο cookies κωδικες και διαφορα και ξανα δοκιμαζεις ισως μετα να εισαι και οκ ποτε δεν ξερεις.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 13 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:14

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα σε παρακαλουσα να μην αναφερεις παρανομες σελιδες!!!Δοκιμασε αυτο που σου ειπα κ πες μας...

    Δημοσίευση: 14 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:14

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΝΩ LOGIN ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΤΑ BUTTONS ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ Μ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΑΛΛΑΓΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ.ΣΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ACCOUNT M ΑΣ ΠΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ HTML(TO ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ)

    Δημοσίευση: 15 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:16

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΣΤΑ FORUMS Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΝΟΜΗ.

    ΔΕ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ.

    ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

    Δημοσίευση: 16 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:17

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν ειναι η αναφορα ονοματος παρανομη η σελιδα ειναι παρανομη!

    Δημοσίευση: 17 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:18

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εμεις εδω δεν προσκαλουμε κανενα σε αλλα σιτε η tracker που εχουν downloads εμεις ειμαστε εδω για συζητησεις και για βοηθεια γι'αυτο και δεν βαζουμε κανενα λινκ απο τετοιες σελιδες.Θα περιμενουμε να ξανα μπεις και να μας πεις να εισαι οκ με αυτο το προγραμμα αυριο ισως παρεις και αλλες απαντησεις και απο αλλους.Καλη συνεχεια!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 18 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:30

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ??

    Δημοσίευση: 19 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:32

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    να δοκιμασεις να φτιαξεις νεο λογαριασμο?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 20 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:35

    thrall

    thrall
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ :D :D

    Δημοσίευση: 21 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:37

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δοκιμασες να κανεις νεο λογαριασμο αν παλι δεν βρεις λυση φτιαξε νεο και τελειωσε παντως πρωτη φορα το εχω ακουσει αυτο ισως να γινεται κατι τετοιο εκτος οπως σου ειπα και πιο πανω να εχεις γινει ban και γιαυτο να μην μπορεις να μπεις.


    Να εισαι καλα και εμεις σε ευχαριστουμε και οποτε θελεις εδω ειμαστε.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 22 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:43

    twerk

    avatar
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    στειλε μηνυμα στον staff του τρακερ να σε φτιαξει

    Δημοσίευση: 23 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:47

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν νομιζω να καθισουν να ασχολουθουν αυτα τα σιτε Παναγιωτη δεν πολυ ασχολουνται στο να απαντησουν στα πμ των μελων Razz σκεψου ποσα περνουν καθε μερα απο ποσα μελοι.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 24 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 1:52

    twerk

    avatar
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εμενα μου απαντουν .
    αν υπαρχει καποιο προβλημα το φτιαχνουν για αυτο ειναι εκει που ειναι

    Δημοσίευση: 25 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LINK HTML Σαβ 27 Αυγ - 2:00

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ισως να αργουν και να απαντουν μετα απο μερες παντως παλιοτερα που ημουν και εγω μελος σε διαφορες σελιδες ισως ενας να απαντουσε και αυτο μετα απο μερες και οχι αμεσως οταν χρειαζομουν βοηθεια γιαυτο και δεν μπαινω σε τετοιες σελιδες.Εκτος και αν εσυ μιλας για φορουμ και οχι για tracker.Τελος παντων αν μπορεσει ας κανει μια δοκιμη και σε αυτο που λες εσυ Παναγιωτη με τα πμ.Δεν νομιζω να εχω να πω κατι αλλο εγω παντω σε αυτο το θεμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης