thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Κολλάει το pc και .....

    +6
    atozak
    ΚΚαράπας
    Mix4lis
    Θάλεια
    aimilios
    clavier
    10 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]  

    Δημοσίευση: 1 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Κολλάει το pc και ..... Πεμ 23 Μάης - 10:55

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Εδώ και μιά εβδομάδα περίπου μου κολλάει το pc αρκετά συχνά.
    Στην επανεκκίνηση μου βγάζει πινακάκι που λέει πως το pc δεν έκλεισε κανονικά και τα Wintows θα ψάξουν για λύση.
    Στην αναφορά μου δίνει τα εξής αποτελέσματα.

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    η Αρχεία για την περιγραφή του προβλήματος:
    C:\Windows\Minidump\052313-39734-01.dmp
    C:\Users\Angelo\AppData\Local\Temp\WER-88562-0.sysdata.xml

    η Αρχεία για την περιγραφή του προβλήματος:
    C:\Windows\Minidump\052313-40671-01.dmp
    C:\Users\Angelo\AppData\Local\Temp\WER-74296-0.sysdata.xml

    Προσωπικά εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα απο αυτό το μύνημα.
    Σημείωση: Πρίν δέκα μέρες αγόρασα ένα σετ ποντίκι-πληκτρολόγιο
    το "Mikrosoft / Wireless 3000 /Desktop/Bureau" με το οποίο αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.
    Δεν μπορώ να ανοίξω κάποιο φάκκελο η έγγραφο η αρχείο με απλό διπλό κλίκ.
    Πρέπει να πατήσω δεξί κλίκ και να πατήσω την επιλογή 'Άνοιγμα η Επισκόπηση"
    Μήπως το σετάκι είναι υπεύθυνο για το κόλλημα του pc, η είναι δυό ανεξάρτητα προβλήματα..
    Φορώ τα Win 7 Ultimate Service Pack 1 X32 me 2.00 GB Ram.
    Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, θα το εκτιμούσα......


    Δημοσίευση: 26 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 27 Μάης - 8:13

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    mastersakis έγραψε:αν δεν σου βγαίνει τίποτα από τα παραπάνω άνοιξε την γραμμή εντωλών (win+R) και γράψε msconfig. στην καρτέλα που θα ανοίξει διαλέγεις την τελευταία καρτέλα που λέει εκίνηση και εκεί ξετσεκάρισε ότι περίεργο νομίζεις ότι τρέχει στην εκίνηση. βασικά θα πρότεινα να τα ξετσεκάρεις σχεδόν όλα. κάνε επανεκίνηση και δες πως πάει το μηχάνημα

    Το έχω κάνει και αυτό που μου προτείνεις mastersakis.
    Τα προγράμματα που τρέχουν στην εκκίνηση είναι τα εξής.
    1-Kingsoft Internet Seurity
    2-Java [TM] platforn SE Auto Updater
    3-Microsoft Mouse and Keybord Senter και
    4-Λειτουργικό σύστημα Microsoft Windows
    Βρίσκεις να είναι πολλά αυτά ?? Πάντως σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.

    Δημοσίευση: 27 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 27 Μάης - 8:17

    mastersakis

    mastersakis
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    από αυτά τα 4 δεν μου φένετε κανένα περίεργο..αλλά αν θέλεις κάνε μια δοκιμή....ξετσεκάρισε τα και κάνε επανεκίνηση............αν πάλι έχεις τα ίδια θα είναι κάτι άλλο οπότε τα ξανατσεκάρεις

    Δημοσίευση: 28 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 27 Μάης - 9:19

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    κατεβασετο και δες ποιο αρχειο χτυπαει .. και παρε prinscreen και καντεις Upload ...
    Καλημέρα και καλή εβδομάδα jdm..
    Δεν ξέρω αν φτάνει η εικόνα αυτή. [Είναι τμήμα της εικόνας, δεν είναι ολόκληρη]
    Αν δεν είναι ενημερωτική, θα την βγάλω μάλλον σε 4 τμήματα ξανά......
    [img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]

    Δημοσίευση: 29 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Τετ 29 Μάης - 23:26

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αναφορά!
    Εχθές μου βγήκε ξαφνικά στην οθόνη μου μύνημα να ελέγξω τα Windows διότι δεν είναι αυθεντικά. [Σωστά]
    Έτσι αναγκάστηκα σαν ύστατη λύση να κάνω επαναφορά συστήματος.
    Το τρίκ δεν δούλεψε και εξακολουθησε να βγαίνει το μύνημα.
    Ξανάτρεξα το activasion και το μύνημα εξαφανίστηκε. Τώρα το τρίκ δούλεψε..
    Αλλά τα κρασσαρίσματα. δεν σταμάτησαν και νομίζω ήταν περισότερα.
    Απεγκατέστησα το Advanced SystemCare και .............Θαύμα.
    Το pc μου δουλεύει κανονικά και αρκετά ικανοποιητικά θα έλεγα, εδώ και δυό ώρες τώρα.
    Θα συνεχίσω τα τέστ και θα σας ενημερώνω για κάθε εξέλιξη ποι θα έχω.

    Δημοσίευση: 30 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 30 Μάης - 13:11

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    χερομε που ελιξε χορης πολα "παρατραγουδα" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 31 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 30 Μάης - 14:02

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το Advanced SystemCare σου δημιουργησε το προβλημα? Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 32 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 30 Μάης - 14:11

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:Το Advanced SystemCare σου δημιουργησε το προβλημα? Rolling Eyes

    μαλον εγο αυτο καταλαβα cheers

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 33 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 30 Μάης - 16:16

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [quote="atozak"]χερομε που ελιξε χορης πολα "παρατραγουδα/quote]

    Ελπίζω Atozak να έληξε διότι βάση στοιχειώδους λογικής νομίζω πως υπάρχουν ακόμα άλυτες απορίες.
    1-Γιατί να μου δημιουργεί πρόβλημα το Advanced SystemCare?
    2-Το δουλεύω 1,5 - 2 χρόνια σχεδόν. Επιλεκτικά δηλαδή δημιουργεί πρόβλημα ? [Αυτή την εβδομάδα θ' αράξω.Την άλλη θα του αλλάξω τα φώτα!!]
    Εγώ δεν το βλέπω τόσο αισιόδοξα, και νομίζω πως πρέπει να περιμένω κι άλλα παρατράγουδα στο άμεσο μέλλον.
    Εξ άλλου κάποιος παραπάνω είπε πως πρέπει να είναι κάποιο αρχείο συστήματος αν δεν κάνω λάθος.
    Παραμένω stand bay και βλέπουμε. Σ' ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον σου....

    Δημοσίευση: 34 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 30 Μάης - 16:21

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    απαξ και δεν σου κανη κανενα παρατραγουδο εγο στην θεση σου θα το αφινα στην ισηχια του...ανιος αν κσερεις απο αυτα καντου ενα φορματ και τελιοσαν ολα τα προβληματα σου Wink αν το φορματ το κανης εση ολα οκ.....απλα χρονο θα χασης Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 35 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Παρ 31 Μάης - 15:09

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    [quote="Θάλεια"]Το Advanced SystemCare σου δημιουργησε το προβλημα? Rolling Eyes]
    Θάλεια συγνώμη που άργησα να σου απαντήσω, αλλά τώρα είδα το post και σου απαντώ.
    Δεν είμαι βέβαιος αν το Advanced SystemCare μου δημιούργησε πρόβλημα.
    Απλά έκανα κάποιες εκκαθαριστικές κινήσεις και στο ξήλωμα του Advanced SystemCare έφτιαξαν λίγο τα πράματα.
    Απο εχθές το πρωί 8+20πμ που μου έγινε το τελευταίο κρασάρισμα, δεν άλλο κρούσμα.
    Έχει πέσει λίγο η ταχύτητα απο τότε αλλά ................θα δούμε μήπως γλυτώσουμε το format.

    Δημοσίευση: 36 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Παρ 31 Μάης - 15:17

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    και εμεις αυτο ελπιζουμε να εισαι οκ με τον υπολογιστη σου.Αν με το θεμα ειναι ενταξει και δεν χρειαζεσαι αν ρωτησεις κατι αλλο ενημερωσε μας για να το κλειδωσουμε για να αποφυγουμε διαφορα ασχετα ποστ.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 37 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Σαβ 1 Ιουν - 8:12

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θάλεια έγραψε:και εμεις αυτο ελπιζουμε να εισαι οκ με τον υπολογιστη σου.Αν με το θεμα ειναι ενταξει και δεν χρειαζεσαι αν ρωτησεις κατι αλλο ενημερωσε μας για να το κλειδωσουμε για να αποφυγουμε διαφορα ασχετα ποστ.
    Κατά την άποψή μου θα ήθελα να περιμενουμε λίγο για να δούμε και τι άποψη έχει να μας πεί ο jdm.
    Μου ζήτησε να του ανεβάσω ένα πίνακα [βλέπε σελίδα 2] για να δεί αν χτυπάει κάποιο αρχείο.
    Σίγουρα αυτός θα έχει να μας πεί κάτι παραπάνω διαβάζοντας τον πίνακα. [εμένα μου φάνηκε σαν Δελτίο καιρού] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 38 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 3 Ιουν - 20:59

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μμμμ για βαλε τιποτα τραγουδια να παιζουν .. θα σου κρασαρει ?

    το screenshoot einai πολυ μικρο .. ματια βγαζει Razz

    Δημοσίευση: 39 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 3 Ιουν - 21:13

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm μπορης να το κανης μεταφορα και αποθεση σε ενα φακελο στον σκλιρο σου και μετα μεγενθινετε οσο θες Wink εγω ετσι κανο για να δο καθε οικονα εδο μεσα Wink

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 40 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Τετ 5 Ιουν - 23:27

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:μμμμ για βαλε τιποτα τραγουδια να παιζουν .. θα σου κρασαρει ?
    το screenshoot einai πολυ μικρο .. ματια βγαζει Razz

    Όντως αν παίξω το W.M.Player και επιχειρήσω να ανοίξω κάτι άλλο {έγγραφο απλό η οποιαδήποτε άλλο πρόγραμμα κρασσάρει.
    Η όταν ανοίξω το Virtual DJ παίζει το πρώτο πλατό και φορτώσω το δεύτερο πλατώ, αμέσως πέφτει ό ήχος και σε λίγο κολλάει το πc.

    Δημοσίευση: 41 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 6 Ιουν - 0:03

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:μμμμ για βαλε τιποτα τραγουδια να παιζουν .. θα σου κρασαρει ?
    το screenshoot einai πολυ μικρο .. ματια βγαζει Razz

    Αυτό πρέπει να είναι καλύτερο jdm. Μόνο μια μεγένθυση σηκώνει το πρόγραμμα. Δέυτερη δεν δίνει.
    Ενημερωτικά το ps πάει πολύ α ρ γ ά. Λές να τα "έφτυσε" ??

    Δημοσίευση: 42 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 6 Ιουν - 0:05

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    clavier έγραψε:
    jdm έγραψε:μμμμ για βαλε τιποτα τραγουδια να παιζουν .. θα σου κρασαρει ?
    το screenshoot einai πολυ μικρο .. ματια βγαζει Razz

    Αυτό πρέπει να είναι καλύτερο jdm. Μόνο μια μεγένθυση σηκώνει το πρόγραμμα. Δέυτερη δεν δίνει.
    Ενημερωτικά το ps πάει πολύ α ρ γ ά. Λές να τα "έφτυσε" ??

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Δημοσίευση: 43 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 6 Ιουν - 12:00

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Και κάτι άλλο που βρήκα μόλις τώρα και νομίζω πως πρέπει να το αναφέρω.Πατώντας το εικονίδιο [τριγωνάκι] στην task bar [κάτω δεξιά ,
    και επιλέγοντας "Προσαρμογή" και μετά επιλέξουμε 'Ενεργοποίηση η Απενεργοποίηση Εικονιδίων συστήματος μου βγάζει το παρακάτω πινακάκι.
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Το εικονίδιο "Ενέργεια" είναι απενεργοποιημένο και δεν ανταποκρίνεται σε μονο - διπλό κλίκ. Εντελώς νεκρό.
    Μήπως φταίει αυτό το χαζόπραμα η αναφέρεται σε λαπτοπ και θα βγάλουμε γέλιο..............

    Δημοσίευση: 44 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Πεμ 6 Ιουν - 14:59

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Και λόγω του ότι με κούρασε αυτο το θέμα τους τελευταίους 4-5 μήνες [και προφανώς κούρασα κι εσάς]
    σκέφτομαι να πάρω κάτι πιο φρέσκο για τα σημερινά δεδομένα.
    Καλές οι προτάσεις του Παύλου για κάποιο οικονομικό pc..........αλλά...
    1] Το θέμα έχει κλειδώσει
    2] Οι γνώσεις μου δεν είναι επαρκείς για να το συναρμολογήσω μόνος μου
    3] Αυτό προφανώς θα έχει και κάποια επακόλουθα συμβατότητας κ.τ.λ.
    4] Αν κάποιος τελευταία έψαχνε για Desktop και βρήκε κάτι καλό [έτοιμο εννοώ] ας μπεί στον κόπο να με ενημερώσει.
    5] Κανα δυό παιδιά που γνώρισα εδώ μέσα βρίσκονται Αθήνα [εδώ Θεσσαλονίκη] οπότε δεν μπορώ να τους πω
    να μου φτιάξουν ένα pc και να βρεθούμε κάποια στιγμή να το συναρμολογήσουν [με το αζημίωτο βέβαια]
    6] Συμπέρασμα: Ακούω προτάσεις για έτοιμο αν υπάρχουν.
    Προγράμματα που ασχολούμαι είναι τα εξής:
    Skype - Virtuall dj - Ashampoo - Audacity - Winamp - Microsoft Office - TagRename Format Factory - SureThing CD Labeler.
    Όπως αντιλαμβάνεσται δεν έχω ιδιαίτερες ανάγκες, αλλά θέλω να πάρω κάτι για να με βγάλει την επόμενη δεκαετία
    ΥΓ.Θάλεια σαν θέμα ίσως να βρίσκεται σε λάθος μέρος. Αν ναί σίγουρα θα επιληφθείς του θέματος για να πάει στο σωστό μέρος.
    Αν έκανα κατάχρηση της υπομονής σας ζητώ συγνώμη. Ευχαριστώ

    Δημοσίευση: 45 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 10 Ιουν - 18:53

    jdm

    jdm
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    κανε αναβαθμιση την καρτα ηχου

    Δημοσίευση: 46 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 10 Ιουν - 22:40

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    jdm έγραψε:κανε αναβαθμιση την καρτα ηχου
    Μια διαπίστωση των τελευταίων ημερών jdm.
    Πρίν 4-5 μέρες ο Mozilla μου έβγαλε ένα πίνακα που έλεγε.<<Ο Adobe Flash Player είναι ρίσκο να χρησιμοποιπήται με τον Mozilla και πρέπει να απενεργοποιηθεί>>
    Έδωσα ok. Οι επιδόσεις του pc έπεσαν και γώ σταμάτησα να χρησιμοποιώ τον Mozilla.
    Άρχισα να δουλεύω τον Internet Explorer και τα πράγματα βελτιώθηκαν.Κατά πόσο μπορεί να στέκει αυτό? Στα τραγούδια όμως παλι κρασάρει μετα τα 5-6.
    ps: Αν έχεις να προτείνης κάποια κάρτα ήχου θα με βοηθούσες στη επιλογή.

    Δημοσίευση: 47 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Δευ 10 Ιουν - 22:53

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    εγω πιστεβο μια καθαρι εγκαταστασι του λιτουργικου και εισε οκ Wink........τορα βεβεα μας λες πος εχεις "σπασμενα" windows εδο δεν κσερο τι να σου πο Rolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 48 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Κυρ 16 Ιουν - 8:22

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Έχω 2 απορίες και θα ήθελα αν είναι δυνατόν απαντήσεις.
    1η: Υπάρχει τρόπος να δώ αν το τροφοδοτικό μου λειτουργεί όπως πρέπει η αν υπάρχει πρόβλημα.
    2η: Υπάρχει μπαταρία στο desktop? [Σε παλαιότερο pc που είχα, είχε προκύψει πρόβλημε με μπαταρία και την άλλαξα]
         Αν ναι τι πρέπει να κάνω? Πως θα διαπιστώσω αν υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία.

    Δημοσίευση: 49 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Κυρ 16 Ιουν - 17:56

    atozak

    atozak
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Παλιότερο ενεργό μέλος
    Επιστροφή στην κορυφή
    για το ενα δεν ξερο Rolling Eyes
    για το 2 πιστεβο πος ναι υπαρχι μπαταρια για να κρατα μπακαπ την ορα και την ιμερομινια του pc οταν ειναι εκτος ρευματος:D
    απο εκει και περα δεν ξερο ουτε πος να την βρις ουτε πος να την αλαξηςRolling Eyes

    https://www.thegreeksenergy.com

    Δημοσίευση: 50 Κολλάει το pc και ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολλάει το pc και ..... Κυρ 16 Ιουν - 18:00

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    clavier έγραψε:Έχω 2 απορίες και θα ήθελα αν είναι δυνατόν απαντήσεις.
    1η: Υπάρχει τρόπος να δώ αν το τροφοδοτικό μου λειτουργεί όπως πρέπει η αν υπάρχει πρόβλημα.
    2η: Υπάρχει μπαταρία στο desktop? [Σε παλαιότερο pc που είχα, είχε προκύψει πρόβλημε με μπαταρία και την άλλαξα]
         Αν ναι τι πρέπει να κάνω? Πως θα διαπιστώσω αν υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία.

    Επειδη δεν εχουν καμια σχεση με το αρχικο ερωτημα αν θελεις ανοιξε νεο θεμα καθως λιγοι θα ειναι αυτοι που θα μπουν στο θεμα σου για να διαβασουν το σχολιο σου εεπειδη ηδη εχεις ρωτησει κατι αλλο στην αρχη.Αν θα ηθελες ανοιξε νεο θεμα και ρωτησε ακριβως το ιδιο στη βοηθεια.Αν με αυτο το θεμα εισαι οκ πεσμου να το κλειδωσω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης