thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Greetings TheGreeksEnergy

    +9
    fastrider2006
    constantinos
    Christina
    ΚΚαράπας
    Mix4lis
    Paulos
    Θάλεια
    Μάριος
    #OpHunter
    13 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Greetings TheGreeksEnergy Πεμ 28 Μαρ - 17:04

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    # Χαίρεται TheGreeksEnergy ,

    Καλησπέρα , καλώς ήρθα και όλα τα συναφή , κάνοντας μια βολτούλα έπεσα πάνω στο forum σας και είπα να πω μια καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum . Κάνοντας την εισαγωγή αυτή , έχω κάποια αναπάντητα ερωτήματα που εάν θέλουν οι υπεύθυνοι του ιστότοπου αυτού να μου δώσουν απάντηση . Έχουμε και λέμε :

    Σαν "σλόγκαν" έχετε το "Το Απόλυτο Ελληνικό Ιντερνετικό Φόρουμ Ver.2" , υπάρχει δηλαδή και άλλο ελληνικό internετικό όπως το λέτε forum με την ίδια θεματολογία ;

    Επιπλέον , γιατί έχετε ρίξει τόση δουλεία στο design θέλοντας να το κάνετε να "μοιάζει" με IP Board ενώ μπορείτε να έχετε ipb forum ;


    Φιλικά
    @Hunter

    #


    Δημοσίευση: 26 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:04

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Mε εμας θα εχεις επαφη με το λινκ που σου εδωσα...

    Δημοσίευση: 27 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:06

    Μάριος

    Μάριος
    News Editor

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παύλο θέλει συζήτηση μαζί σας επειδή προφανώς το θέμα που θέλει να κάνει έχει πολλή κουβέντα..

    http://www.inforumgr.com/

    Δημοσίευση: 28 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:06

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Αν και δεν με βολεύει οκ , σύντομα θα λάβετε μήνυμα από εμένα .

    Χαιρετισμοί ,

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 29 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:07

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θελεις να σου δωσω μηπως το Skype να μου πεις τωρα γιατι δεν ξεω αν εχω χρονο για αλλη στιγμη...

    Δημοσίευση: 30 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:12

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Mε pm παρακαλώ , όποτε μπορέσεις μου λες και θα επικοινωνήσω άμεσα μαζί σου .

    Φιλικά...

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 31 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:18

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #OpHunter έγραψε:#

    Mε pm παρακαλώ , όποτε μπορέσεις μου λες και θα επικοινωνήσω άμεσα μαζί σου .

    Φιλικά...

    @Hunter

    #

    μμμ επειδη οταν ειναι κατι σοβαρο μαλλον μαρεσει να μιλαω και να ακουω τον αλλο θα ηθελα να τα πουμε με μικροφωνο κανονικα...

    Δημοσίευση: 32 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:22

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Δεν μιλαω με μικρόφωνο , δεν το έχω σαν αρχή και δεν έχω skype . Εφόσον δεν επιθυμείς , θα το σεβαστώ και θα στείλω mail , παρακαλώ να λάβετε γνώση του mail αυτού .

    Χαιρετισμοί ,

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 33 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:25

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δικαιωμα σου και καλα κανεις εγω γενικα δεν ασχολουμαι με Skype...Οπως θελεις καλη σου συνεχεια...

    Δημοσίευση: 34 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:26

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Και σε εσάς .

    #

    Δημοσίευση: 35 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 17:26

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν χρειαζεται να στειλεις εμαιλ. Υπαρχει και το Contact στο φορουμ και δεν ειναι καθολου αοριστο αν θα σου απαντησουν. Θα λαβεις το μηνυμα σου σχετικα αμεσως οταν το δουν οι Admins.
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 36 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 23:00

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μπορεις να στειλεις οποτε θελεις μεσα απο την επικοινωνια εδω που ειναι μεσω πμ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    αν εχεις χρονο να μιλησουμε σημερα.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 37 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 23:05

    constantinos

    constantinos
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    γεια σου καλως ηρθες σου ευχομαι να περσσεις ομορφα στο φορουμ .

    Δημοσίευση: 38 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 23:08

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Το ελπίζω φίλτατε Κωσταντίνε . Θάλεια σύντομα θα επικοινωνίσω , καλή συνέχεια .


    Χαιρετισμοί ,

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 39 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Παρ 29 Μαρ - 23:31

    ΚΚαράπας

    ΚΚαράπας
    Pc Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Hunter μου αρεσεις πολυ. Ο τροπος που γραφεις, η ευγενεια, οι εκφρασεις σου, η μυστικοτητα σου, η περιεργεια που δημιουργεις και ολα αυτο. Πολυ μεγαλο προσον. Συνεχισε ετσι .

    Δημοσίευση: 40 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 0:04

    fastrider2006

    fastrider2006
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλωσήρθες Hunter..!

    Πραγματικά θα συμφωνήσω με τον ΚΚαράπα. Είναι το μόνο θέμα καλωσορίσματος που διάβασα και τις 3 σελίδες.

    Καλή συνέχεια.

    Δημοσίευση: 41 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 0:27

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    την # γιατι την βαζεις???

    Δημοσίευση: 42 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 6:14

    Chaotic_Johnny

    Chaotic_Johnny
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλώς ήρθες κυνηγέ(!) καλή σου διαμονή στο φόρουμ...
    Φαίνεσαι άτομο με.... αρκετές γνώσεις...

    Ελπίζω (της ελάχιστες από αυτές) να θελήσεις να της μοιραστείς....
    Εαν όχι όμως και πάλι καλώς ήρθες και εύχομαι να κάτσεις όσο περισσότερο μπορέσεις!!...


    PS: #Op .. Hunter
    Αναρωτιέμαι ποιον κυνηγάς... η κυνηγούσες...

    Δημοσίευση: 43 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 8:55

    J0k3R^

    J0k3R^
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καταρχην καλως ορισες φιλε μου, να ξες εδω περναμε καλα, οπως σου ειπαν κ οι υπολοιποι για οποια βοηθεια χρειαστεις μπορεις να ανοιξεις καινουριο θεμα η να στειλεις μηνυμα στο /contact.

    • θα συμφωνησω με τη Χριστινα, τις # γιατι τις βαζεις?
    • "Hunter" ε? χμμ, αναρωτιεμαι το ιδιο Chaotic

    http://www.fmplatnet.forumgreek.com

    Δημοσίευση: 44 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 10:36

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δηλαδη αν βαλω εγω username "Killer" αυτοματως σημαινει οτι ειμαι δολοφονος ή οτι μπηκα εδω για να δολοφονησω καποιον; Την διεση # προφανως την βαζει για να ξεχωριζει με δικο του πρωτοποριακο τροπο ~αποψη μου~.

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 45 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 10:59

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αν σας εντυπωσιαζει μια τετοια γραφη μαλλον δεν εχετε διαβασει ποτε!

    Δημοσίευση: 46 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 11:02

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Christina έγραψε:αν σας εντυπωσιαζει μια τετοια γραφη μαλλον δεν εχετε διαβασει ποτε!
    psifous

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 47 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 11:44

    #OpHunter

    #OpHunter
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    #

    Υπάρχουν πολλά πράγματα που πρέπει να παραμείνουν ανώνυμα . Επιπλέον την δίεση (στην δικιά μου γλώσσα κάγγελο) την βάζω πάλι για άλλους σκοπούς όπως ανέφερα προηγουμένως . Όσο λίγα ξέρει κάνεις τόσο πιο καλύτερα για εκείνον .

    Φιλικά ,

    @Hunter

    #

    Δημοσίευση: 48 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 17:42

    Μάριος

    Μάριος
    News Editor

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δικαίωμά σου φίλε μου να κρατήσεις όποια πληροφορία επιθυμείς για τον εαυτό σου!

    http://www.inforumgr.com/

    Δημοσίευση: 49 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Σαβ 30 Μαρ - 21:17

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    φίλε καλός ήρθες! και κάλα να περάσεις.

    Δημοσίευση: 50 Greetings TheGreeksEnergy - Σελίδα 2 Empty Απ: Greetings TheGreeksEnergy Τρι 2 Απρ - 20:05

    Ιωάννα

    Ιωάννα
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης