thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 5 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

    Δημοσίευση: 1 Bοήθεια σχετικά με την εφαρμογή google play store - Σελίδα 2 Empty Bοήθεια σχετικά με την εφαρμογή google play store Παρ 20 Δεκ - 18:21

    StormWoman

    StormWoman
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    καλησπερα εχω το tablet F&U ETB7405 και απο οτι παρατήρησα δεν εχει την εφαρμογη google play store προσπάθησα να την εγκαταστήσω και με το που την ανιγω εκι που αρχιζει να δουλεύει ξαφνικα που λεει η εφαρμογη google play store σταματησε να λειτουργει . τι μπορει να συμβαινει?


    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    mastersakis έγραψε:νομίζω φίλε φεν φταίει αυτό......με ένα γρήγορο ψαχτίρι που έκανα άλλοι χρήστες λένε ότι δεν υποστηρίζει το google play η συσκευή

    Μμμ... Δεν προλαβα να δω αν οντως δεν το υποστηριζει. Ειδα οτι οντως φοραει 4.2. 
    Σε αυτη την περιπτωση μενει μονο το root και μετα flashαρισμα custom rom αφου πρωτα 
    γινει ενα hardreset βεβαια.

    @StormWoman δεν τι γινεται και στειλε μου πμ να δουμε πως θα το κανονισουμε για 
    να το φτιαξουμε!

    StormWoman

    StormWoman
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    nikiforos έγραψε:
    mastersakis έγραψε:νομίζω φίλε φεν φταίει αυτό......με ένα γρήγορο ψαχτίρι που έκανα άλλοι χρήστες λένε ότι δεν υποστηρίζει το google play η συσκευή
    Μμμ... Δεν προλαβα να δω αν οντως δεν το υποστηριζει. Ειδα οτι οντως φοραει 4.2.  Σε αυτη την περιπτωση μενει μονο το root και μετα flashαρισμα custom rom αφου πρωτα  γινει ενα hardreset βεβαια. @StormWoman δεν τι γινεται και στειλε μου πμ να δουμε πως θα το κανονισουμε για  να το φτιαξουμε!
    τιποτα και παλι εκανα 2 reset και επιμενει το ιδιο προβλημα


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης