thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +18
    mastersakis
    constantinos
    kinder811
    Mix4lis
    jdm
    Chaotic_Johnny
    Cyclops
    LunaWoD
    *Teoxxx*
    takis2011
    Mikяh Neяaidoulitsaя1
    zeus
    margarita
    o giannis o omorfos...()
    sylvester73-alekoshacker
    Θάλεια
    Paulos
    Christina
    22 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Τι σας εκνευριζει στις γυναικες?

    Σύνολο Ψήφων : 19

    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]  

    Δημοσίευση: 1 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 15:23

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Τι σας εκνευριζει στις γυναικες?


    Δημοσίευση: 26 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:06

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν ειμαστε εμεις χαζοι αλλα εσεις που προσπαθειτε να το παιξετε εξυπνοι με αυτα που κανετε :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:07

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εμενα παντως ο αδερφος μου ειναι τρελα γκρινιαρης...ασ που τα ψεματα στις γκομενες το εχει ψωμοτυρι !!

    Δημοσίευση: 28 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:09

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μιαλο κουκουτσι έχετεεε Razz

    Ρε παυλο πες κάτι δεν ξέρω εάν θα τα βγάλω πέρα μόνος μου είναι 2 θέλω κάλυψη Razz Razz

    Δημοσίευση: 29 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:12

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λυπαμαι που στο λεω..αλλα δ πρεπει ν εισαι ετσι με τις γυναικες..δε λεω εχουμε κ εμεις τα κολληματα μας..αλλα δεν ειμαστε ολες ετσι..πρεπει ν γνωρισεις μια νορμαλ κοπελα οχι μια καλαμοκαβαλημενη

    Δημοσίευση: 30 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:12

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ελα το θεμα κλειδωνει δεν ακουμε κατι αλλο με δυο λογια ειμαστε καλυτερες οι γυναικες απο εσας τους ανδρες τελος..χαχα Razz

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 31 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:13

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι καλα

    Δημοσίευση: 32 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:14

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αντρές μηλίστεεεεεεεεεεεε Razz

    Εγώ θα μιλάω μόνο Razz

    Δημοσίευση: 33 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:14

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχαχ...οχι μη το κλειδωσεις..αστον να εκφραστει...κ οταν μεγαλωσει λιγο ακομη θα καταλαβει

    Δημοσίευση: 34 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:15

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχααχχααχχααχ
    Σας έχω μάθει Razz :D

    Δημοσίευση: 35 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:18

    o giannis o omorfos...()

    o giannis o omorfos...()
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τόση ώρα σαν επισκέπτης και λόγο δουλείας δεν μπορούσα να μπω να απαντήσω ήρθε η ώρα να πω και γω την γνώμη μου μη τα βάζεται με τους άνδρες κορίτσια χωρίς εμάς δεν μπορείτε.Για πείτε μου όταν έρχεται το βράδυ που φοβάστε όλες σας να είστε μόνες στα σπίτια ε;Δεν μπορείτε να δείτε μια ταινία μόνοι σας θρίλερ και φοβάστε με λίγο αίμα που θα δείτε.

    Τα άλλα τα είπε ο φίλος πιο πάνω.

    Δημοσίευση: 36 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:18

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι ναι κ εγω τα ιδια ελεγα στα 15...μου εφταιγαν για ολα τ αγορια..τωρα απλα τους αγαπω με τα ελαττωματα τους

    Δημοσίευση: 37 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:20

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χααχαχαχαχ
    Πφφφφφφφφ
    Τελικα δεν αλλάζετε :D

    Δημοσίευση: 38 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:22

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αλεκο ο Γιαννης ο ομορφος ειναι φιλος σου?μπηκε βλεπω ξαφνικα να σε υποστηριξει

    Αστα αυτα Γιαννη δεν ισχυει για ολες. :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 39 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:23

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Γιαννη ομορφε αστα αυτα!!

    Δημοσίευση: 40 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:24

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εμεις δεν φοβομαστε τωρα αν οι γυναικες που κανεις παρεα καθονται και φοβουνται με αυτα τοτε κανεις παρεα με λαθος γυναικες :D

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 41 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:26

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    alekoshacker έγραψε:χαχαχααχχααχχααχ
    Σας έχω μάθει Razz :D


    αλεκο γτ τα λες αυτα για εμας? θελεις να γνωριστουμε λιγο παραπανω..δε μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα?

    Δημοσίευση: 42 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:27

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    χααχχαχαχα
    Λόγια λόγια λόγια και λόγια Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 1361488968 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 1361488968 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 1361488968

    Απλός το παιδί είναι μαζί μου και καταλαβαίνει και μόνο αυτός μιλάει :D

    Παυλοοοοο κοσταντίνεεεεεε nikeeeeeeee μανοοοοοοοο κ.τ.λ. ελάτε για υποστήριξη :D :D

    Δημοσίευση: 43 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:28

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    margarita χαχααχχαχαχαχαχ
    Το όνομα σου μου θυμίζει τον πρώτο ερωτά μου στο δημοτικό αχ Razz Razz χαχααχαχχααχαχ

    Δεν έχω κάποιο πρόβλημα απλός λέω την αλήθεια :D

    Δημοσίευση: 44 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:28

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    alekoshacker έγραψε:χααχχαχαχα
    Λόγια λόγια λόγια και λόγια Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 1361488968 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 1361488968 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 1361488968

    Απλός το παιδί είναι μαζί μου και καταλαβαίνει και μόνο αυτός μιλάει :D

    Παυλοοοοο κοσταντίνεεεεεε nikeeeeeeee μανοοοοοοοο κ.τ.λ. ελάτε για υποστήριξη :D :D


    αλεκο να σε υποστηριξω εγω?

    Δημοσίευση: 45 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:28

    zeus

    zeus
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μην μασας αλεκο... ηρθαν ενισχυσεις!!! Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 394609486

    Δημοσίευση: 46 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:30

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τι εγινε εδω πολλοι ανδρες μαζευτηκαν.Μαργαριτα μπες και εσυ στην παρεα των γυναικων..

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 47 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:31

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τι ειπες μολίς τώρα ; Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 351549032 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 351549032

    Έχουν οι άντρες κόλλημα με το κινητό τους; Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 351549032 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 351549032 Shocked Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 351549032 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 351549032
    Σίγουρα είναι το αντίθετο :D :D

    Δημοσίευση: 48 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:31

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι αλλα εγω δε υποστηριξω τις γυναικες..γτ θελω να βρω αγορι... :loves:

    Δημοσίευση: 49 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:32

    Mikяh Neяaidoulitsaя1

    Mikяh Neяaidoulitsaя1
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Είμαστε όλες ΘΕΕΣ.

    Δημοσίευση: 50 Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? - Σελίδα 2 Empty Απ: Τι σας εκνευριζει στις γυναικες? Τετ 21 Μαρ - 16:33

    sylvester73-alekoshacker

    sylvester73-alekoshacker
    Banned

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ψωνια ειστεεεεεεεεεεεεεεεεεε


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης