thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Empty Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Σαβ 12 Μάης - 19:27

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έχω φτιαξει εναν λογαριασμό χρηστη στον υπολογιστη μου με κωδικό πρόσβασης με αποτέλεσμα να υπάρχει πρόβλημα στην εγκατάσταση των προγραμμάτων.

    Όταν μπαίνω ασφαλεί λειτουρηία μου βγάζει τον administrator και τον admin ππου έχω φτιάξει όταν όμως κάνω κανονικά είσοδο μόνο ο admin μπαίνει που δεν είναι ο κεντρικός λογαριασμός.
    Αν και τον έχω ρυθμίση σαν διαχειριστή εμποδίζει να κάνω εγκατάσταση κάποιο πρόγραμμα.

    έχω windows xp και το πρόβλημα δημιουργήθηκε τελευταία γιατί παλιότερα κανονικά έκανα εγκατάσταση προγράμμματα.

    Το μήνυμα που βγάζει είναι ότι δεν είμαστε ο κεντρικός διαχειριστής για να μπορέσει να εκτελέση το πρόγραμμα.

    Ευχαριστώ!

    Δημοσίευση: 2 Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Empty Απ: Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Σαβ 12 Μάης - 20:08

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκιμασε να δεις με δεξι κλικ πανω στο προγραμμα και να πατησεις την επιλογη εκτελεση ως διαχειριστης...

    Δημοσίευση: 3 Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Empty Απ: Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Σαβ 12 Μάης - 20:14

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Δοκιμασε να δεις με δεξι κλικ πανω στο προγραμμα και να πατησεις την επιλογη εκτελεση ως διαχειριστης...
    εχει στο winXP Τετιο?

    http://www.oe-games.com

    Δημοσίευση: 4 Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Empty Απ: Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Σαβ 12 Μάης - 20:27

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Με αναγκασες να ανοιξω το παλιο μου pc...

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 5 Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Empty Απ: Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Κυρ 13 Μάης - 12:13

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    o administrator είναι hidden sta xp για να συνδεθεις στον administrator ο ποιο ευκολος τροπος ειναι στο login 2 φορες
    ctrl+alt+del και γραψε administrator και κωδικο αν εχει

    ο admin εχει σιγουρα δικαιωματα διαχειρηστη?

    Δημοσίευση: 6 Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Empty Απ: Προβλημα με αρχικό χρήστη υπολογιστή Τετ 16 Μάης - 11:45

    jam

    jam
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    σαν admin μου βγάζει ότι έχει πρόβαση σαν διαχειριστής αλλά δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση ένα πρόγραμμα ενώ δείχνει ότι έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία μόλις πατάω δεξίκ κλίκ δεν εμφανίζεται το άνοιγμα φακέλου το δείχνει αόρατο και δεν υπάρχουν ούτε στις λήψης.Δοκίμασα να περάσω από usb ένα πρόγραμμα και έβγαλε μήνυμα ότι δεν είμαι διαχειριστής για να μπορέσω να περάσω κάποιο πρόγραμμα.Στο πίνακα ελέγχου το βγάζει σαν διαχειριστής ο admin που έχω φτιάξει.

    Σας ευχαριστώ όλους που απαντήσατε.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης