thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +6
    constantinos
    rafaella
    Mix4lis
    Θάλεια
    Paulos
    Greek slayer983
    10 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Ένα ακόμα γεια από την Θεσσαλονίκη - Σελίδα 2 Empty Ένα ακόμα γεια από την Θεσσαλονίκη Τρι 28 Αυγ - 12:50

    Greek slayer983

    Greek slayer983
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Για σας παιδιά και από εμένα. Ονομάζομαι Δημήτρης είμαι ΠΑΟΚ έδωσα φέτος πανελλαδικές και γαργαλήθηκε ο Δίας. Φέτος πάντως μου ήρθα όλα τα ωραία και τα άσχημα μαζί (κάτι σαν χρωστούμενα ένα πράγμα). Μου αρέσει στον ελεύθερο χρόνο μου να ασχολούμαι με το interner (και δεν εννοώ το facebook) και να παίζω games. Τα games για μένα είναι το hobby-αγάπη μου (χωρίς να χάνουμε όμως την ζωή μας σε αυτά)και γενικά τον κυνηγάω τον χώρο. Η αλήθεια είναι ότι καιρό τώρα έψαχνα ένα forum για να βρω άτομα και να λέμε καμιά βλακεία μαζί τους και φαίνεται ότι το βρήκα... Δυστυχώς όμως δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο με αποτέλεσμα να μην μπαίνω μέσα για πολύ ώρα απλά για κανένα γεια και και καμιά κουβέντα στα γρήγορα...
    Χαίρομαι που σας βρήκα και ελπίζω να τα λέμε μέσα από το forum :D


    Δημοσίευση: 26 Ένα ακόμα γεια από την Θεσσαλονίκη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένα ακόμα γεια από την Θεσσαλονίκη Πεμ 30 Αυγ - 0:18

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 27 Ένα ακόμα γεια από την Θεσσαλονίκη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένα ακόμα γεια από την Θεσσαλονίκη Πεμ 30 Αυγ - 0:23

    Dark Fairy*

    Dark Fairy*
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλως ηρθες


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης