thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 21:37

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    με λιγα λογια ειναι ετοιμο το φορουμ απλα με δυσκολευει λιγο να του βαλω security

    Δημοσίευση: 2 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 21:38

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν ξερω τον πινακα του μονο καποια χαρακτηριστικα του περι τη σηκωνει..

    Δημοσίευση: 3 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 21:39

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κωστα οταν το εχεις ετοιμο στειλε ενα πμ.

    Δεν εχεις καλη ασφαλεια εννοεις στη σελιδα απο θεμα χακ αναφερεσαι?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 22:32

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι για hack μιλαω προς το παρον εχω κλεισει κατι τρυπες του φορουμ
    τωρα ομως φοβαμαι μην μου ριξουν κανενα shell η μου κλεψουν απο το config
    τα στοιχεια του φορουμ...

    Δημοσίευση: 5 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 22:34

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν στο σερβερ που εισαι χακαρονται ευκολα οι σελιδες οτι και να κανεις θα βρισκουν τροπο αλλα δεν εχεις κατι για να φοβασαι αν η σελιδα σου δεν ειναι γνωστη και δεν εχει κατι που ο αλλος θα μπει για να κανει τον κοπο να σου χακαρει τη σελιδα ποιος ο λογος να φοβασαι.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 6 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 22:53

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σωστά Wink
    απλός υπάρχουν άτομα και το κάνουν επίτιδες Wink

    Δημοσίευση: 7 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 22:54

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν κανεις παρεα με ατομα που ασχολουνται με χακ η εχουν γνωστους τοτε και απλη σελιδα να εχεις θα στη χαλασουν απο ανταγωνισμο και μονο. Wink

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 8 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Πεμ 26 Ιουλ - 23:16

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μμμ θα διαφωνησω με τη Στρουμφιτα απλα Κωστα αν μπαιινεις σε σελιδες και συναναστρεφεσαι με ατομα που και καλα σου λενε η δειχνουν οτι γνωριζουν απο hack σε εχουν πιασει κοροιδο διοτι ειναι εντελως ασχετοι με το θεμα ειμαι πολυ σιγουρος για αυτο...Διαβασε και αυτο τωρα αν σε ενδιαφερει διοτι καποια ατομα ειδη εχουν κανει την κινηση...

    [Ανακοίνωση]Για άτομα που έχουν μικρές σελίδες

    Δημοσίευση: 9 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 10:09

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ναι το εχω διαβασει φιλε - προς το παρον οχι - και κανεις δεν με εχει ποιασει κοροιδο οτι και καλα ξερουν απο χακ οχι οκ Wink - ο hosting που ειμαι μου εχει πει οτι μην φοβασαι για hack για ο server εχει καλο security τωρα ας κανω μια προσπαθια και αν με χακαρουν με χακαραν Razz

    Δημοσίευση: 10 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 10:37

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Κώστας....4 Τι είναι η σελίδα σου ? Αν θες μπορώ να σε βοηθήσω να κλήσις μερικές τρύπες

    Δημοσίευση: 11 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 10:41

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οταν ενοεις τι ειναι η σελιδα σου?

    Δημοσίευση: 12 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 10:44

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πως είναι σχεδιασμένη και τι έκδοση είναι .. Forum είναι Ipb, mybb, ? joomla είναι ?

    Δημοσίευση: 13 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 10:50

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Mybb 1.6.8

    αν μπορεις πες μου πως να κλεισω μερικες τρυπες Wink

    Δημοσίευση: 14 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 11:02

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή

    Δημοσίευση: 15 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 11:04

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όλα τα έχω βάλει απο εκεί

    Δημοσίευση: 16 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 11:14

    Diamanths

    Diamanths
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τοτε εισαι ΟΚ. Αλλα Να ξερεις ολα ειναι Up και ολα Down... Αλαζε το pin του Admin συχνά .. και το mail σου kripse :respect:

    Δημοσίευση: 17 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 11:34

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μια χαρά τότε...

    Δημοσίευση: 18 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 12:30

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    επειδη μεσα σε 1 θεμα εγιναν 2 τα χωρισα για καλυτερα αν καποιος εχει το ιδιο προβλημα να παρει καμια ιδεα με το θεμα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 19 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 12:42

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπράβο stroymfita άστο έτσι γιατί μπορεί να χρειαστό κάτι :)

    Δημοσίευση: 20 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 12:44

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγινε Κωστα δεν το κλειδωνω το αφηνω ανοιχτω. Θέμα με το security της σελίδα μου 364988687

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 21 Θέμα με το security της σελίδα μου Empty Απ: Θέμα με το security της σελίδα μου Παρ 27 Ιουλ - 13:08

    Κώστας....4

    Κώστας....4
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ωραία :D


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης