thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 3 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ  μου Empty Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ μου Δευ 24 Φεβ - 6:39

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μπηκα σημερα το πρωι στο φορυμ  μου 812 υσερ ειτανε μεσα και ειχα συνολικα 13672 εγγραφες εκανα κατι ρυθμησης γιατι ακομα το εχω σε βετα δικα μου ολα ξαφνικα σε καποα στιγμη σβιστινε ολεσ η κατιγιροεσ τα μελοι τα ποτσ ευοχς δεν ξερω πως σαν τα υχεια με τηχη : σορρυ για ορθγρφικα

    Δημοσίευση: 2 Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ  μου Empty Απ: Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ μου Δευ 24 Φεβ - 16:30

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μεταφορά στη βοήθεια για ιστοσελίδες

    καταλαβαινεις εσυ τι γραφεις;

    Δημοσίευση: 3 Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ  μου Empty Απ: Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ μου Δευ 24 Φεβ - 16:40

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    απο το λιγο που καταλαβα ειναι οτι αλλαξαν ρυθμισεις απο τη σελιδα σου που δεν ειχες κανει εσυ?

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 4 Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ  μου Empty Απ: Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ μου Δευ 24 Φεβ - 18:30

    Duonisia19

    Duonisia19
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    αφήστε σας ευχαριστώ το έφτιαξα! να κλειδώσει παρακαλώ.

    Δημοσίευση: 5 Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ  μου Empty Απ: Πρόβλημα με ρυθμίσεις στο φόρουμ μου Δευ 24 Φεβ - 18:38

    Christina

    Christina
    Global Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.


    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης