thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 15:56

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα πριν κάτι μέρες σταμάτησε να μου δουλεύει το δεξί κλικ στην επιφάνεια εργασίας και στα έγγραφα γενικά και μου δουλεύει μονο αν μπω σε κάποια ιστοσελίδα p.x google και σε κανένα game και μετά πουθενά αλλου ξέρει κανεις τι μπορεί να φταίει που μου το κάνει αυτό? μήπως το είχε και κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα...


    Δημοσίευση: 26 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:16

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ποσο καιρο εχεις να κανεις καθαρισμο?

    αν μεσα σε λιγα λεπτα σου εβγαλε 32 σκεψου τι θα σου βγαλει μολις τελειωσει.Να ξερεις θα αργησει λιγακι μπορει να σου παρει πανω απο 1 ωρα αν εχεις πολλα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:17

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν εκανε το γρηγορο και ειχε καθαριση την cache απο τους broswer δεν θα αργισει και πολυ...

    Δημοσίευση: 28 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:18

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εμενα μου κανει πανω απο 1 ωρα οταν το κανω καθαρισμο τον υπολογιστη με αυτο το προγραμμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 29 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:20

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καθαρισε με το ccleanner πρωτα kai τρεξτο στο γρηγορο και θα δεις θα κανει πολυ λιγοτερο...

    Δημοσίευση: 30 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:20

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κάνω συχνά αλλα με Ccleaner και το antivirus σε 15 λεπτα 32 έχει τωρα

    Δημοσίευση: 31 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:22

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    *killer επειδη βλεπω μπαινεις μια στο τοσο στο φορουμ για καμια βοηθεια μονο δεν βαζεις και ενα αβαταρ να εχεις να ομορφηνει λιγακι και το προφιλ σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 32 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:23

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τωρα σου κοιταει τους γνωστους φακελους .. οταν θα δεις να ανεβενει πολυ γρηγορα... τοτε κοιταει την registry τοτε θα σου βρει και αλλα...! standar αφου λογικα αυτα που σου βρηκε μαλλον ειναι αρχεια.. η καποια πολυ γνωστα κλειδια..

    Δημοσίευση: 33 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:24

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν προλαβαίνω βρε δεν είναι οτι μόνο όταν το θυμάμαι μπαίνω Rolling Eyes

    Δημοσίευση: 34 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:26

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τωρα παει λιγακι αργα

    Δημοσίευση: 35 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:28

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    btw ο τροπος για να τους αφερεσεις μολις τελειωση ειναι δεξια εμφανιση αποτελεσματον μετα αριστερα αφαιρεση επιλεγμενων θα σου ανοιξη ενα νotepad και θα σου πει να κανει επανεκκινηση κανε..

    Δημοσίευση: 36 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:29

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    KillerDeath έγραψε:Δεν προλαβαίνω βρε δεν είναι οτι μόνο όταν το θυμάμαι μπαίνω Rolling Eyes

    ναι οκ οποτε εχεις χρονο βαλε ομως κανενα avatar στο προφιλ σου πιο ωραιο θα ειναι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 37 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:30

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    βαλε της 25 καρτες που εχεις ανοιχτες ston firefox Razz

    Δημοσίευση: 38 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:31

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εβαλα μια παλια που ειχα στο pc

    Δημοσίευση: 39 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:32

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τστσστστ περιμενα κατι ποιο πικαντικο...

    Δημοσίευση: 40 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:33

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θα φέρω την επόμενη φορά Razz

    Δημοσίευση: 41 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 18:37

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλη ειναι και αυτη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]απο τη κλασσικη που εχουν τα μελη που δεν γνωριζουν να βαλουν καποιο avatar.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 42 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 19:27

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κατι παιζει με τα windows τοτε μμμ δωσε μου μισο λεπτο να δουμε τι αλλες λυσεις μπορουμε να βρουμε..

    Δημοσίευση: 43 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 19:30

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Στο κανει μονο στην επιφανεια εργασιας?Αυτο με το που ανοιγει το pc το κανει?

    Δημοσίευση: 44 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 20:41

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Κατι παιζει με τα windows τοτε μμμ δωσε μου μισο λεπτο να δουμε τι αλλες λυσεις μπορουμε να βρουμε..

    σε ποιον μιλας ? βλεπεις κατι που δεν βλεπουμε?:D απαντησε τη εγινε μετα απο το scan ?

    ειναι 3 σελιδες το θεμα... μηπως ειδες την πρωτη μονο? μμ το παθενω συνεχεια..

    Δημοσίευση: 45 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 20:43

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    το εφτιαξε οκ μετα το scan που εκανε διορθωθηκε?Δεν ειδα καμια απαντηση μονο οτι κανει σκαν μετα δεν απαντησε να μας πει αν ειναι οκ το θεμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 46 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 20:45

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι θα του εκανε μπουμ του το ειπα.. αν δεν ακουσουμε κατι στης ειδησης αρα ζει...

    ο παυλος μαλλον διαβασε το τελος της πρωτης σελιδας... το παθενω συχνα..

    Δημοσίευση: 47 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 20:46

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λογικο να μην ειχε χρονο να διαβασει ολα τα ποστ τα δικα μας και εγω οταν δεν προλαβαινω και προσπαθω καπως να βοηθησω διαβασω μονο το προβλημα του θεματος.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 48 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 20:47

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ααα μαλιστα στον κοσμο σου που λεμε...(για εμενα παει αυτο)

    Δημοσίευση: 49 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 23:35

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:ναι θα του εκανε μπουμ του το ειπα.. αν δεν ακουσουμε κατι στης ειδησης αρα ζει...

    ο παυλος μαλλον διαβασε το τελος της πρωτης σελιδας... το παθενω συχνα..
    χααχαχα τι λες βρε :D παιδιά το πρόβλημα λύθηκε σας ευχαριστώ όλους.

    Δημοσίευση: 50 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 23:37

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    stroymfita έγραψε:το εφτιαξε οκ μετα το scan που εκανε διορθωθηκε?Δεν ειδα καμια απαντηση μονο οτι κανει σκαν μετα δεν απαντησε να μας πει αν ειναι οκ το θεμα.
    Συγνώμη άλλα είδα πως άργησε πολύ και έπεσα για ύπνο 2 ώρες και 10 λεπτά έκανε νομίζω με 60 σύνολο


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης