thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 5 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Σαβ 22 Φεβ - 11:19

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πως βάζο αυτό που έχετε και εσείς πχ ένα κώδικα η ένα link και πρέπει να αφήσει ο άλλος σχολειό για να το δει κάτι αλαμπουρνέζικα μου γραφει register και έτσι με εικόνα θέλω να το κάνω και πως ακριβώς ( αν γίνετε να μου φτιάξετε και καμια εικόνα πρέπει να αφήσετε μήνυμα για να δείτε τον κωδικό) Embarassed

    Δημοσίευση: 2 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Σαβ 22 Φεβ - 12:41

    *Teoxxx*

    *Teoxxx*
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    καλημέρα! βλέπω ότι μπαίνεις στο φόρουμ για να κάνεις μόνο την δουλεία σου. και από τη βλέπω και διαβάζω δεν σκαμπάζεις τίποτα από όλα αυτά περί ιστοσελίδας. γιατί δεν κάνεις τίποτα άλλο που μπορείς και ξέρεις να κάνεις.
    μην παρεξηγηθείς για αυτά που σου είπα!

    Δημοσίευση: 3 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Σαβ 22 Φεβ - 15:05

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Διονυσια σε παρακαλω πολυ απαντησε στα θεματα που εχεις ηδη ανοιξει οτι εισαι οκ για να τα κλειδωσουμε.Εχουν μαζευτει πολλα δικα σου θεματα που εχουν λυθει και δεν εχουμε λαβει απαντησει οτι πρεπει να κλειδωθουν.

    Ακομα αυτο που ζητας δεν ειναι δυσκολο βαζεις απλα μια εικονα και το λινκ που θελεις να βαλεις χρησιμοποιεις το hide μπροστα και πισω.


    *Σε παρακαλω πολυ απαντησε στα θεματα σου για να κλειδουμε μερικα.Εχεις και εσυ σελιδα και ξερεις οτι πρεπει τουλαχιστον να τηρουμε καποιους κανονες...

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Σαβ 22 Φεβ - 15:08

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Να σου φτιαξουμε μια εικονα;;;;Όσο για το κρυφο περιεχομενο δες εδω..

    Εικόνα στο κρυφό περιεχόμενο

    ή διαφορετικα όπως έχουμε εμεις εδω με το
    Κώδικας:
    [hide]κειμενο[/hide]

    Δημοσίευση: 5 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Σαβ 22 Φεβ - 15:19

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    θαλεια μου δεν το ηξερα σορρυ δεν θα ξανα συμβη.

    Δημοσίευση: 6 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Σαβ 22 Φεβ - 15:21

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    to hide τι ειναι που παω ακριβως ειδα αυτο αλλα δεν καταλαβα Sad

    Δημοσίευση: 7 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Κυρ 23 Φεβ - 18:54

    Mix4lis

    Mix4lis
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τι ακριβώς δεν κατάλαβες; Σου έδειξε πολύ απλά ο Παύλος από πάνω τι πρέπει να κάνεις.

    Βάζεις:
    Κώδικας:
    [/hide]Εδώ το περιεχόμενο του κειμένου σου[/hide]


    Είναι απλό bbcode.

    https://www.thegreeksenergy.com/

    Δημοσίευση: 8 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Κυρ 23 Φεβ - 18:57

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; QYXZgLadTwilALwwk5qc+1

    Δημοσίευση: 9 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Δευ 24 Φεβ - 18:34

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
     ναι το ξέρω αυτό το θέμα μου είναι η εικόνα που πάω για να βάλω μια εικόνα πχ κρυφό περιεχόμενο και ότι θέλω γιατί δεν έχει εικόνα και λέει κάτι στα ξένα...

    Δημοσίευση: 10 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Δευ 24 Φεβ - 18:56

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πια επιλογη τελικα χρησιμοποιεις αυτη που σου εδειξα στην εικονα η τον κωδικα απο την αλλη βοηθεια που ειχε κανει ερωτημα αλλος χρηστης...;

    Δημοσίευση: 11 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Πεμ 13 Μαρ - 21:36

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    τι να κανω που βαζω εικονα οταν ειναι κρυφο το περιεχομενο

    Δημοσίευση: 12 Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Empty Απ: Πώς βάζουμε κρυφό περιεχόμενο; Δευ 17 Μαρ - 20:23

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Την εικονα την βαζεις πριν το κρυφο περιεχομενο ή οπου αλλου θελεις, νομιζω αυτονοητο ειναι...


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης