thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +18
    mastersakis
    constantinos
    kinder811
    Mix4lis
    jdm
    Chaotic_Johnny
    Cyclops
    LunaWoD
    *Teoxxx*
    takis2011
    Mikяh Neяaidoulitsaя1
    zeus
    margarita
    o giannis o omorfos...()
    sylvester73-alekoshacker
    Θάλεια
    Paulos
    Christina
    22 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Τι σας εκνευριζει στις γυναικες?

    Σύνολο Ψήφων : 19

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]  

    Δημοσίευση: 1 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 15:23

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Τι σας εκνευριζει στις γυναικες?


    Δημοσίευση: 151 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 17:53

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    για γραψε Μιχαλη να δω τι αλλο θα γραψεις Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 152 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 18:01

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κοιτανε το μ...ι τους 100 φορες την ημερα.
    Επισης με εκνευριζουν οι πολυ ψηλες.
    Τους αρεσει να βλεπουν κοιλιακους,αλλα δεν τους αρεσει να κοιτανε οι αντρες τον κ@λο τους ή το στηθος τους.
    Δεν ειναι ευχαριστημενες ποτε με το σωμα τους. Θεωρουν τον εαυτο τους παντα χοντρο...

    ...Να συνεχισω; Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 153 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 18:06

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αυτα τα μικρα κοριτσακια τα κανουν των 15 και 16 χρονων.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 154 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 18:07

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Are you sure?

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 155 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 18:34

    Chaotic_Johnny

    Chaotic_Johnny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλα υπαρχουν και μεγαλυτερες που τα κανουν... αλλα ρε Μιχαλη.. εγω προσωπικα οταν βλεπω τετοιες ουτε καν με ελκυουν (!) για κρεβατι ποσο μαλλον για σχεση... και θεες να ειναι αν το μυαλο ΔΕΕΕΕΕΝ τοτε .... φασκελοκουκουλωστα :Ρ χαχαχαχα


    Εγω μετα απο ερευνες :Ρ βρηκα πως με νευριαζουν / ΔΕΝ με ελκυουν οι γυναικες που θεωρουν πως ακομα και να τους αρεσει καποιος και να τον θελουν η/και να ειναι ερωτευμενες θεωρουν πως ο αντρας πρεπει να κανει την 1η κινηση....

    Μπορω να αναλυσω το γιατι με εκνευριζει αλλα να το ξερετε θα βγει καττεβατο :Ρ

    Δημοσίευση: 156 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 18:39

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τωρα πλεον δεν υπαρχει ποιος θα κανει το πρωτο βημα.Γιαννη αν εχεις ορεξη γιατι οχι μπορεις να το γραψεις Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 157 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:13

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έχει κ άλλα πράγματα που πρέπει να προσθέσεις στη λίστα

    Δημοσίευση: 158 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:14

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    kinder811 έγραψε:Έχει κ άλλα πράγματα που πρέπει να προσθέσεις στη λίστα

    σαν ποια? Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 159 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:15

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν αρχισεις,δεν τελιωνεις μετα..οποτε Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 160 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:17

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το ψέμα πχ..

    Δημοσίευση: 161 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:18

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το χρημα πχ Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 162 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:19

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Mix4lis έγραψε:Το χρημα πχ Razz
    +1

    Δημοσίευση: 163 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:19

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γιατι εσεις οι ανδρες δεν λετε ψεματα και δεν απασχολει το χρημα?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 164 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:34

    Chaotic_Johnny

    Chaotic_Johnny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:τωρα πλεον δεν υπαρχει ποιος θα κανει το πρωτο βημα.Γιαννη αν εχεις ορεξη γιατι οχι μπορεις να το γραψεις Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 364988687

    Και ομως Θαλεια, υπαρχουν κατι τετοιες γυναικες και καποιοι [ελαχιστοι θελω να πιστευω] αντρες που οντως το πιστευουν...!!!

    Τωρα οσο αφορα για την αναλυση ειναι απλο.
    Ειμαι τυπος. Ειμαι τυπος που μου αρεσει η ευθυτητα στους ανθρωπους σε ολους τους τομεις...
    οταν λοιπον εχω απεναντι μου μια γυναικα που σκεφτεται κατα αυτον τον τροπο η/και δεν κανει κινηση* ΠΡΟΣ
    τον αλλον και το μονο που λεει η σκεφτεται και κοροιδευει τον εαυτο της με φτηνες δικαιολογιες τυπου

    Αν ο αλλος , κοτζαμ αντρας , δεν ειναι αξιος να το παρει λιγο πανω του το θεμα...αστο καλυτερα!
    κι αμαν πια! ολα ετοιμα τα θελετε!!! τοοοσα εχουμε αναλαβει εμεις! ουτε τα βασικα πια δε μπορειτε...

    επαναλαμαβανω οτι οποιος σε θελει σε ψαχνει και σε βρισκει (οχι οποια Razz ) και οτι για να ηρεμησει λιγακι ο αντρικος πληθυσμος που ειδα οτι αναστατωθηκε εχω να πω οτι υπαρχουν πολλες που χωρις προβλημα παιρνουν την πρωτοβουλια και σ'αυτό το ζητημα. εγω διαφωνω με αυτη την τακτικη , καλως ή κακως το θεωρω καπως <<αναξιοπρεπες>> -μεσα σε πολλα εισαγωγικα , δε μπορω να βρω ακριβως τον ορο που σκεφτομαι- και οτι αν καποιος μ'αρεσει τοσο πολυ που με βαλει σε διαδικασια να τον προσεγγισω εγω λιγο μετα ξενερωνω πολυ με την ολη φαση :/

    Τα εν λογο γραφομενα ειναι απο μια συζητηση που ειχα σε ενα φορουμ με μια 19χρονη φοιτητρια.. δυστυχως τα ποστ εχουν "μυστηριωδως" διαγραφει αλλα οι απαντησεις της σε αυτα που ελεγα εγω ... ειναι στο μαιλ μου...

    Φυσικα υπαρχουν και αλλα τα οποια προς το τελος θα βαλω προς σχολιασμο εαν θελετε.. μονο κ μονο για να καταλαβαιτε την νοοτροπια μερικων γυναικων... και ειναι το νουμερο 1 που με τρελενει!!!

    Ελεγα σε περιληψη πως καποια η καποιος (δν βγαζω τους αντρες απ'εξω απλα οι γυναικες κρατανε τα πρωτεια σε αυτο) που δεν κανει ΚΑΝ τον κοπο να κανει καποια κινηση ενω παραλληλα δηλωνει πως γουσταρει καποιον/καποια ειναι το λιγοτερο υποκριτρια... και πως ο λογος που ΔΕΝ γινεται κινηση πραμγατικα ειναι ειτε ο φοβος της απορριψης , η ο φοβος του να ανοιχτει καποια/καποιος , η το οτι απλα δεν ξερει να μιλησει η τι να πει λογο του οτι ειναι αρχαριος/αρχαρια σε αυτο... και γενικα κομπλαρισμενος/νη

    Και οχι σαφως επειδη ειναι "τροπος ζωης" η αντιληψης οπως οι προηγουμενες... η αυτες που ακολουθουν

    καλα χαλαρωσε...21αι. λιγες περιμενουν τον πριγκιπα!
    καταρχας το συμπερασμα του οτι η τυπισσα θα χει μπλαζε υφακι μονοι σας το βγαλατε και δε ξερω απο που . δεν ειπα εγω πουθενα νομιζω οτι θα ρθει ο αλλος να μου την πεσει και θα τον κοιτω αφ'υψηλου ουτε αφησα ΝΟΜΙΖΩ παλι να εννοηθει τιποτα τετοιο. αξια προσοχης πιστεψε με , μπορει να γινει μια γιναικα , με αλλους τροπους και χωρις να σου ρθει και να στο φερει γυρω γυρω ή να στο πει ευθεως καταμουτρα...
    κατα με , μαλιστα ,αυτα περι φοβιων και ανασφαλειων απευθυνονται στις γυναικουλες της απεναντι οχθης , αυτες δλδ που δεν <<κολωνουν>> και να στην πεσουν..για μενα αυτες εχουν τα προβληματα που ανεφερες.
    εν κατακλειδι , ο καθεις στο τελος παιρνει αυτο που του αξιζει , αν και για μερικους ισχυει αυτον-η που του καθεται , να το πω πολυ απλα!
    εγω δε θα συνυπαρξω ποτε με εναν που δε ξεβολευεται απο τη θεσουλα του και οι τυποι της δικιας σου συνομοταξιας με αλλες τυπισσες που εχουν την μαγκια και την ειλικινεια και το θαρρος και το σθενος στην ψυχη και στην καρδια για να διεκδικησουν αυτο που ποθουν.🤢
    that's all folks! Wink

    παρακατω ειναι καποια λεγομενα μου που η εν λογο κοπελα εκανε παραθεση και τα βαζω και εγω για να δειτε!
    Σποιλερ: Τα δικα μου λογια
    Quote: Η απαντηση της

    Σπόιλερ:
    ολα αυτα θα γινουν αφου εχει προηγηθει μια στοιχειωδης πρωτη κινηση απο την αλλη πλευρα! δε μπορω στο κουτουρου επειδη με <<τραβηξε>> να παω και να αφησω τη γλωσσα του σωματος ελευθερη!!!

    Επισης αυτο που λες
    "κατα με , μαλιστα ,αυτα περι φοβιων και ανασφαλειων απευθυνονται στις γυναικουλες της απεναντι οχθης , αυτες δλδ που δεν <<κολωνουν>> και να στην πεσουν..για μενα αυτες εχουν τα προβληματα που ανεφερες."

    Σπόιλερ:
    και με αυτο διαφωνω οσο δεν παιε! πιο πολυ με αυτο απο οοοοσα εχεις πει καιι γενικα εχει ειπωθει!αλλα ετσι και αλλιως εχω πει την γνωμη μου στο προηγουμενο ποστ που εμενα με καλυπτει οποτε.....

    Σπόιλερ:
    ναι , ειχα κανει μια διευκρινηση που μαλλον σου ξεφυγε..μεσα σε μια σχεση! μεσα σε μια σχεση , που θα εχει καποια διαρκεια , που θα θεωρω οτι αξιζει τον κοπο , που θα θεωρω οτι με καλυπτει , που θα εχω δεθει με τον αλλον , εννοειται πως και υποχωρησεις θα κανω , και συμβιβασμους και προσπαθειες και θα ξεκινησω συζητηση θιγοντας ενα προβλημα προκειμενου να λυθει. ολα αυτα ομως στο πλαισιο της σχεσης. καμμια σχεση δλδ με αυτο που συζηαμε..αρα δε φασκω και αντιφασκω!



    Και επειδη θυμαμαι τι ειχα πει... ειναι αυτο

    ""Οχι δν μου ξεφυγε...!! Ομως για να υπαρξει η οποιαδηποτε σχεση, φιλικη η ερωτικη θα πρεπει να υπαρχει και ΚΙΝΗΣΗ... εκτος κ αν θεωρεις ΕΣΥ σαν ****** πως σχεση ειναι μονο οταν ΕΝΑΣ απο τους δυο θα κανει κινηση για αυτη την σχεση κ οχι και οι δυο... ε τοτε δν λεγετε σχεση... λεγετε μια ********* και μιση για εμενα... η σχεση αποτελειτε απο δυο ατομα... οχι απο ενα και ετσι πρεπει να ειναι απο ΤΗΝ ΑΡΧΗ για να υπαρχει ενα μελλον ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ....

    Φασκεις και αντιφασκεις και φαινεται στα λεγομενα σου... απλα εσυ δν θες να το δεις!!""


    Και ερχομαι εγω και λεω...
    ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ 19 ΣΧΕΔΟΝ 20 ΕΤΩΝ ΚΟΠΕΛΑΣ? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ;

    Δηλαδη και υποβιβαζει τον εαυτο της χωρις καν να το καταλαβαινει...
    *(ειμαι γυναικα , ο αντρας κανει την κινηση)* = Νοοτροπια εποχης 1970

    Επι της ουσιας ειναι υποκριτικη η σταση αυτη γιατι ΚΑΙ καποια γυναικα θα του
    αρεσει καποιος ΑΛΛΑ εχει και την απαιτηση κι ολας.. ο αλλος να κανει κινηση
    ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ γιατι η ιδια δεν ειναι της αντιληψης .... Λες και ουσια εχει
    ποιος θα κανει την κινηση οχι αν υπαρχει η θεληση εξ'αρχης η/και να μαθει ο
    ενας τον αλλον...

    Και σαν να μην φτανουν ολα αυτα... ΚΑΠΟΙΕΣ επειδη της θιγεις και δεν τους
    αρεσει αυτο που ακουνε (μιας και ειναι η αληθεια) δηλαδη πως οταν καποιος
    ΔΕΝ θελει να ανοιχτει, ΔΕΝ θελει να κυνηγησει κατι η καποιον, ΔΕΝ θελει να κανει
    ΚΑΤΙ για να δειξει στον αλλον πως "ΡΕ ΦΙΛΕ ΞΥΠΝΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ" ειναι καθαρα ειτε
    φοβος για απορριψη, ειτε ΦΟΥΛ εγωισμος και η μυτη στο θεο, και ΣΑΦΩΣ υποκρισια

    Φυσικα εαν καποια η καποιος κομπλαρει τοσο πολυ που δεν κανει κινηση ε οκ αυτο ειναι
    φυσικο... αλλα και σε ενα οριο... !!!

    Ουφ.. αυτα....

    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ συγνωμη για την εκταση του ποστ!

    Δημοσίευση: 165 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:35

    Chaotic_Johnny

    Chaotic_Johnny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    kinder811 έγραψε:Το ψέμα πχ..
    Ελα... ψεματα λενε ολοι!!! δν εχει να κανει αντρας η γυναικα!! Σιγα...

    Mix4lis έγραψε:Το χρημα πχ Razz
    Ασε .. αυτο το εχουν και οι αντρες :Ρ

    Δημοσίευση: 166 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:38

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    η γκρίνια και ιδικά στο κρεβάτι χα χα κρεβατομουρμουρα Embarassed

    Δημοσίευση: 167 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 19:44

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παλιοτερα οταν γνωριζομασταν μεσω παρεα μας οποιος ενδιαφεροταν ζητουσε το αριθμο του κινητου για να κανονιζαν για καφε τωρα τελειως διαφορετικα μολις γνωρισεις καποιον/α αμεσως ρωταει εχεις φβ να σε κανω add να κανονισουμε για καφε.Τωρα πεσμου δεν ξενερωνεις με ολο αυτο.Αν θελεις καποιον να βρεις και τον ψαχνεις αμεσως μεσα απο το φβ να δεις αν εχει σχεση, τι φωτογραφιες εχει βαλει και οχι να ρωτησεις καποιον/α γνωστο σου που σας εφερε σε επαφη.

    Τωρα πλεον δεν υπαρχει φλερτ οπως παλιοτερα αμεσως στα "βαθια" μπαινουν ολοι ενα πραγμα σας ενδιαφερει περισσοτερο εσας τους ανδρες και τελος μετα.Ενα μεγαλο μειονεκτημα ειναι ο εγωισμος κοιτανε ποιος απο τους 2 εχουν τον περισσοτερο για να πουν οτι ο ενας απο τους 2 πρεπει να κανουν πισω και με την πρωτη ευκαιρια "χαλανε" τις σχεσεις τους.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 168 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:01

    Chaotic_Johnny

    Chaotic_Johnny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:Παλιοτερα οταν γνωριζομασταν μεσω παρεα μας οποιος ενδιαφεροταν ζητουσε το αριθμο του κινητου για να κανονιζαν για καφε τωρα τελειως διαφορετικα μολις γνωρισεις καποιον/α αμεσως ρωταει εχεις φβ να σε κανω add να κανονισουμε για καφε.Τωρα πεσμου δεν ξενερωνεις με ολο αυτο.Αν θελεις καποιον να βρεις και τον ψαχνεις αμεσως μεσα απο το φβ να δεις αν εχει σχεση, τι φωτογραφιες εχει βαλει και οχι να ρωτησεις καποιον/α γνωστο σου που σας εφερε σε επαφη.

    Τωρα πλεον δεν υπαρχει φλερτ οπως παλιοτερα αμεσως στα "βαθια" μπαινουν ολοι ενα πραγμα σας ενδιαφερει περισσοτερο εσας τους ανδρες και τελος μετα.Ενα μεγαλο μειονεκτημα ειναι ο εγωισμος κοιτανε ποιος απο τους 2 εχουν τον περισσοτερο για να πουν οτι ο ενας απο τους 2 πρεπει να κανουν πισω και με την πρωτη ευκαιρια "χαλανε" τις σχεσεις τους.


    Αλλο μεγαλη κομματι συζητησης που θα αναλυσω ΜΕΤΑ τον καφε που θα βγω με την κολλητη μου, προς το andios amigos!

    Δημοσίευση: 169 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:03

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θα πας για καφεδακι?Καλα να περασεις Γιαννη Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 170 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:08

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:Γιατι εσεις οι ανδρες δεν λετε ψεματα και δεν απασχολει το χρημα?
    Όχι σαν εσάς!Πολύ λιγότερα κ όχι τόσο σοβαρά!

    Δημοσίευση: 171 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:09

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εξαρταται και η ηλικια στις γυναικες.Αλλο να πεις ψεματα οταν εισαι μικρος και αλλο που μεγαλωνεις και καταλαβαινεις οτι αυτο δεν ειναι σωστο.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 172 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:19

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:Εξαρταται και η ηλικια στις γυναικες.Αλλο να πεις ψεματα οταν εισαι μικρος και αλλο που μεγαλωνεις και καταλαβαινεις οτι αυτο δεν ειναι σωστο.
    Τα δικά μου μάτια άλλα έχουνε δει!Και είναι πολλά αυτά που έχω δει!Δεν χωράει αμφιβολία ότι είστε υπέροχα πλάσματα αλλά...

    Δημοσίευση: 173 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:20

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν ειμαστε ολες ομως για καποιο ελπιζω μικρο ποσοστο γυναικων που τα κανουν αυτα τις πληρωνουμε ολες εμεις Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 364988687Το ιδιο ισχυει και για τους ανδρες φυσικα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 174 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:23

    kinder811

    kinder811
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όλες δεν είστε!Αλλά το ποσοστό δεν είναι μικρό!

    Δημοσίευση: 175 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 10 Απρ - 20:30

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτο εξαρταται και απο το χαρακτηρα της γυναικας δεν γινεται ολες να εχουν το ιδιο μειονεκτημα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης