thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +3
    Paulos
    Θάλεια
    clavier
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]  

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Σήμερα και εντελώς παράδοξα εμφανίζει σε όλους τους φακέλους η αρχεία που πάω να ανοίξω απαγορευτικό για να επεξεργαστώ οποιονδήποτε φάκελο.
    Πηγαίνοντας τον φάκελο με δεξί κλίκ Ιδιότητες έχει τικαρισμένη την επιλογή που λέει "Μόνο για ανάγνωση". Την ξετικάρω και πατώ OK. και κλείνη το παράθυρο.
    Πατώ πάνω στον ίδιο φάκελο δεξί κλίκ Ιδιότητες και πάλι έχει τικαρισμένη την επιλογή που λέει "Μόνο για ανάγνωση" Τι μπορεί να συμβαίνει ? Μετάφραση "τι μ....α έκανα πάλι."
    Έκανα και επαναφορά Συστήματος αλλά πάλι τα ίδια.


    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    clavier έγραψε:
    Για να εγινε ο φακελος old.. που ειπαμε εγινε εγατασταση μεσα απο τα παλια Windows που ειχες...και δεν bootαρες το cd ή το usb..

    Και όμως βρε Παύλε απο cd μπουτάρισα με F12 που λέγαμε εδώ μέσα. Αλλά γι το δικό μου pc είναι F11.

    Τα παλιά μου ήταν ΧΡ και δεν μπορούσα καν να μπώ μέσα γιατι ζητούσε τον αρχικό κωδικό και δεν αναγνώριζε τον δικό μου κωδικό.
    Αν θυμάσαι μου είχε προτείνει ο Νικηφόρος το Kon Boot αλλά και πάλι δεν μπόρεσα να μπώ μέσα. Και προχώρησα σε format με τα 7 άρια.
    Άρα αποκλείεται να έκανα εγκατάσταση μέσα απο τα παλιά Windows

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οκ τοτε εκανες το δευτερο που ειπα...Εισαι ενταξει μετα την διαγραφη του φακέλου Windows.old;

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Οκ τοτε εκανες το δευτερο που ειπα...Εισαι ενταξει μετα την διαγραφη του φακέλου Windows.old;

    Μέχρι στιγμής δεν έχω πρόβλημα και σ' ευχαριστώ για την βόθεια που μου παρείχες

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Eχουμε να μαθουμε πολλα ακομα για αυτα τα "μαραφετια"... :D 

    clavier

    clavier
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Paulos έγραψε:Eχουμε να μαθουμε πολλα ακομα για αυτα τα "μαραφετια"... :D 

     :mmmeil:  :help:  :mad at pc:  :thank you: :wrea....:   :kleisto:

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης