thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Greetings TheGreeksEnergy

    +9
    fastrider2006
    constantinos
    Christina
    ΚΚαράπας
    Mix4lis
    Paulos
    Θάλεια
    Μάριος
    #OpHunter
    13 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Greetings TheGreeksEnergy Empty Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:04

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    # Χαίρεται TheGreeksEnergy ,

    Καλησπέρα , καλώς ήρθα και όλα τα συναφή , κάνοντας μια βολτούλα έπεσα πάνω στο forum σας και είπα να πω μια καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum . Κάνοντας την εισαγωγή αυτή , έχω κάποια αναπάντητα ερωτήματα που εάν θέλουν οι υπεύθυνοι του ιστότοπου αυτού να μου δώσουν απάντηση . Έχουμε και λέμε :

    Σαν "σλόγκαν" έχετε το "Το Απόλυτο Ελληνικό Ιντερνετικό Φόρουμ Ver.2" , υπάρχει δηλαδή και άλλο ελληνικό internετικό όπως το λέτε forum με την ίδια θεματολογία ;

    Επιπλέον , γιατί έχετε ρίξει τόση δουλεία στο design θέλοντας να το κάνετε να "μοιάζει" με IP Board ενώ μπορείτε να έχετε ipb forum ;


    Φιλικά
    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 2 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:08

    Μάριος

    Μάριος
    News Editor

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλωσόρισες! Καλή διασκέδαση και καλή διαμονή!

    http://www.inforumgr.com/

    Δημοσίευση: 3 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:09

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλως ηρθες στην παρεα μας Hunter.
    Θα σου απαντησω αμεσως στις ερωτησεις σου.

    1.Το Απόλυτο Ελληνικό Ιντερνετικό Φόρουμ Ver.2
    το ver 2 ειναι η version2 δηλαδη εχουμε αλλαξει το φορουμ και εχουμε βαλει την version 2 δηλαδη αλλιως ηταν περσυ το φορουμ και αλλιως φετος.Το φορουμ λειτουργει περιπου 2 χρονια.

    2.Μας αρεσει να φτιαχνουμε δικα μας πραγματα και ετσι εχουμε φτιαξει πραγματα που ενω η σελιδα σου παρεχει αλλες version εμεις φτιαξαμε κατι που δεν εχουν την δυνατοτητα να εχουν αλλες σελιδες.

    Δεν ξερω αν θα εισαι στην παρεα μας η μπηκες για να ρωτησεις μονο αυτα που σ'ενδιαφερουν.Απο εμενα καλως ηρθες και ελπιζω να εισαι ενεργος στη παρεα μας.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:15

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Χαίρομαι
    που έλαβα τέτοια απάντηση από τον διαχειριστή του συστήματος, παρά
    την επιθετική μου συμπεριφορά. Αυτό μου έδειξε πως σας αρέσει αυτό που
    κάνετε και το υποστηρίξατε με συζήτηση. Δεν μπορώ να πω πως είχα και τους καλύτερους σκοπούς για το forum με το που μπήκα, αλλά τους αναθεώρησα μόλις έλαβα την απάντηση
    που δεν περίμενα. Συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας να έχετε ένα
    τέτοιο forum και μάλιστα σε Forummotion όπου γενικώς την χρησιμοποιούν κάποιοι για εκμάθηση και ύστερα αναπτύσσονται σε άλλες βάσεις όπως ανέφερα προηγουμένως ipb , smf , vBulletin etc .

    @Θάλεια

    Θα είμαι αρκετά ενεργός σε post ( ίσως και topics ) αλλά περισσότερο θα είμαι spectator στο forum .

    Με εκτίμηση ,

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 5 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:18

    Μάριος

    Μάριος
    News Editor

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Φίλε μου πολύ καλά θα κάνεις γιατί το φόρουμ είναι πολύ ωραίο και θα σου αρέσει! Τόσο η ομάδα του φόρουμ όσο και τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ είναι εξίσου ευγενικά! Ελπίζουμε να είσαι ένα ενεργό μέλος στην παρέα μας!

    h123

    http://www.inforumgr.com/

    Δημοσίευση: 6 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:21

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν μπορώ να πω πως είχα και τους καλύτερους σκοπούς για το forum με το που μπήκα

    τι θελεις να πεις με αυτο?δεν σε πολυ καταλαβα.Ειμαστε απο τα λιγα φορουμ που μας αρεσει αυτο που κανουμε να βοηθαμε δηλαδη ατομα σε οτι χρειαζονται χωρις κανενα κερδος.Απλα περναμε την ωρα μας με τα παιδια εδω και μοιραζομαστε τις ιδεες και τις γνωσεις μας.Οταν λες οτι εισαι θα είμαι spectator στο forum θα παρακολουθεις?Σου αρεσει να ασχολησε με τη τεχνολογια γενικα?Oτι εσυ θελεις.Εμεις απλα εδω οτι φτιαχνουμε το κανουμε εμεις δηλαδη δεν αντιγραφουμε τιποτα απο αλλες σελιδες ακομα και τα αρθρα ειναι δικα μας μεταφρασμενα απο εμας.Καλα να περασεις.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 7 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:25

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Το τι ήθελα δεν έχει σημασία καθώς είναι παρελθοντικός χρόνος δηλαδή ανούσιος κατά τις απόψεις-γνώσεις μου , θα ενημερώνομαι δηλαδή με το τι νέα ( τεχνολογικά πάντα) αναρτούνται εδώ για να είμαι από όλες τις έννοιες τις τεχνολογίας καλυμμένος . Εύχομαι μια ευχάριστη συνέχεια-διαμονή μου με εσάς .

    @Θάλεια

    Ναι ασχολούμαι πάρα πολύ με την τεχνολογία με τα + και τα - της .

    Φιλικά

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 8 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:27

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    @Hunter επεξεργαστηκα το προηγουμενο μου ποστ για να σου πω για να γνωριζεις και εσυ οτι εμεις εδω τα παντα τα φτιαχνουμε μονοι μας και δεν αντιγραφουμε τιποτα απο αλλες σελιδες ακομα και τα αρθρα εμεις τα μεταφραζουμε.Οποτε αν θελησεις να βαλεις καποιο θεμα καλυτερα να ειναι δικο σου και οχι απο αλλες σελιδες αντιγραφη.Τα παντα ολα ειναι δικα μας.Ετσι ενημερωνουμε απο την αρχη γιατι θεματα απο αλλες σελιδες γινονται διαγραφη.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 9 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:30

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    @Θάλεια

    Είναι ενάντια των αντιλήψεων μου να "κλέβω" άρθρα από άλλες ιστοσελίδες και να τις μεταβιβάζω σε άλλες με μερική ή ολική ίδια θεματολογία . Επίσης γνωρίζω πολύ καλά τους κανόνες σας και μου είναι απολύτως αποδεκτοί .

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 10 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:33

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το εγραψα ενημερωτικα οπως το γραφω σε οσα νεα μελη μπαινουν γιατι θελουν αρκετοι να βοηθησουν βαζοντας θεματα απο αλλες σελιδες κατι που δεν συνηθιζουμε να εχουμε εμεις γιατι μας αρεσει να τα φτιαχνουμε ολα εμεις και γενικα να διαφερουμε απο καποιες σελιδες που εχουν τα ιδια θεματα απο αλλες σελιδες.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 11 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:34

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Καλώς

    #

    Δημοσίευση: 12 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:35

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηρθες στην παρεα μας.Εγραψες οτι εισαι απο το εξωρικο θα ηθελες να μας γραψεις απο ποια χωρα εισαι? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 13 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:38

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Από παντού , μπαίνω με proxy για να επικρατή ένα anonymitie . Αυτήν την στιγμή για ένα μικρό διάστημα ζω στις Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής , αργότερα προβλέπετε για Καναδά άλλα είναι ακόμα αόριστο .

    #

    Δημοσίευση: 14 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:40

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστω για την απαντηση σου.Καλη συνεχεια στις συζητησεις μας και σε αλλα θεματα του φορουμ.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 15 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 0:13

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηρθες φιλε μου στην σελιδα μας...

    Δημοσίευση: 16 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 13:55

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηρθες φιλε!

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 17 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 14:38

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηρθες φιλε και καλη διαμονη.

    Μπορω να πω πως με εχεις εντυπωσιασει λιγο. Δεν ξερω, ο πλουσιος τροπος γραφης σου, το στυλ σου, δεν ξερω.

    Παντως καλως ηρθες. Μου κανεις για κατι με hacker;

    ΥΓ Οτι θες σε σχεση με το φορουμ εδω ειμαι. Wink

    Δημοσίευση: 18 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 14:40

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλως ηρθες

    Δημοσίευση: 19 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 16:49

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Πολλά μπορεί να είμαι :) .

    Σας ευχαριστώ όλους ...

    #

    Δημοσίευση: 20 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 16:53

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Επιθυμώ να έρθω σε επαφή με έναν από τους 2 διαχειριστές . PM δεν δέχεσθε οπότε εάν είναι σεβαστό να μιλήσω με τον υπέφθηνο διαχείρισεις .

    Φιλικά...
    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 21 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 16:54

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παρακαλω οτι θελεις φιλε μου εδω

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Δημοσίευση: 22 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 16:55

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Θαρώ πως με live chat είναι καλύτερα , με Mail είναι πολύ αόριστο για το εαν θα λάβω απάντηση ή οχι .

    #

    Δημοσίευση: 23 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 16:59

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Chat δεν εχουμε, απαντηση θα λαβεις αναλογα με το τι θελεις...Μου φαινεσαι σοβαρο ατομο...

    Δημοσίευση: 24 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:01

    Μάριος

    Μάριος
    News Editor

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπορείς να κάνεις και θέμα στον τομέα βοήθειας Hunter και εκεί θα λάβεις απάντηση στα σίγουρα! Αν το θες βέβαια!

    http://www.inforumgr.com/

    Δημοσίευση: 25 Greetings TheGreeksEnergy Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:02

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Chat σε msn σε skype σε κάτι τέτοιο , έστω και σε xat αρκεί να έχω κάποια επαφή με εσάς .

    #


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης