thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 3 Empty Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 15:56

    KillerDeath

    KillerDeath
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα πριν κάτι μέρες σταμάτησε να μου δουλεύει το δεξί κλικ στην επιφάνεια εργασίας και στα έγγραφα γενικά και μου δουλεύει μονο αν μπω σε κάποια ιστοσελίδα p.x google και σε κανένα game και μετά πουθενά αλλου ξέρει κανεις τι μπορεί να φταίει που μου το κάνει αυτό? μήπως το είχε και κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα...


    Δημοσίευση: 51 Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Πρόβλημα με το ποντίκι στο pc μου Κυρ 22 Ιουλ - 23:52

    ????????

    Anonymous
    Επισκέπτης

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κλειδωνει.


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης